Μetallica

Η αλήθεια είναι ότι είσαι τέτοιος τύπος!

1 Like

αντιθέτως το Load απευθύνεται ηχητικά σε αμόρφωτους southern/country κατάβλαχους :stuck_out_tongue:

Σε αυτούς που είναι κουφοι, έτσι πρέπει να ακούγεται

1 Like

Ε? :stuck_out_tongue:

Αφού σας αρέσουν τα clickbait πάρτε άλλο ένα:

Οι τριμάλακες στο blabbermouth αλλά και γενικά σε όλα τα media το έχουν παραχέσει πραγματικά με το clickbait, δεν ξέρω τι μπορεί να γίνει θεσμικά αλλά είναι τραγικό αυτό που συμβαίνει. Τέλοσπαντων άσχετο rant…

Είπε λοιπόν ο host ενος podcast την ώρα που μιλούσαν για την εξέλιξη της δίκασης στο μέταλ ότι μεταξύ άλλων ο Ulrich στο One επαναπροσδιόρισε τον ήχο της δίκασης στο μέταλ και του λέει ο Hoglan βρέ μαλάκα αυτό ΑΚΡΙΒΩΣ έκανα στο πρώτο κομμάτι του Darkness Descends το 1986. Και πρόσθεσε oτι του έλεγαν φίλοι του να τους κάνει μήνυση ή να ζητήσει κανα φράγκο και τους είπε τι λέτε βρε βόδια που θα μηνύσω τους Metallica, ούτως ή άλλως όλοι από τους Metallica κλέβουν :slight_smile: Αχαχα τρομερός αλλά τα μπάσταρδα στο Blabbermouth έπρεπε να το κάνουν kinky είδηση γαμώ τα κλίκ μου μέσα.

7 Likes

Και παλια να ειναι,καλο ειναι να θυμομαστε που κ που τι μπινες ειναι ο ανσελμο και τι φιφες πεταει.

Θελω τριπλο ακουστικο λαηβ αλμπουμ καποια στιγμη στο μελλον, με 40 τραγουδια… ποσο επος το εκαναν…
Προκαλει και τους μεταλλαδες ο Χαμμεττ με το μαυρο νυχακι ρε φιλε, ξεδιαντροπος…

4 Likes

Είναι λίγο, έως πολύ, άβολο να ακούω τύπου bluegrass εκδόσεις/διασκευές των ίδιων στα ίδια τους τα thrash τραγούδια. Θα προτιμούσα να άκουγα νέα τραγούδια στο στυλ του Low Man’s Lyric για παράδειγμα, παρά αυτό το πράγμα. Ή πολύ απλά να επέλεγαν άλλα τραγούδια που θα μπορούσαν να διασκευαστούν σε αυτή τη λογική. Το Bleeding Me για παράδειγμα δεν ήταν κακή επιλογή, όπως και το All Within My Hands. Δεν ξέρω αν μου αρέσει…

Προσωπικά μου φάνηκε εξαιρετικό γιατί του άλλαξαν τα φώτα.

2 Likes

Για μενα και το Four Horsemen και το Disposable Heroes τα εχουν κανει καταπληκτικες ακουστικες διασκευες, τα ακουω ολη την ωρα και θεωρω οτι ταιριαζει πολυ στα thrash τους κομματια.


1 Like

Μπεταντιν να βαλεις αν σε ετσουξε τοσο… :sunglasses:

1 Like

Νομίζω τους πάει πολύ το στυλ και για νέο υλικό

1 Like

Σε ποιο τραγούδι του Justice είχες σταματήσει?
Καιρός να συνεχισεις

2 Likes

Οταν επιστρεψω Αμερικη…

4 Likes

O david vincent παιζει country rock,οποτε αυτο το ακουστικο πειραμα απο τους metallica που δεν σταματανε να πειραματιζονται δεν μου εκανε εντυπωση.

Όπως και ο Greg Graffin αλλά το θέμα είναι ποιος τόλμησε να βάλει ένα καθαρό country τραγούδι σε επίσημο δίσκο…

1 Like

Το έγραψε ο Τζεημς και τόλμησε να το βάλει στο δίσκο ο Λαρς που γαμαει.

1 Like

Έλα μωρέ και εσύ τώρα πάλι με το Λαρς ασχολείσαι. Πες εκεί για τον Hoglan και δεν ξέρω και εγώ ποιον άλλο , που του “έδειξαν” πως να παίζει και το κάνει και αποτυχημένα και άσε τον κοντό .

Ο ιδιοκτήτης της Stone Brewing είναι καλά στην υγεία του;