Μetallica

Όταν έρθει Ελλάδα θα πάω να την δω και για τον James αλλά και γενικότερα γιατί έχω ακούσει ότι είναι καλή ταινία

Γερασες ρε James. 55-56 είσαι και μοιάζεις για 65…

Το μουστάκι πάντα τον μεγάλωνε. Τέλη 80 - αρχές 90 με το αλα Lemmy look ηταν π.χ. 26 χρονών και εμοιαζε 35.
Συν ότι οι καταχρήσεις από ένα σημείο και μετά φαίνονται.

(καλά όταν βάφει το μαλλί κίτρινο είναι ακόμα χειρότερος).
Πάνω στη σκηνή όμως είναι Larger than life που λένε και στο χωριό μου.

3 Likes

Εγώ δεν θα λεγα το μουστάκι, αλλά το συγκεκριμένο look ότι τον γερνάει

Το μουστάκι του πάει πολύ και ταιριάζει νομίζω στην ηλικία του περισσότερο από τότε που ήταν μικρός

Χωρίς καπέλο και με πιο κοντό μαλλί ( βλέπω του πετάνε) θα έδειχνε ακριβώς όσο είναι

1 Like

Που το άκουσες ότι είναι καλή η ταινία? Γιατί 5-6 κριτικές που έχουν βγει λένε όλες το ίδιο, ότι δεν τραβάει.Πώς θα το δούμε λόγω James ισχύει βέβαια.

1 Like

Αχ δεν ξέρω αν έχει ξαναποσταριστει αλλά μαρεσε πάρα πολύ!

7 Likes

Τι εννοούν ότι δεν τραβάει?
Αν θες δες και το ντοκιμαντέρ που έκανε ο Burlinger για τον Βundy στο Netflix

1 Like
3 Likes

Quintom έχεις ξεχωρίσει κάποιο από τα bootleg της συγκεκριμένης περιοδείας? Η απόδοση της μπάντας είναι πάντα top, οπότε εννοώ από πλευράς setlist και κοινού.Οπωσδήποτε θα πάρω ένα δύο από αυτό το tour.

Θυμα

1 Like

Γιατί?Σε ανάγκασα να πάρεις και εσύ?

Ψαρι!

:nerd_face::nerd_face::blush::blush:

1 Like

Διάλεξε κανένα από τα τελευταία του Ευρωπαϊκού tour, αρχές 2018, που είχαν ρολάρει ακόμα καλύτερα. Let the setlist be your guide - τα 12 τραγουδια είναι κοινά σε κάθε live νομίζω, μόνο 6 είναι αυτά που αλλάζουν.

Δηλαδή, σου φτάνει και 1 να αγοράσεις :stuck_out_tongue: (συγγνώμη Lars που χάνεις λεφτά).

1 Like

αλλο να εχεις 18 κομματια να ακουσεις , αλλο 24 μεγαλε …

@vagalex αν τους ειχες δει στο Αμερικανικο τουρ θα ειχες παρει και το Live !

ομιτζι και 3 λολ

7 Likes

Γεια σας οικογενεια. Ελειψα λιγο -αναγκαστικα- αλλα ειμαι παλι εδω για να συνεχισουμε τις ενδιαφερουσες συζητησεισ. Μου λειψατε.

1 Like

:open_mouth::open_mouth::open_mouth:
Απλα βγαλτε φουλ ακουστικο αλμπουμ ΤΩΡΑ.

3 Likes