Μetallica

http://www.livemetallica.com//live-music/0,682/Metallica-mp3-flac-download-11-3-2018-SF-Masonic-San-Francisco-CA.html

Έχει βγει ψηφιακά. Θα το βγάλουν και βινύλιο τώρα.

Τι να μας πουν 12 τραγουδια εκ των οποιων τα 4 διασκευες ομως. Προφανως δεν εννοουσα αυτο :stuck_out_tongue:

Επειδη ουτε το φαμιλυ δεν αντεχει τετοια ποστ και για να μην στεναχωρηθεις

ΚΑΡΔΟΥΛΑ!!!

Σολο μπασο απο Mustaine και μετα τραγουδι του Mustaine που το εγραψε ολο αυτος

Εγω εχω επιγνωση της καταστασης μου. Εσυ αραγε εχεις της δικης σου;Τροφη για σκεψη.

Και ναι ενα απο τα δυο καλυτερα τραγουδια του κιλλεμολ το εγραψε ο dave. Τι να κανουμε τωρα, να παραγραψουμε την ιστορια; Ε γκεμπελς;

Μην παραχαράσσετε το φαντομλορντ, ο Dave έγραψε όλο το κιλεμολ

κλάμα

τα πληκτρολόγια να παίρνουνε φωτιά…

πιθανά να το έχουμε δει και παλιότερα το άρθρο, είναι του 2016

Εδώ να πω ότι συμφωνώ απόλυτα με το νούμερο 1, τραγούδι-ντροπή για την ιστορία των Metallica.
Διαφωνώ με Unforgiven 3, πολύ ωραίο κομμάτι που αδικείται κυρίως λόγω του ονόματος του .
Διαφωνώ και με το Some Kind Of Monster, που θεωρώ ότι είναι όαση μέσα στα χάλια του St. Anger, ακόμα και αν το ριφφ είναι “δανεισμένο”.

Ευκολακι.

Ξεκινάμε απ τα βασικά

Τοπ 10 χειρότερα Μεταλλικα >>>> Τοπ 10 καλύτερα Μεηντεν

Ετοιμάσου τώρα να στην πέσει ο γνωστός γιατί δεν πιάνει τα “αστεία” .

Έφαγε ban μέχρι του χρόνου είδα :disappointed_relieved:, αν έχει αλλάξει κινητό παίζει να μη δει και την υπενθύμιση :cold_sweat:

Όχι ρε γαμώτο…

Δεν αντέξατε την κριτική…

Για το τοπ 10 αποπάνω, εμένα μου αρέσουν σχεδόν τα μισά περίπου, δεν θα τα θεωρούσα επουδενι τα χειρότερα τους.

Ronnie, Slither, I disappear, SKOM ( Οκ το ορίτζιναλ πλατιαζει)

Some kind of monster < SKOM ( Οκ το ορίτζιναλ πλατιαζει)

To SKOM ειναι μια χαρα τραγουδι, ασε που το αλμπουμ εχει τουλαχιστον 6-7 χειροτερα κομματια γιατι να βαλεις αυτο? Το Ronnie με εκνευριζει και εμενα ειναι η αληθεια που ειμαι μεγαλος φαν του Load, αλλα ειμαι απο τους λιγους που θα συμφωνησουν για το I Disappear, ποτε δεν ημουν φαν του.

η δική μου αλήθεια είναι πως το i disappear είναι τεράστια αθλιότητα, από τα πιο τυρένια και αδιάφορα κομμάτια που έχω ακούσει γενικά από αγαπημένη μπάντα (γενικώς).

Κι εγώ δεν ήμουν ποτέ φαν του I Disappear, μόνο το βιντεο είναι ωραίο και μάλλον το instrumental είναι καλύτερο από το κανονικό

καλά δεν χρειάζεται να αποθεώνουμε ή τέλος πάντων να μας αρέσει ό,τι εχει βγάλει η Χ-Ψ-Ω αγαπημένη μας μπαντα .

Αυτά τα κολλήματα τα έχουν άλλοι.