Μetallica

Δεν γράφει άσχημα τραγούδια ο πρόεδρος!

Πάντως για -Human που λέτε μια χαρά τραγούδι είναι, σίγουρα κατώτερο από το εκπληκτικό No Leaf Clover

2 Likes
  1. Jump In The Fire
  2. Escape
  3. The Thing That Thould Not Be
  4. Eye Of The Beholder
  5. Of Wolf And Man
  6. Cure
  7. Slither
  8. Shoot Me Again/Purify
  9. Unforgiven III
  10. Murder One

Στους 5 πρώτους δίσκους δεν θα πω ότι είναι τα χειρότερα απλά θα πω ότι είναι αυτά που έχω ακούσει λιγότερο…

Sanitarium ?!?!?!?!?

hmm

  1. Anesthesia (ok ευκολο)
  2. Escape (με πονο ψυχης)
  3. Leper Messiah (δυσκολακι)
  4. Eye of the Beholder
  5. Don’t Tread on Me
  6. Ronnie
  7. Slither
  8. Purify(το πιο ενοχλητικο του δισκου μαλλον)
  9. Cyanide
  10. Murder One
1 Like

Kill em all: Anesthesia
Ride: Trapped under ice
Master: Κανένα, το the thing that should not be που βλέπω πιο πάνω είναι κομματάρα, ιεροσυλία να μπαίνει στα χειρότερα…
And Justice: Κανένα επίσης.
Black: Don’t tread on me
Load: King nothing, poor twisted me
Reload: Κάμποσα.
St.anger: Όλα, ο δίσκος είναι ντροπή για την ιστορία τους.
Death magnetic: Cyanide, My apocalypse
Hardwired: ManUNkind

1 Like

Δεν υπάρχει η επιλογή “κανένα” :stuck_out_tongue:, εδώ ψηφίσανε άλλοι κι άλλοι, εσύ θα μας κάνεις τον δύσκολο :joy:;

6 Likes

Ειλικρινα προσπαθησα αλλα δεν μου εβγαινε με τιποτα…:grin:
Και στο Black έβαλα ένα για να υπάρχει, με δυσκολία και εκεί…

the thing that should not be ?!

2 Likes

Μαλάκα κλαίω

2 Likes

Metal Militia
Escape
Disposable Heroes
Dyers Eve
The God That Failed
Thorn Within
Low Man’s Lyric
Purify
Cyanide
Here Comes Revenge

3 Likes

πω πω … οποιαδήποτε επιλογή από master-justice φαίνεται ότι πρέπει να μπει φυλακή :slight_smile:

Χειρότερο σημαίνει λιγότερο καλό, η επιλογή είναι πανεύκολη γενικά, δεν ξέρω γιατί βασανιζεστε

1 Like

Σας ορκίζομαι πως δεν τρολάρω αλλα γενικά δεν μου αρέσουν τα instrumental. Οπότε

1 Anesthesia
2 The Call of Ktulu
3 Orion
4 To Live Is to Die
5 The Struggle Within
6 Ronnie
7 Fixxxer
8 Sweet Amber
9 Suicide & Redemption
10 Murder One

Ολα τα instrumental που έβαλα ειναι τα τραγούδια που βαριέμαι πιο πολύ απο τους αντίστοιχους δίσκους. Απο το St. Anger ειναι καμιά δεκαρια που δεν τα ακούω ποτέ οπότε διάλεξα ένα στη τύχη.

2 Likes

Γιατί να νομίζουμε οτι τρολλαρεις ;

Τα Instrumental ειναι ιερες αγελαδες ;

Μια χαρα τα λες.

Και στα δικα μου εφηβικα χρονια (και λιγο αργοτερα) αυτα εκανα skip . Ηθελα να ακουω τη γαιδουροφωναρα του Hetfield.

Το St.Anger … 11 εχει ολα κι ολα . οποτε θα υπαρχει και ενα που δεν πετας στο καδο των αχρήστων.

Στις ζωντανές εκτελέσεις μου αρέσει το St Anger!!!

3 Likes

Με τα χρονια τετοιο θεμα εχω με το Kill’em All . Δεν μπορω πλεον να το ακουσω ευκολα. Αλλα Live καραγουσταρω.

Μην αναλυσουμε παλι το ποσο θα μπορουσε να μην ειναι τοσο κακο το St. Anger . Περα απο τις συνθεσεις ειναι και η παραγωγη του κουραστικη αλλά ενα Frantic με χαρά το ακουω έτσι όπως ειναι.

Ακόμα και το I Disappear Που δεν μου λεει και πολλά , αν το ακουσω σε καμια μπυραρια μου ειναι πολυ ευχαριστο.

1 Like

Αυτό που η συντριπτική πλειοψηφία βάζει το Ronnie στα χειρότερα ενώ εγώ το βρίσκω εξαιρετικό να με προβληματίζει;;;

6 Likes

ε ναι :stuck_out_tongue:

4 Likes

Ντάξει ο άλλος έβαλε Orion, Ktulu, To Live και Fixxxer στα χειρότερα, καλά είσαι

2 Likes

Ισως βρεθηκε μεγαλυτερος οπαδος Χετφιλντ!

2 Likes