Μetallica

Έχουμε 13 Μαίου, το live στο Slane Castle είναι στις 8 Ιουνίου, λογικά το setlist το έγραψε ο Bran Stark, ο οποίος έστειλε τα κοράκια του να δουν το live και να μας πουν τι είδαν.

3 Likes

:sweat_smile:

Αν ομως παιξουν το Φιξξξερ… Θα πεσει αρκετο κλαμα (εγω σιγουρα δηλαδη)

Αλήτες… :slight_smile:

Δεν υπάρχουν αυτά που έπαιξαν ε, κυριολεκτικά :joy:

1 Like

Λίγο off topic αλλά πλιιιιιιιζ…

Έκατσαν τα πράγματα έτσι και θα είμαι ημιμόνιμα ή μόνιμα Βιέννη από Αύγουστο, so, μήπως παίζει να βρούμε 1-2 εισιτήρια για το live στη Βιέννη ή στην Πράγα; Ό, τι έχει μείνει είναι αυτά των 300€ ξερω γω…

THANX!!!

Υπομονή. Λογικά 2-3 βδομάδες πριν το λάιβ, θα ανοίξουν εισιτήρια. Κοίταζε τακτικά στο επίσημο site.

2 Likes

Τσέκαρε στο φόρουμ του fan club εχει κόσμο που δίνει εισιτήρια σε διάφορα λαιβ

Για να γίνω μέλος πρέπει να είμαι μέλος στο φάμιλυ εδώ;

5 Likes

ναι θα σε κάνει εγγραφή ο ΚΕ στο σαητ τους :grin:

7 Likes

Πρέπει να περάσεις τεστ :joy:

7 Likes

Έχει ποσταριστεί παλιότερα η υπεύθυνη δήλωση που πρέπει να υπογράψεις αρχικά, προτού περάσεις από το Συμβούλιο.

6 Likes

Να ξέρεις πρέπει να πείσεις τον @QuintomScenario στο Συμβούλιο, είναι δύσκολος

2 Likes

Ευκολο. Μπορεις απλα να υποκριθεις οτι το st anger σου αρεσει και να δηλωσεις οτι ειναι αδικημενος δισκος γιατι λαιβ ακουγεται λιγοτερο χαλια. Η ενταξη σου στο φαμιλυ ειναι θεμα λεπτων.

Δεν ξέρω από που προέκυψε αυτό, αλλά είμαι σίγουρα ο πιο εύκολος από τα ξαδέρφια στο τοπικ.

Όχι απλά δεν χρειάζεται η έγκριση μου, αλλά ενθαρρύνω πλήρως κάθε τρολλακι της κακιας ώρας να συμμετέχει. Που αλλού μπορεί να βρει κανείς τοση δωρεάν διασκέδαση?

4 Likes

Και να πίνεις μπύρα Enter Night. Κομμένες oι Amstel, Heineken και λοιπές.

3 Likes

Θα σου δώσω ένα SOS
Θα σου κάνει ερώτηση σχετικά με το AJFA ο @QuintomScenario φυσικά θα πεις ότι

το μπάσο ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ

5 Likes

Γιατι δηλαδη, ηθελες να πει ψεματα?

Μαλάκες έχω λιώσει, ΠΡΕΠΕΙ να συνεχίσετε!

Δώστε μου 10 SOS θέματα, πρέπει οπωσδήποτε να μπω στο φάμιλυ μπας και πάρω κανά εισιτήριο.

Ήδη έχω ξεκινήσει προπόνηση: ακούω όλη μέρα τα No prayer for the dying, Final Frontier, Virtual XI για να πείσω τον εαυτό μου ότι οι Maiden έχουν βγάλει χειρότερο δίσκο από το St. Anger, νομίζω τα πάω καλά, τι λέτε;

2 Likes

Δεν καταλαβαινω γιατι οι συγκεκριμενες επιλογες, οποιοσδηποτε δισκος Μεηντεν θα λειτουργουσε.

Μιας και το ζητας ομως…

  1. Ποσα τραγουδια του Κιλεμολ και του Ραηντ Ζι Λαητνιν εγραψε ο Μαστεην?
  2. Αν δεν ειχε πεθανει ο Κλιφφ, ποιος θα επαιρνε πουλο απο την μπαντα?
  3. Ποιο ειναι το αντικειμενικα καλυτερο αλμπουμ των Μεταλλικα χωρις αμφιβολια?
  4. Ακουγεται το μπασο στο Τζαστις?
  5. Ποσα φιλλερς εχει το Μπλακ Αλμπουμ?
  6. Τα Load και Reload ειναι ενας δισκος ή δυο?
  7. Με ποια πραξη τους τα μαζεψαν οι Μεταλλικα αφου ειχαν προκαλεσει με βαμμενα νυχακια και κουρεματα?
  8. Ειναι ακριβα, φτηνα ή φυσιολογικα τα εισιτηρια για τις συναυλιες των Μεταλλικα? (hint: FAGE στραγγιστο)
  9. Ποσα φιλλερς εχει το HTSD?
  10. Σε τι ηλικια ειχε ηδη διαμορφωσει προσωπικο στυλ στην κιθαρα ο Schaffer των Iced Earth?
  11. Οι Μεταλλικα τι ειδος μουσικης θα επαιζαν σε ολη τους την καριερα αν δεν ειχε πεθανει ο Κλιφφ?
  12. Τα 11 τραγουδια του St. Anger ειναι ολα εντελως σκατα ή μερικα αξιζουν στην live τους εκδοση?
  13. Ποιος ειναι ο πιο κουλ τυπος της μουσικης βιομηχανιας?
9 Likes