Μetallica

Η καλύτερη εκτέλεση είναι αυτη

2 Likes

Για μένα δεν είναι underrated πλέον το Outlaw Torn ούτε το Bleeding Me

2 Likes

Εδώ τα λες όμορφα. Δεν είδα να υπάρχει παρεξήγηση με κανέναν άλλον που μπαίνει όμορφα και πολιτισμένα και λέει τη γνώμη του

@NK_10 από την άποψη ότι δεν τα παίζουν live. Αλλιώς όλοι συμφωνούμε ότι είναι ύμνοι.

4 Likes

Ενταξει, υπαρχει και ενα ολοκληρο φορουμ που κραταει τον εμετο του οποτε λεω τη γνωμη μου, ασχετα με το υφος (συγγνωμη για την αηδια που θα σου προκαλεσε αυτο το ποστ).

Ναι ρε δικε μου! Δικαιωση!

Αμα με κανει καποιος παρεα θα τον διωξουν απο την δικη τους. Κατι τετοιες μαλακιες καναμε στο δημοτικο.

Δε νομιζω να σε κανει κανεις παρεα, δεν ειναι ευκολο. Αλλα το ντου “ωχ ο Rebel μαλλον ειναι κρυφομειντενας” τα κανουν κατι γαυροβαζελοι με τη μυτη σε φουλ mode ανιχνευσης.

Μην παρεξηγηθω, το “δε σε κανει κανεις παρεα” εχει να κανει με το οτι αυτη σου η περσονα δεν το διευκολυνει, οχι γιατι καποιος ειπε “λοιπον, μαγκες, αυτον δεν τον παμε με τοοοοοοοο 3!” οπως δυστυχως συμβαινει εδω.

Δεν αμφιβαλλω οτι και να ισιωσεις και να κανεις 1000 ποιοτικα ποστ, παλι αμοιβαδα κι εγκληματιας θα εισαι. Αρα εν τελει μαλλον καλα ξηγιεσαι (μεχρι να φας/με το αναποφευκτο μπαν που εχει να κανει με την αποψη των 5 μεταλλικεων).

4 Likes

Ναι μωρε Παντελο μου απλα αμα ποσταρω εγω κουνια θα φαει ριπορτ και θα ειμαι σπαμμερ και θα κανεις εμετο, ξερεις τωρα.

Καλοι vs κακοι, κακος ειμαι, αρα κουλ.

Έλα παζουζου εντάξει τα είπες ξελάφρωσες οκ φτάνει τώρα όμως ε? Μπάβο το παιζάκι

5 Likes

Τσουκου τσουκου τσου.

Δεν ξαλαφρωσα, τρωω χεσιμο απο ολο το φορουμ γιατι:

  1. Μιλησα για το Load
  2. Σημερα ειπα να μην τσακωνεστε/φανατιζεστε.

Οταν σταματησετε να ακολουθειτε μιχαλολιακους τυφλα, ξαναμιλαμε κοσμια.

Οταν δε, εσυ μπεις σε μια συζητηση κι αρχισουν ολοι να σου λενε “με πιανει εμετος” “ελα σκασε τωρα”, ξεροντας πως 5 κρετινοι θα πανηγυριζουν που “ξεσπαμε επανω σου”, ξαναμιλαμε σε ισια βαση.

1 Like

και μετα λεμε για μανιερες …

“Χέσιμο” εννοείς αυτό που τρως από τον χρήστη που κυνηγάς;
image
Έχεις απαντήσει σε περίπου διπλάσια δικά του σχόλια σε σχέση με σχόλια όλων των υπολοίπων που έχεις απαντήσει. Αν του έχεις τόση αγάπη, μπορείτε να τα πείτε ιδιωτικά. Όπως βλέπεις, οι υπόλοιποι δεν ενδιαφερόμαστε. Δεν “μπήκες” σε καμία συζήτηση. Μπήκες για να απαντάς σε έναν συγκεκριμένο χρήστη για τους δικούς σου λόγους.

Από εκεί και πέρα, απόκτησε τρόπους.

6 Likes

Αφου κανει το 90% των ποστς ρε μαναρι, το 90% του οποιου 90% ειναι για να μου πει ποσο ξερνατε οταν με διαβαζετε. Εχω επισης κανει πολλα ποστς ανευ απαντησης σε καποιον, δεν καταλαβαινω τι δειχνεις με τα τριαντα εξι ολοκληρα ποστ, οταν τα 10-10 εχουν γινει σε ενα νημα.

Τελικα δε φταιμε κι οι δυο ε, Παντελο; Αργησες :wink:

Θα επιστρεψω με τροπους, απλα οταν αναφερω οτι εισαι εμετικος και καθε σου λεξη μου προκαλει αναγουλες μη με κυνηγας με ριπορτ ε. Φερομαι οπως μου φερονται.

Επισης, οι 4-5 που με βριζουν ειναι σε αυτη τη λιστα:

Γουπς (αν και φανταζομαι πως ο Rebel θα εξαφανιστει σιγα σιγα απ την ομαδα με τα λαικ, πηρε το μερος του Σαολιν λολ)

2019-06-18_1707_001

Γα πες, για τι άλλο μπήκα;

(Περιμενω εναγωνιως να μου πουν οτι δεν θελουν μπατσο μετα απο αναλυση των στατιστικων στοιχειων μου, υποδειξεις για τροπους, υποδειξεις για τα τοπικ που θα απανταω, κλπ. Ειστε για γελια)

Εγώ σε ζηλεύω πάντως … έχεις πολύ ελεύθερο χρόνο

1 Like

Δε φανταζεσαι, ολη μερα παιζω το πουλι μου και προκαλω εμετο (η δουλευω 10ωρο και βολευει, οπως το δει κανεις :stuck_out_tongue: )

για το πρώτο είμαι σίγουρος

2 Likes

Ειρωνικο ηταν, αχου το θα παρεις λαικ τωρα απο ατακα μου. Τη βαψαμε.

Εν τω μεταξυ αλλος ψαχνει τα στατιστικα μου και ποσταρει τραμπαλες, εγω εχω ελευθερο χρονο που προσπαθω να βγαλω ακρη γιατι μου χωνεστε.