Μetallica

Τα καλύτερα είναι αυτά που δεν χρειάζονται!

4 Likes

Ούτε η απάντησή μου σε αυτή την ερώτηση χρειάζεται!

Ακομα και live κακο ειναι

Οι καλλιτέχνες το χρειαζόντουσαν σίγουρα. Τώρα τι λέει ο Παντελής από την Αθήνα… :sunglasses:

1 Like

Εδώ γαμαει στην στουντιο έκδοση το συγκεκριμένο, δε θα ήταν γαμω στην περιοδεία?

3 Likes

Η short version γαμαει

Χμμμμμ δεν το λέει η βίβλος. Άρα… πουλο!

1 Like
5 Likes

Παίζουν συνέχεια το St.Anger το τελευταίο διάστημα, ας τους πει κάποιος να σταματήσουν…

Εντάξει κάποια στιγμή χρειάζεται να πας και για κατούρημα…

4 Likes

Όχι μόνο οι καλλιτέχνες. Είναι και ο κόσμος από κάτω που γουστάρει.

2 Likes

Την είπες την εξυπνάδα σου; οκ;

Δεν είναι όλοι έξυπνοι!

1 Like

Παίζουν μπας και πιστουν και οι ίδιοι ότι είναι καλό

Τωρα ειδα την εκτελεση αφου μολις γυρισα απο δουλεια. Καταπληκτικη εκτελεση και ο ηχος κλασικα ισοπεδωνει ολο το συμπαν. Εγω προσωπικα χαιρομαι που εχει σταθερη θεση στο σετλιστ σε αυτο το κομματι της περιοδειας, αν και δυστυχως δεν ειμαι σε καμια απο αυτες τις συναυλιες. Η μεγαλυτερη μεριδα του κοινου φαινεται να κωλογουσταρει παντως, και το κοψιμο στην μεση με την ριφφαρα τα εσπασε.

2 Likes

Όσο καλό και να ακούγεται, σίγουρα ένα Judas Kiss ή ένα Nightmare Long θα ήταν πολύ καλύτερο να έπαιζε στη θέση του. Από την άλλη και γω χαίρομαι που έχουν επιλέξει να υπάρχει σε αυτό το κομμάτι του τουρ ένα τραγούδι από st.anger … χρωστάνε πολλά σε αυτό το δίσκο και ας ήταν χάλια. Νομίζω είναι η μοναδική φορά που μια μπάντα “ειχογράφησε την διάλυσή της” σε δίσκο. Αν δεν ήταν το st.anger να τους ξαναβάλει σε κατάσταση περιοδίας δε νομίζω ότι θα υπήρχαν σήμερα.

4 Likes

Σκατά ακούγεται, γιατί σκατά είναι και το κομμάτι. Όσο καλά και να παίζουν οι ίδιοι, ένα κακό τραγούδι, παραμένει κακό. Τα προσωπικά γούστα είναι μια άλλη ιστορία. Και περί προσωπικών γούστων, αν έπαιζαν ένα Sweet Amber ίσως να είχε νόημα η συζήτηση.

1 Like

Που βρισκουμε την λιστα με το ποια τραγουδια ειναι σκατα εκτος προσωπικου γουστου? Να μπορω αν ειναι να ενημερωθω για να ξερω ποια τραγουδια των Metallica επιτρεπεται να γουσταρω και ποια οχι, ανεξαρτητα απο προσωπικο γουστο.

Θα σου στείλω τη λίστα μαζί με την αφίσα.

6 Likes

Δακρυσα :joy:

Παρε ενα αντικειμενικα τελειο τραγουδι 10/10 που οσο σκατα και να το παιξουν παραμενει ενα καλο τραγουδι:

5 Likes