Μetallica

και στην προσγειωση του αεροπλανου (εκτος αν το πιλοταρει ο Βρασιδας, τοτε εχει μονο sing along! ).

6 Likes

Ελπιζω να μην τραγουδανε το ρεφρεν του Man On The Edge

4 Likes

Έπαιξαν και το outlaw απόψε .

4 Likes

Θέλω να ακούσω το μπάσο απ’ το επίσημο κανάλι…

Ειδα βιντεο τραβηγμενο ερασιτεχνικα μεχρι να το βγαλει το επισημο καναλι, και το μονο που εχω να πω ειναι οτι ο Τζεημς γουσταρε οσο σε κανενα αλλο βιντεο εχω δει απο την περιοδεια… Ειναι καλο να παιζουν και εκπληξεις, μακαρι να το εκαναν πιο συχνα

2 Likes

Άρα θα είναι και στο S&M^2, γαμώ!
Αμαρτία γενικά να μην παίζουν τραγούδια από το Load και να παίζουν τα 2 συνηθισμένα από το Reload, όχι ότι είναι άσχημα αλλά έτσι για την ακόμα μεγαλύτερη απόδειξη ότι το Load είναι αριστούργημα.

Αμαρτια ειναι να μην κοβουν απο αλλα αλμπουμς, ασε το Reload ησυχο.

2 Likes

σιγά σου θίξαμε το “αριστούργημα” :stuck_out_tongue:

edit: https://www.youtube.com/watch?v=97gZEy24Pko

4 Likes
2 Likes

Εσύ το ανέβασες? γιατί απ’ την προφορά στο τέλος σίγουρα ή αυτός που τραβάει το βίντεο ή κάποιος δίπλα του είναι Έλληνας :joy:

Οχι, δυστυχώς…

1 Like

Ελπιδοφορο…

2 Likes

Ποσο υπεργαμηστερο επος ειναι αυτο το κομματι !!
Χεβυ , με φοβερο ρυθμο , φανταστικες κιθαρες, αρμονιες και ενα Hetfield να νιωθει καθε νοτα !!

Αντε βγαλτε το στο επισημο καναλι !!

Υ.Γ. Σκατά σε εκεινους που ψηφισαν στη By request tour !

5 Likes

Πες και για το σολο του Hammett, αρρώστια!

1 Like

Τραβάει τα βλέμματα λέμε (Για λίγο! :stuck_out_tongue_closed_eyes:)

1 Like

Κανονικά το s&m 2 θα πρέπει να είναι γεμάτο με τέτοια τραγούδια… outlaw torn, bleeding me, fixxxer, my friend of misery, unforgiven trilogy, unnamed feeling, sanitarium, fade, memory και 5-6 από htsd (halo, moth και dream no more οπωσδήποτε) … γενικώς αν παιχτεί θρας την ψιλοπνιγουν την ορχήστρα (γνωμη μου)…

αργά-μελωδικά-heavy πιστεύω ότι χρειάζονται για να παίξει καλύτερη μπαλίτσα το βιολί και το τρομπόνι.
Ας βάλουμε και ένα leper, και ένα harvester και είμαστε έτοιμοι.

μλκ τι σετλιστ στολίδι έφτιαξα…

8 Likes

Υπάρχει έτοιμο και το To live is to die :stuck_out_tongue:

Αυτά καλό είναι να μην γίνονται

3 Likes

Αντιθέτως αυτά καλό είναι να γίνονται και μάλιστα πιο συχνά. Τέλειο αυτό στην αρχή του βίντεο με τη γροθιά.

You flush it out, You flush it out

2 Likes

Το μονο που ειναι καλο να μην γινεται απο το παραπανω βιντεο ειναι το να φοραει μονο αμανικο γιλεκο τζιν ο Χετφιλντ με το μπυροκοιλο του μπαρμπα εξω.

Κατα τα αλλα ο Λαρς κερδισε τις εντυπωσεις. Δυστυχως στο δευτερο μισο ο Τζεημς παλευε να μπορεσει να βγαλει φωνη. Ωραια εκτελεση γενικα. Το σολο του Χαμμεττ πληρως περιττο νομιζω. Και καλα για να εχει πλεον σολο κι αυτο.

4 Likes