Μetallica

Εχει πεθανει και ο Kamen, ετσι;

Ναι

Ε καλα θα βαλουν καποιον conductor οπωσδηποτε, δε γινεται χωρις. Δε θα ειναι ο Kamen, θα ειναι καποιος αλλος.

Προφανως θα βαλουν αλλον, αλλα αυτο σημαινει "φτου κι απ’ την αρχη. Γι’ αυτο δε βλεπω κι εγω πολλες αλλαγες να ερχονται.

Ennio Morricone αλλά είναι 90 χρόνων

Ναι ρε αλλα το οτι εχει πεθανει ο Καμεν δεν λεει τιποτα για τον φορτο εργασιας. Ειτε ζουσε ειτε οχι, παλι φτου κι απο την αρχη ειναι η φαση.

Πάλι απ’ την αρχή θα ήταν αν δεν κρατούσαν κορμό τραγουδιών

Εκεί στα τέλη των 90s έπαιζαν καμιά 20αρια αλλά με κάνα δυο διασκευές και ένα σόλο-doodle Για να ξεκουραστούν .

Στο S&M Αν θυμάμαι καλά , είχαν Κάνει και διάλλειμα μετά το bleeding me.

(Θέλω να ) πιστεύω ότι πάλι καμιά 20αρια θα παίξουν .

1 Like

Εννοειται οτι ειχαν κανει intermission.

Και δειτε λιγο και διαρκειες τραγουδιων. Στο S&M ειχε παρα πολλα τραγουδια που ειναι μεχρι 6 λεπτα (καθοτι τα Black, Load, Reload ειχαν πολυ μεγαλη εκπροσωπηση + τα τοτε δυο καινουρια).

Αρα δε θα μου κανει εκπληξη να παιξουν 18 συνολο στο S&M&^2 μιας και θα πρεπει να εχει τεραστια τραγουδια σε διαρκεια απο τα 3 τελευταια αλμπουμς τους. Υπεραναλυση τρελη τωρα οκ… θα περιμενουμε λιγο καιρο και θα τα δουμε ολα συντομα, δεν εχει νοημα η κουβεντα. Ελπιζω παντως σε καλες επιλογες.

1 Like

Δεν έχει απλά καβλαντα είναι.

2 Likes

18 θα παιξουν ρε πιστευω.

1 Like

Ποιος θα πάει σινεμά να το δει? :sunglasses:

Εγώ! Στις 9/10, νομίζω θα είναι δίπλα μου και ο @drenie

2 Likes

You bet yea !

1 Like

Και εγώ θα πάω έτσι για τη φάση, δεν περιμένω να δω κάτι που δεν έχω ξαναδεί.

1 Like

Παρων.Με τα πιτσιρικια μου(14 και 11)

3 Likes

31 χρόνια :metal:

9 Likes

Ξέρουμε αν επιτρέπονται sing alongs στους κινηματογράφους?

2 Likes

εδω καποιοι βαρανε παλαμακια μετα το τελος της προβολης. Στο sing along θα κολλησουμε;

8 Likes

Εδώ κάποιοι χειροκροτάνε το ηλιοβασίλεμα στη Σαντορίνη ρε… όλα επιτρέπονται! χαχα!

10 Likes