Μetallica

Τίποτα να μην πει, να κάτσει εκεί που κάθεται

και που ξερεις που καθεται αφου ειναι Invisible ?

1 Like

Videoclip-άρα θες να πεις :stuck_out_tongue:

1 Like

Ακριβώς, αόρατο από την δισκογραφία τους!
Δεν λέω ότι είναι κακά τραγούδια τα Am I Savage και Murder One πάντως, είναι μέτρια όμως. Όπως και το Manunkind απλά είναι ένα κλικ πιο ενδιαφέρον από τα άλλα δύο. Το Cyanide είναι επιπέδου Manunkind ας πούμε. Αλλά στη ζυγαριά βάζω υπερ του HTSD τις κορυφές του που είναι καλύτερες από τις κορυφές του DM

3 Likes

Ολα δεκτα ρε.
Δεν εγινε και κατι να τα πουμε κακα.

Κουβεντα να γινεται.

Να πω μονο οτι στους δισκους που γουσταρω , μου αρεσουν , τους εχω ψηλα , δεν χρειαζεται (για τα δικα μου γουστα ) να ειναι ολα τα κομματια του 8, του 9, και του 10.

2 Likes

Τον δίσκο τον θεωρώ άνισο με κομματαρες το ομώνυμο moth halo spit τα υπόλοιπα τα θεωρώ μέτρια σε αντίθεση με το magnetic που όλα είναι σε υψηλό επίπεδο.
Όλα αυτά που λέω προσωπική γνώμη.

1 Like

Συμφωνώ αλλά τους Metallica τους κρίνω αυστηρά!

1 Like

οχι μονο για τους Metallica αλλά για ολες τις μπαντες που γουσταρουμε πιστευω οτι ισχυει λιγο-πολυ η λογικη του fast food που έχουμε εξαιτίας του άμεσου και γρήγορου download !

Δεν προλαβαίνεις να “δεθείς” - “εκτιμήσεις” όλα τα κομματια ενός δίσκου . Σίγουρα θα υπάρχουν κάποια πιο πιασάρικα και τα υπόλοιπα θα παραμείνουν σε δεύτερη μοίρα. Υπάρχουν πάντα και οι εξαιρέσεις , έτσι ;

1 Like

Με τους Metallica δεν υπάρχει λογική fast food, τον τελευταίο δίσκο τον έλιωσα, κάποια κομμάτια δεν μου έκαναν το κλικ που αναζητώ από αυτούς και έμειναν πιο πίσω.
Σε άλλες κυκλοφορίες συμβαίνει αυτό φυσικά.

1 Like

ManUNkind 10/10

2 Likes

Συμφωνώ, αλλά δεν είναι, για μένα τουλάχιστον, ένας δίσκος ο μ.ο. των επιμέρους τραγουδιών.
Το DM έχει κομμάτια σταθερά στο 8 πχ, ένα 9αρι το All Nightmare Long, ένα 6-7 το Cyanide για μένα.
Το HTSD μπορεί να έχει 2 6αρια αλλά έχει και 10αρια ατόφια. Αν βγάζαμε μ.ο. μπορεί να ήταν χαμηλότερος από το DM. Οι κορυφές του όμως είναι πολύ ψηλα.

Πάντως η άποψη σου δεν είναι μειοψηφία, πολλοί, ειδικά στο εξωτερικό τα θεωρούν ισάξια ενδεχομένως και καλύτερο το DM που όντως το θάβει λίγο η παραγωγή.

1 Like

Τι μλκς ειναι αυτοι ρε, περιμενει ολος ο κοσμος κανα Unforgiven III απο το San Francisco αντε κανα απο τα καινουρια στην χειροτερη, και βγαζουν God That Failed απο Λισσαβωνα (αν και ειχε κυκλοφορησει και νωριτερα για members) :joy: Oκ προφανως δε θα βγει video μεχρι να βγει η ταινια σινεμα, κατι που φοβομουν, αν και ομολογω οτι θα λειτουργουσε θετικα νομιζω το να βγει καποιο προμο οπως αυτα τα βιντεακια απο τις διαφορες συναυλιες.

3 Likes

Νομίζω ότι δεν θα ανεβάσουν τπτ σχετικό με s&m μέχρι να γίνουν και οι προβολές στους κινηματογράφους

1 Like

Γενικά δε θα ανεβάσουν λόγο DVD κλπ

Εντυπωσιακό

το σχόλιο στο τέλος όλα τα λεφτά.

1 Like

Λάθος. Αυτό το σχόλιο ειναι όλα τα λεφτά

2 Likes

Τότε ήταν τρου! Γνωστά αυτά!
:stuck_out_tongue_closed_eyes:

Επικό σχόλιο!

1 Like

Θα θελα να τον γνωρισω αυτον τον mj😂

2 Likes