Μetallica

Για οποιονδήποτε άλλο θα ήμουν απαισιόδοξος λόγω ηλικίας που όσο να ναι δυσκολεύει την κατάσταση ως προς το ποσό πρόθυμος και δεκτικός είσαι

Αλλά ο Τζέημς έχει θέληση

Μεγάλο πισωγυρισμα μετά από τόσα χρόνια απεξάρτησης να φτάνεις 56 σε εξαιρετική σωματική κατάσταση και να σε προδίδει το πνεύμα

Επειδή δεν ξέρουμε το μέγεθος του προβλήματος, μπορεί δλδ τα αντανακλαστικά των υπολοίπων και της οικογένειας να ήταν αστραπιαία , και πιστεύω ότι ήταν γιατί τον αγαπάνε

Είμαι αισιόδοξος όλα καλά θα πάνε

Μου άρεσε και η αντίδραση με το γραπτό κείμενο, βοηθάει και η ειλικρίνεια στον οπαδό αλλά και τον θεραπευόμενο ( να συνειδητοποιήσει ότι κάνει κακό όχι μόνο στον ίδιο αλλά και σε οικογένεια φίλους συνεργάτες στη δουλειά )

3 Likes

ναι πραγματικά, συγκινητικός ο ουλριχ (όπως και οι υπόλοιποι) ειδικά σε τέτοιες στιγμές που δείχνουν πόσο πολύ στηρίζουν τον “αδερφό” τους στη “μάχη με το δαίμονα του αλκοολ”

Λυπηρά σε κάθε περίπτωση τα νέα, ειδικά για τους οικείους του και μακάρι να τα καταφέρει. Αυτό έχει σημασία

μήπως τελικά η “δουλειά” κάνει κακό στον ίδιο

1 Like

'Οντως οι κινήσεις με τα ποτά μοιάζουν λίγο κάπως τώρα…

2 Likes

Η Φραντζέσκα φταίει του έφαγε τη ζωή, τον πήγε στα Βραχώδη Όρη στα 2.500 μέτρα που να βγάλεις το κρύο με νερό και τσάι? Μόνο ουισκαρες…
James σε περιμένουμε πιο δυνατό…

Ελπιζω μονο για αστειο τα αποπανω… :roll_eyes:

Σε αλλα νεα:

2 Likes

Εσύ τι λες?

Ο συγκεκριμενος μπορει μερικες φορες να πρηζει λιγο με βηγκανισμο, αλλα το καναλι του ειναι πολυ ωραιο, κυριως λογω αυτης που καθεται διπλα του. Περαν της πλακας ομως, ειναι κουλ τυπος και γενικα εχει ωραια reaction videos.

1 Like

Πω έβλεπα καποιά παλιά βιντεό 90ς live και τώρα, και ήθελα να κλάψω.
Μιλαμέ για μεγάλη πτώση στο παίξιμο, τους είχε στρώσει τότε ο BR. Τώρα …
Νοστάλγησα πάντως.

1 Like

Μαλάκα εσύ είσαι :joy:

Άσχετο αλλά.παιζει να έχω ακούσει το live Outlaw Torn στο Mannheim πεντακόσιες εκατόν τριάντα πέντε χιλιάδες φορές

7 Likes
7 Likes
4 Likes

στο 4:52 ο Hammett κυριολεκτικά ματώνει…

3 Likes

Δε μου αρεσε το clip απο το εσενεμδυο. Αποστειρωμενο μου φανηκε.

Απο την αλλη, το Creeping Death ειναι επικο. Τα αιματα του Χαμμετ πανω στην κιθαρα ολα τα λεφτα.

1 Like

Εκπληκτικη σκηνοθεσια. Τα εφφε στην αρχη ολα τα λεφτα, σαν φουτουριστικος πολεμος ηταν. Και το βιντεο απο πισω φοβερο.

Εκεί που σκάλιζα λίγο του γιουτουμπέ πέτυχα το καλύτερο live της Κατσιμπούλας στη Φλόγα
Μην μπερδευτείτε… ο ήχος είναι live!

Papa μουσικέ μου Superman να γυρίσεις γερός και αν δεν έχεις όρεξη μην ξαναγράψεις ούτε ριφ, ούτε στίχο ξανά. Ένοιωσα μεγάλο κωλόπαιδο που το πρώτο που σκέφτηκα ήταν “και τώρα πότε θα ξαναβγάλουν δίσκο”
Νομίζω το είχε γράψει και ο @Alejandro.m… ας είναι όλοι οι ήρωές μας οποιασδήποτε τέχνης ζωντανοί και με υγεία και όλα τα υπόλοιπα είναι εντελώς ασήμαντα.

5 Likes

https://metallicaxx.com/

Μαθήματα ιστορίας.

4 Likes
1 Like

Χμμ θα μπορούσε η ανακοίνωση της Πέμπτης να είναι για φεστιβάλ όντως {Μόνο για ΗΠΑ απ ότι φαίνεται}…