Μetallica

Γέλασα παρά πολύ με όλον τον διάλογο αποπανω ε.

Να πω ότι στο είδα πιο μετά το βίντεο κι εγώ, κι έτσι παίρνω πίσω μερικώς αυτά που είπα. Θα έχει commentary από την μπαντα σε οθόνη για κάθε τραγούδι και ένα σωρό καλούδια. Μπορεί να κάνω και ολοκληρωτική κωλοτουμπα και να πάω σινεμά να το δω τελικά :smiling_face_with_tear:

Πάτησα το βίντεο να το δω 5 φορές btw, μια για τον Ζβεν, μια για τον Νικ και λίγες ακόμα για τιμωρία.

4 Likes

Αμφιβάλλω αν θα πάρω τον δίσκο (άμεσα τουλάχιστον), πόσο μάλλον να πάω σε σινεμά να πληρώσω για να το ακούσω και να δω κάτι ανούσια βιντεάκια… Μάλλον μεγάλωσα αρκετά και ξεπέρασα κάποια φανμποϊλίκια :face_with_diagonal_mouth:
Μόνο λάιβ θέλω να τους βλέπω πια, αλλά ούτε αυτό βλέπω να γίνεται :confused:

Μην απογοητευεστε ευκολα επειδη βγηκαν δυο μετρια singles,θα εχει και καλα κομματια μεσα,αυτο περιμενουμε να ακουσουμε,το συνολο.

1 Like

Κοίτα για κάποιον που δεν έχει ασχοληθεί και πολύ με Anthrax, είναι κάπως δύσκολο να τον αναγνωρίσει κατευθείαν. Οι περισσότεροι έχουμε στο μυαλό μας τον Scott Ian ως τον τύπο με το ξυρισμένο κεφάλι και το τραγομούσι που αφήνει.

Οχι, καλα, μην το παιρνεις στραβα :smiley: Απλως μου εκανε εντυπωση οτι πιθανως δεν τον αναγνωρισες και κυριολεκτουσα οταν ρωτησα αν εκανες πλακα :rofl: Ολα καλα.

1 Like

Και κάποιοι έχουν στο μυαλό τους τον Scott Ian

Οι περισσότεροι βέβαια δεν έχουν ποτέ στο μυαλό τους τον Σκοττ Ιαν

1 Like

Πω ρε μλκ Ian Scott ήθελα να γράψω

1 Like

Η Τζουλια σίγουρα :face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth: :speak_no_evil: :speak_no_evil: :speak_no_evil: :see_no_evil: :see_no_evil:

3 Likes

Better Call Lars

Μην την πατάς κι εσύ, σκαμερζ είναι

Πάτησα το QR να ακούσω το album και μου βγάλανε να πάρω bitcoins οι μλκες

Απατεωνες,ελεος,παιζουν με τον πονο των φανς που αγωνιουν να ακουσουν νεα μουσικη απο το συγκροτημα.

Εγινε η ιδια ιστορια πριν κανα μηνα, καποιος κανει register δεκαδες accounts στο YouTube και επιλεγει το ιδιο ονομα με την μπαντα, εχει διαλεξει την ιδια φωτογραφια για προφιλ κτλ. Και ανεβαζεει παλια βιντεο με συνεντευξεις κτλ, κανοντας promotion bitcoin.

Κάτσε ρε μλκ όντως? Και στη συνέντευξη που άκουγα έλεγε ο Lars “πριν 2 βδομάδες στο thanksgiving dinner” ή “παίξαμε χθες το Harvester” και λέω τι φάση. Δεν είχα πάρει πρέφα πώς ήταν scam, το είχα δει ξανά αυτό με το Bitcoin και δεν είχα δώσει σημασία, όταν είπες scammers νόμιζα συνέχιζες αυτό που λέγαμε για τα clickbaits παραπάνω :eyes::eyes::eyes:

1 Like

Όχι ρε, δεν είναι της μπάντας όλα αυτά. Λες να προμοταρε η μπάντα Bitcoin? :joy::joy::joy:

Είχαν ανεβάσει πριν κάνα μήνα και οι ίδιοι οι Metallica σε όλα τα σοσιαλ ανακοίνωση να μην κάνει κλικ κανένας σε κάποιο από αυτά τα YouTube κανάλια που ξεφυτρώνουν το ένα μετά το άλλο, γιατί είναι όλα scam. Τα είχα μπλοκάρει και κάνει report όσα έβγαιναν στα προτεινόμενα. Αλλά ο τύπος φτιάχνει ξανά και ξανά

Εκτός από τον Mustain θα έχουμε και κάθε είδηση για Newsted στο νήμα των… METALLICA;;; :stuck_out_tongue_closed_eyes: