Μetallica

fixed

Ε όλοι οι πρώην μπαίνουν στο νήμα της μπάντας που μεγαλούργησαν :stuck_out_tongue:

Φαντάσου ας πούμε μια είδηση που αφορά τον Ellefson θα μπει στο νήμα των Megadeth προφανώς!

Εποχές LOAD που γουστάρει ο Quintom

3 Likes

Όσο πιο γαμιαδες έχουν υπάρξει.

2 Likes

Τι δουλεια εχει ο φλωρινιωτης μαζι με τον τενιστα;

4 Likes

Πάντως, ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω σε τι αποσκοπούσε αυτό το ειδύλλιο μεταξύ αυτων των δύο. Ήθελαν απλά να τσιτώσουν τα νεύρα των σκληροπυρηνικών θαυμαστών τους για λίγη ακόμα δημοσιότητα, ήταν κάτι άλλο, πραγματικά δεν ξέρω…

Σε ποιο ειδύλλιο αναφέρεσαι;

Το υποτιθέμενο ειδύλλιο μεταξύ Λαρς και Κιρκ, με αφορμή τη φωτογραφία που ανέβασε ο συνάδελφος πιο πριν το ανέφερα.

Και πάλι όμως δεν κατάλαβα, υπήρχε κάποιο υποτιθέμενο ειδύλλιο μεταξύ Kirk και Lars; Ή άφησαν ποτέ να εννοηθεί κάτι τέτοιο για κάποιο λόγο;

Βασικά, ο Χετφιλντ σε κάποια συνέντευξη του για εκείνη την περίοδο, είχε αναφέρει οτι ακολουθούσε κυρίως το όραμα αυτών των δύο, αναφέροντας όμως οτι τότε ειχαν ενδιαφέρον για τα εικαστικά και παρίσταναν τους γκέι τώρα γιατί και πως, είναι, μια εύλογη απορία, πιθανόν να ήταν ένας τρόπος να δουν πόσο ακόμα μπορούν να ξενερώσουν τους κολλημένους οπαδούς τους, δεν ξέρω.

Ναι, τώρα πού θυμήθηκα λίγο παραπάνω τη φάση, όντως δεν έχει αναφερθεί κάτι για ειδύλλιο, βέβαια, μπορεί να ήταν εσκεμμένα έτσι η όλη φάση…

Ο ενας λεει οτι ηταν γαμιαδες ο αλλος λεει οτι το σηκωναν το σακακι. Μυστηριο…

1 Like

Πω πω δεν αντεχω, τι γραφετε μωρε τοση ωρα :sweat_smile:

Σε λιγο θα μας πειτε οτι εκαναν και γαμο στο Λας Βεγκας…

Εχουν παντρευτει;

Δεν είναι mutually exclusive αυτά πάντως

3 Likes

Εχεισ απολυτο δικιο. Μπορει ταυτοχρονα να ειναι και τα δυο.
Μηπωσ τελικα γιαυτο εφυγε ο Jason? Μηπωσ δεν συμφωνουσε με τον γαμο?

πόση τεστοστερόνη πχιά.

Απολαυστική στιχομυθία :laughing:

Τελικα το γυαλιζαν το πομολο; Το σιροπιαζανε το κανταιφι;

image

Λαγνο βλεμμα απο λαρς

Τι εχουμε εδω;

image

Την στυβαν την αντζουγια απο μικροι

Να ξερεις οτι παρολο που μαλλον δεν ειναι η προθεση σου, ολα τα προσφατα ποστς σου βγαζουν τρελη ομοφοβια, και ειναι ακριβως ο λογος για τον οποιον ο Κερκ και ο Λαρς εριχναν φιλια στο στομα στα 90ς, για να τριγκαρουν παλαιολιθικους σκληρους μετσαλ τυπους που ειχαν θεμα με τις γουνες και τα φιλια στο στομα μεταξυ αντρων, αλλα θεωρουσαν απολυτα φυσιολογικο το να ντυνονται με στενα δερματινα παντελονια που τους εμπαιναν στην κωλοχαραδρα, να πασαλειφονται με λαδι και να εχουν μαλλι ετοιμο για διαφημιση σαμπουαν Loreal. Γελαω παρα πολυ με τα σχολια περι “ειδυλλιου” παντως.

5 Likes

Ισως εχεις δικιο, δεν ειμαι ομοφοβικος. Εχω αρκετους φιλους γκει.
Παρεξήγησις, χαβαλε κανω γιατι πρωτη φορα μετα απο τοσα χρονια διαβασα περι ειδυλλίου.

3 Likes

Κι αυτά δεν είναι mutually exclusive πάντως

1 Like