Μetallica

8 Likes

Αυτο ειναι μαλλον το τραγουδι που ακουγεται εξαιρετικο live απο τα καινουρια.

Και τα Sleepwalk , Burn τα αγαπω, αλλα αυτο ανεβαινει επιπεδο στο live νομιζω.

1 Like

ετσι ενιωσα κ εγω για son,2 σκαλια πανω στο λαιβ.Καθε φορα που μπαινει το ecstasy of gold ανατριχιλα.Aπ το 2μερο με πολυ μικρη διαφορα θα διαλεγα το σετ της πρωτης που μπηκαν με τα μπουνια κ ακουσα και until it sleeps.εκτος απο μικρολαθακια(τσακισαν λιγο το harvester)ολα τελεια.στην αρενα επαιζες μπαλα,κανενα στριμωγμα μιας κ ειχαν βγαλει οσα εισιτηρια επρεπε για να ειμαστε αρχοντες και να βλεπουν ολοι. πηγαινες wc κ εχανες 2 λεπτα με το ζορι.η σκηνη δε μ αρεσε που ηταν ο ενας στη δυση κ ο αλλος στην ανατολη,θα ηθελα κατι πιο μαζεμενο.αιντε και στα δικα μας του χρονου

3 Likes

Ναι , βασικά όλα του 72 ήταν πολύ ωραία λάιβ …

Ψήνομαι για repetition του χρόνου. Ίσως Βαρσοβία σε κάποια κερκίδα με πιο φθηνό εισιτήριο. Θα το σκεφτώ σοβαρά

4 Likes

Βαρσοβια επειδη εχει αρενα ρε ανθρωπε. Αν θελουμε να δουμε σινεμα, παμε στον Δαναο που παιζει την ταινια τους.

Εχω κλεισει ηδη δωματιο σε ξενοδοχειο για καβατζα. Μαδριτη και Μοναχο δεν εχουν εισιτηρια αρενα δυστυχως.

2 Likes

Έτσι όπως είναι το stage θα ήθελα να ζήσω και την οπτική της Κερκίνης να σου πω την αλήθεια

Συμφωνώ με την γενική άποψη, δεν είμαι μεγάλος φαν της κερκίδας

4 Likes

Μονο εγω το εκανα εικονα αυτο? :stuck_out_tongue:

11 Likes

Θα το έκανα και εγώ αλλά δεν ήξερα τι είναι η Κερκίνη :crazy_face:

4 Likes

Branded προιόν αναζωογόνησης μαλλιών (70-30 o Λαρς)

4 Likes

ΠόσΚα λες, πόσΚα λες! :stuck_out_tongue:

Τα ωραία των smartphone :stuck_out_tongue:

Θα γουσταρα μεταλλικα σε τέτοιο βουκολικό σκηνικό

2 Likes

Αν δεν είχες όμως πληκτρολόγιο αφής?

3 Likes

Δεν θα είχα και autocorrect :stuck_out_tongue:

δεν θα είχα και πολλά άλλα, βέβαια

2 Likes

Θα ειχες Τ9. Και συντομα ισως, τσατΓΤΠ. Δεν γλιτωνεις με τιποτα.

Στα καλα νεα, ενα μελος αρχισε να ψαχνει ηδη πτησεις για Βαρσοβια. Δεχτηκα ομως αναιτια επιθεση, καθως εσυ εφερες στο προσκηνιο την πολη.

4 Likes

α, εγώ δεν ξέρω τίποτα είμαι αθώος , μη με μπλέκεις

1 Like

Βουκολικό σκηνικό είχε στο Slane Castle και λογικά στις 8 του μηνός στο Castle Donington :stuck_out_tongue:

1 Like
12 Likes

To Castle Doninghton είναι για πρώτη φορά στην ιστορία του sold out. Μόνο βουκολικό δε θα είναι.

Ελπίζω μόνο να μη βρέξει και πνιγούμε στη λάσπη.

3 Likes

Εν τω μεταξύ Αλεξ μιας και είχες πάει Άμστερνταμ και με αφορμή το βίντεο του King Nothing, πως τους πετσοκοψε έτσι ο James όταν είπε ότι σήμερα είναι η μέρα του βασιλιά και αυτό είναι ένα τραγούδι που αρμόζει και παίζουν το King Nothing :joy:

1 Like

Ήταν επίκαιρο :sweat_smile:

1 Like