Euro 2012

Group A
Poland
Greece
Russia
Czech Republic

Group B
Netherlands
Denmark
Germany
Portugal

Group C
Spain
Italy
Republic of Ireland
Croatia

Group D
Ukraine
Sweden
France
England

Για πειτε…

νομιζω σε προλαβανε! :slight_smile:

Κι’ομως προλαβα ενα λεπτο πριν αλλα ολοι ειδαν το αλλο.Καλα να’μαστε μωρε…:):slight_smile:

αυτο το ειδα πρωτο
ποιο απο τα δυο θα κρατησουμε?

Παντως εβαλα και πολλ αν κρατηθει αυτο τελικα!

φιξντ

Να κάνουμε ένα ξεχωριστό θρεντ με poll, για το πιο θα κρατηθεί

:lol:

ε του πουστη.ποσο τυχη αυτη η ομαδα.παλι στον ευκολοτερο ομιλο ειμαστε:–

Otto μου ο πάτος σου τελειωμό δεν έχει…

δεν τον εχουμε πλεον κοουτς, αλλα η “αυρα” του συνεχιζει να υπαρχει…:lol:

εδιτ: ας το γραψω και δω, θεωρω τη γερμανια φαβορι…

…Γερμανία πιστεύω κιεγώ, αλλά και εμείς θα περάσουμε τον όμιλο, αν παίξουμε όπως και τα προκριματικά:):!:

η κωλοφαρδια αυτης της ομαδας τελειωμο δεν εχει…ο οττο εχει αφησει καταλοιπα…επισης,επειδη δεν ειδα την κληρωση,μηπως ο σαντος φορουσε το καφε μπουφαν του?

χαχα οχι ηταν επισμα ντυμενος!

Κατι αλλο.Οκ εχει πεσει λιγο η Ισπανια αλλα κανεις δεν μπορει να την αψηφησει.Εχει μεγαλους παικτες!

κλειδωστε καποιο απο τα 2 θρεντς ρε

και γω θεωρω φαβορι τη γερμανια (οπως και για το μουντιαλ του 14, λιγο μακρινο βεβαια). η μικρη ομαδα του 10 εχει μεγαλωσει λιγο παραπανω, η χημεια τους πλεον ειναι εκπληκτικη για εθνικη ομαδα και συνηθως δε λυγιζει σαν ομαδα κατω απο τον τιτλο του φαβορι.

βεβαια ειναι στον πιο δυσκολο ομιλο και παντα αυτο κρυβει κινδυνους, αλλα γερμανια εισαι αν δεν μπορεις να περασεις τον ομιλο κατσε σπιτι σου

Δεν ξερω αλλα κατι μου λεει οτι ηρθε η ωρα της Αγγλιας :stuck_out_tongue:

Γελαει ο κοσμος… Αυτους θελω και εγω αλλα δεν… μονο αν παιξει ο Drogba:p

…κιεγώ αυτό πιστεύω

…καλά θα ήτανε:p
:):!:

Εγώ πιστεύω πως μπορεί να πάει προς Γερμανία μεριά το τρόπαιο.Έχουν να κερδίσουν κάτι ως εθνική αρκετά χρόνια και είναι από τα φαβορί μαζί με την Ισπανία.Αλλά τρίτος συνεχόμενος τίτλος (μαζί με το μουντιαλ) για τους Ισπανούς πάει πολύ!

Γενικά και η Ολλανδία έχει καλή ομάδα,αλλά σε αυτούς πάντα κάτι στραβώνει στην πορεία!

Για τους Ολλανδούς ισχύει το παντοτινό (copyright Sombrero blog):

Η κόλαση ενός Ολλανδού οπαδού είναι μια διαδικασία πέναλτυ που διαρκεί αιώνια και στην οποία η εθνική ομάδα αντιμετωπίζει μια ομάδα από τυφλά 13χρονα. Και χάνει. Αιώνια.

Ο παράδεισος ενός Ολλανδού οπαδού είναι μια διοργάνωση στην οποία το τρόπαιο πάει σε αυτόν που πέτυχε το πιο όμορφο γκολ, κατόπιν απόφασης από επιτροπή.