Euro 2012

Ελπίζουμε σε πρόκριση Ελλάδας και σταύρωμα με Γερμανία όπου θα κερδίσουμε στο 90 και θα τραγουδάμε “Μέρκελ καριόλα, ο Γκέκας πάνω απ’ όλα”.

Βασικά έχουν βγει οι αποστολές νομίζω…Απλά θα κοπούν δύο-τρεις παίκτες αν δεν κάνω λάθος από την καθεμία.

Κλαιω:lol:
Βλέπω πάντως την Ελλάδα να περνάει πρώτη στον όμιλο και να παίζει με Ολλανδία και τότε θα έχουμε δράματα

Νομίζω ότι μετά τις τελευταίες εμφανίσεις της Γερμανίας στα φιλικά κάπως σαν να μην είναι πλέον και το μεγαλύτερο φαβορί:p:lol::lol:
Από την Ολλάνδία την πάω, αλλά κουβαλάνε και αυτή την κατάρα σε αυτή την ομάδα…
Η Γαλλία νομίζω θα αναδειχθεί σε δυνατή ομάδα (έχει και απόδοση 11,00 στην ιντερβεττεν).
Εγώ πάντως για νικητές ομίλων έπαιξα:
Τσεχία, Ολλανδία, Ισπανία και Γαλλία

Σκεφτομαι πολυ την Αγγλια φετος…

Ολες τις ωρες ή μονο τα απογευματα;;; :stuck_out_tongue:

χαχα το ηξερα οτι θα φανει παραξενο:p

Και δεν εισαι ο μονος απ οτι βλεπω στο poll του Φορουμ ειναι πρωτο φαβορι μεχρι στιγμης!!!

ναι… γιατι εχει πολλούς υποστηρικτές(όπως και εμένα)
οχι οτι πιστεύει κανένας μας οτι θα το σηκώσει

Έχω βαρεθεί σε όλες τις τελευταίες μεγάλες διοργανώσεις να ακούω ότι φέτος ίσως είναι η χρονιά της Αγγλίας…ΟΚ κάποτε θα σας κάτσει! :smiley:
Αγωνιστικά δεν προκύπτει από πουθενά για το φετινό Γιούρο…αλλά εδώ το πήρε η Ελλαδάρα το 2004 οπότε όλα γίνονται!

Ποτε μην λες ποτε crimson καποια στιγμη θα το σηκωσει

νομιζω οτι το λενε απο το 1966 και μετα συνεχεια :stuck_out_tongue:

η χρονιά της Αγγλίας είναι σαν την χρονιά της μπαλάντας στην γιουροβίζιον… κάθε φορά τα ίδια…

Φαβορί βλέπω Ισπανία γιατί και πεσμένη να είναι έχει μεγάλη διαφορά από τις άλλες…μόνο Γερμανία πιστεύω μπορεί να την κοντράρει αν βρεθεί σε καλή μέρα…

Από το πολλ ψήφος πήγε Ολλανδία γιατί είναι διαχρονική αγάπη και η πιο αδικημένη εθνική στην Ευρώπη (αν όχι στον κόσμο)

[B]Μετά τους Τζον Ράντι, Γκάρεθ Μπέιλ και Φρανκ Λάμπαρντ, άλλος ένας παίκτης της Εθνικής Αγγλίας, ο Τζον Κέιχιλ, τραυματίστηκε και θα χάσει το EURO![/B]

http://www.sportdog.gr/article/107796/kade-ena-euhelaio-ekei-sten-agglia

πάμε πολύ καλά.

O Bale Ουαλος δεν ειναι;;;

Yes.he.is :stuck_out_tongue:
απλα θα τον θέλαμε μπας και κάνουμε ποτε τίποτα. όπως και τον Giggs τόσα χρόνια.8)

ναι,ουαλος ειναι,η αγγλια παντα καπου τα χαλαει παντα,ολλανδια λεω να πονταρω εγω

ε παει…η αγγλια θα το παλεψει κ θα κανει καλες εμφανισεις αλλα δε θα το σηκωσει…

"[B]Για μένα ο Πέπε είναι ο καλύτερος κεντρικός αμυντικός στον κόσμο. [/B]Αλλά και σαν συμπαίκτης είναι ό, τι καλύτερο, είναι ένας πολύ καλός μου φίλος»

Τάδε έφη Κριστιάνο Ρονάλντο.

Ποσο βλακας θεε μου.Το δρεπανι καλυτερος αμυντικος στον κοσμο.Ημαρτον :lol::lol: