Euro 2016

πολυ αγχος εχουν οι μεγαλες ομαδες!!
με το ζορι σημερα η Ισπανια κερδισε!!
Οχι οτι η Τσεχια ειναι απειρη αλλα καλυτερο υλικο εχει η Ισπανια και περιμενα κατι περισσοτερο
απο αυτο που επαιξαν.

πολυ καλα επαιξε η ισπανια

Γιατί είναι νεοφώτιστη στο γιούρο, γιατί είναι one man team, γιατί αυτός ο one man είναι ο Μπέηλ και, φυσικά, γιατί είχε την πιο γαμάτη σημαία ολονώνε.

Επίσης, γιατί τόσο αίσχος η Σουηδία;

COME ON JOE ALLEN!

One man team η Ουαλια? Εχεμ εχεμ.

Εγω παντως τη συμπαθω (οπως και την Ιρλανδια) γιατι μου ειναι γενικα πολυ συμπαθεις ως χωρες, σε αντιθεση με τους αντιπαθεστατους Αγγλους, που θελω να χανουν μεχρι να πεθανω.

Παμε μωρή Σκουάντρα ατζουρα .
Βέλγιο και παπαριες . Έχουν να βγάλουν παιχταρά απο τον σιφο. Τον εντσο σίφο!

Όπως το περίμενα απο τα παλικάρια . Εύκολα 2-0 στα βελγακια . Που πας βρε Πανελευσινιακε της Ευρώπης με το θηρίο !

Νταξ μια αρρωστημενη αμυνα και ενας αθλιος Λουκακου. Καμια συγκριση.

Καμια συγκριση οντως. Απο τη μια αληθινη ποιοτητα και στοχος στο ματς, και απο την αλλη ενα σωρο παικτες με αστειρευτο ταλεντο, που ομως δεν ξερουν μπαλα. Και εννοω δεν ξερουν να παιζουν μπαλα σαν ομαδα και να εχουν ενα στοχο και μια αναπτυξη. Αστειο το Βελγιο, γελαω με οσους το στηριζουν και ελπιζουν σε αυτο τα τελευταια 4-5 χρονια. Απο την αλλη, παραδεχομαι τον Κουρτουα. Αν δεν ηταν αυτος, 4-0 θα ηταν το ματς.

2-0 τα γατάκια χωρίς πολλά πολλά. Η φανέλα είναι από μαντέμι. Οι 3 της Γιουβέντους και ο Μπουφόν πίσω…τοίχος

Περιμένω Κριστιάνο σήμερα να κλείσει σπίτια . Την πιστεύω την Πορτογαλία φετο!

κ εγω τα ιδια, εχουν δυσκολα σταυρωματα μετα αλλα πιστευω θα πανε μακρια
ας ξεκινησουν με νικη σημερα να πιασω κ την πρωτη τετραδα του γιουρο

Η Ιταλία έβγαλε μια φρεσκάδα που οφείλεται σε μεγάλο βαθμό και στο ότι οι παίκτες της από τη μέση και μπροστά δεν έχουν γράψει τα χιλιόμετρα των άλλων. Λογικά θα πάνε καλά, αν και δεν τους πίστευα εξαρχής (λόγω ρόστερ).

Οι Άγγλοι δεν ήταν τόσο κακοί, απλά στάθηκαν όλοι στο αποτέλεσμα που προήλθε από την μοναδική φάση των Ρώσων. Περιμένω βελτίωση.

Γάλλοι και Ισπανοί έδειξαν καλά στοιχεία για πρώτο παιχνίδι, από την άλλη, μακράν την πιο απογοητευτική εμφάνιση πραγματοποίησαν οι Γερμανοί. Άθλιοι αμυντικά και ακίνδυνοι επιθετικά χωρίς κλασσικό φορ στην περιοχή. Ο Γκόμεζ αποκλείεται να προσφέρει λιγότερα από τον Γκέτσε.

Και αυτο που μολις ειδαμε απο την Ουγγαρια μα νιγκαζ λεγεται ωραια μπαλιτσα.Κατω η μπαλα,πασες,ωραιες κατεβασιες,παρτε και 2 γκολακια ‘φαβορι’ Αυστριακοι και τα παμε.

κι εγω περιμενω στο Πορτογλια-Ισλανδια να γινει πολυ καλο παιχνιδι.
Στο Αυστρια - Ουγγαρια πολυ κακο ποδοσφαιρο,δεν εδωσε και καποιες καρτες για τοσο ξυλο που επεσε.
Δεν μαρεσε καθολου.

μονο ισλανδια ειμαστε

Υποστηριζουμε Ισλανδια και Σουηδια.

Επισης συμπαθουμε Ιταλια και Ιρλανδια.

Οι υπολοιποι να πανε να γαμηθουν.

Τι κρυαρια ειναι αυτοι οι Μαρσιαλ κ Κομαν. Πιο επικυνδινη ειναι η Αλβανια. Βαλε Γκριεζμαν κ Πογκμπα ρε Ντεσαμπ κουβα

Έχει καταλάβει κάποιος γιατί τον αποκαλούν “Ντεσάν”; Το γαμω-ν πού το βρίσκουν;

Βλέπεις Γαλλία και σε πιάνει κατι ρε παιδί μου . Θυμάσαι κατι Ζιντάν , βιερα, πετι, ανρι ,μπλαν , Ντεσαγί και λες τι στο πουτσο βλέπω τώρα . Δυστυχώς στο ποδόσφαιρο πια δεν υπάρχουν οι παιχταράδες . Άλλαξε το άθλημα . Δηλαδή να έπαιζαν οι προαναφερόμενοι με τους Αλβανούς … Ποσά γκολ θα τους ρίχνανε ; Μόνο ο κάντε στην εθνική Γάλλιας του τότε . Απλά