Eurobasket

Tous mamhsame! Milame ti htasn auto… Ti lete 8a tous g******me tous Germanous???

elladara sto teliko! 8eikoooooooooooooooooooooooo! :smiley:

mono mhn pai3oume etsi kai me th germania giati 8a fame kai 8a xortasoume oloi :frowning:

Μακαρι να ναι σε καλη μερα οι Παπαλουκας, Παπαδοπουλοσ και Ζισης, Οσο για τον τελευταιο δεν τον φοβαμαι…

Το χτεσινό ήταν απλά καύλα. Απίστευτα συναισθήματα.
Ελπίζω σήμερα να χουμε καλύτερες επιθετικές επιλογές. Στην άμυνα είμαστε όπως πρέπει, αν και ο Νοβίτσκι δεν αντιμετωπίζεται.25 -30 πόντους θα τους βάλει όπως και να χει. Την περιφερειακή άμυνα να προσέξουμε λίγο, γιατί 2 παιχνίδια οι Γερμανοί γ7αμήθηκαν στα τρίποντα.

Άντε να δούμε, μακάρι.

ΣΗΚΩΣΕ ΤΟ ΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΜΕΕΕΕΕΕΕ.

ti kaylara htan h xtesinh?!?1?!??!?!?!?!??!?!?!?!??!?!?!?!??!?!?!?!?!?!??!

dn 3erw alla exw thn entypwsh pws 8a mas parei o nowizki monos tou…

ανατριχιασαααααααααααααααααα!!!

αν ειναι σε καλη μερα ο παπαδοπουλος εχοθμε ελπιδες… τι εκανε ομως εχτες…? :frowning: μιλαμε 5 συνεχομενες επι8εσεις δικες του ε3ω…!! ασε… και αυτες οι βολες ρε γαμωτο τι γκαντεμια?? :x

Hμασταν στο αμαξι και η μαμα μου ελεγε παει τελειωσε δεν προλαβαινουν να κανουν τπτ σε 20 δευτερολεπτα και εγω της απανταω μη το λες…Εκεινη ακριβως τη στιγμη μπαινει το τελευταιο καλαθι…Ε,περιττο να σας πω οτι η μαμα μου σαν καλη πορωμενη που ειναι βγηκε εξω απο το αμαξι και φωναζε ΜΕΣΑΑΑ,ΜΕΣΑΑΑΑ!!!
Κατα τ’αλλα να πουμε και ενα παλιο αλλα καλο,σηκωσε το,το τιμημενο…!

Εντάξει εγώ στα 30 δευτερόλεπτα έλεγα άντε γεια και αλλά μετά από δύο λέπτα άλλαξα γνώμη και άρχισα να κάνω με τα παιδιά θεωρίες συνομοσίας.Ε τέλος πάντων νικήσαμε(έβαλε και το final countdown το μαγαζί) και σε 1 ώρα…θα δούμε.Πάντως εγώ γουστάρω να νικήσουμε μόνο και μόνο για να βγω στο δρόμο

Να παρεις και ομπρελα μη τυχον και βρεξει :!:

TO PIRAAAAAAAMMMEEEE REEEEEEEEE

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :smiley: :smiley: :smiley: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Ποιο πηρατε καλε ? :lol: :lol: :lol:

Να υποθεσω κανα Sabbath Video ???

Μα τι κακος που εισαι βρε παιδι μου και συ!!!
Θα στο παρω το δρεπανι!!!

[size=2](Πλακα, πλακα, χωρις να θελω να το υποβαθμισω το αποψινο, το ?87 ηταν ποιο καβλα!!)[/size]

Το έστησα, το έστησα… Δεν ακούσατε που όλα τα ραδιόφωνα σας έχουν πρήξει τα ούμπαλα με το The final countdown. Telivas ο άρχοντας της προπαγάνδας…
ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ

axriste, souidi doulara, to “Have a nice day” twn BON JOVI epaize sinexws, otan edeixne tis faseis ka anaskopiseis!!!

xe…x.a…xe…

Προσπάθησε να Have a nice day να γίνει ύμνος, αλλά πιάστηκε ντοπέ και αποσύρθηκε…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

τσιφτετελι ρεεεεεεεεε, αυτος ειναι υμνος!!!

αποτι ακουσα το ακουγαν οι γερμανοι και οι υπολοιποι και κατουρουσαν πανω τους :stuck_out_tongue: :lol:

Tous gamhsame anapoda!!!

τι αναποδα τι απο πισω… λιγο απολα να χουν να θυμουνται…! αντε εχουμε και το παγκοσμιο στην ιαπωνια του χρονου!!! USA WE ARE COMING FOR F*CKING!!!

Έτσι! Και σηκωσεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε το…

Σημείωση: Off-Topic μέν αλλα ηρεμίστε λίγο με τις βρισιές!

min pezeis me ton pono mou :cry: :cry: