Euronymous

Ακριβως, καλος ειναι αλλα να τον συγκρινουμε με τον Euronymous ειναι ιεροσυλια απλα, οσο και αν δεν τον γουσταρουν (σαν ανθρωπο) μερικοι.

οφ τοπικ λιγο αλλα σε οσες φωτο εχω δει τον Blasphemer τον ειδα ψηλο , καταμαυρα μαλλια , με φατσα ετοιμος να σε κατασπαραξει
και στο λαιβ ειδα εναν μπασμενο , ξανθομαλλη χαμογελαστο τυπο που ομως σπερνει…

παντως δεν βλεπω να υπαρχει thread για το ετερον του ημισυ:p …τον Christian Vikernes…

Εγώ έχω το Blasphemer πιο “ψηλά” απ’ ότι τον έχει ο Nihilist, αλλα συμφωνούμε πάνω κάτω. Και εννοείται πως δεν συγκρίνεται με τους Θεούς (ειδικά με τον Carl-Michael). Είχε όντως καλά κονε αλλά αυτό δεν ακυρώνει την αξία του σαν κιθαρίστα. Τεσπα, μια καλή παρέα είναι όλοι εκεί πάνω στη Νορβηγία και που και που μας δίνουν με ευκολία τα μυαλά στο χέρι. Hails to Norway!

Απο τις 2 φορες που τους εχω δει απο κοντα αυτος ειναι ο Necrobutcher :stuck_out_tongue:

φυσικα και ξερω ποιος ειναι ο Necrobutcher
μιλαω για τον Blasphemer
ο 1ος ηταν μπροστα μου , ξερω ποιος ειναι
ο 2ος ειναι τρομερα αλλαγμενος , ετσι μου φανηκε

Ρε μαυρα μαλια εχει ο Blasphemer, μπας και τον μπερδεψες? :stuck_out_tongue:

OXI[-X [-X
ο Necrobutcher ηταν μπροστα μου , ο Blasphemer απο την αλλη μερια…τι να πω αλλο
και γω ημουν βεβαιος οτι ειχε καταμαυρα μαλλια αλλα ηταν καστανοξανθος:roll: :roll:

Δεν ξερω αν θα μπορουσα να θαυμασω την πιο προσωπικη ζωη του, ετσι οπως ηταν και ειδικοτερα γιατι δεν ειναι κατι που θα με τραβαγε για να το ψαξω. Αλλα οκ ειναι απο τους μουσικους που οι ανησυχιες του φανηκαν και στην δουλεια του :Ρ Οποτε σε δευτερο επιπεδο δεν θα μπορουσα να τον θαυμασω αν και οι mayhem μ’ αρεσουν (ενω δεν τα παω καλα με το βλακ μεταλ). Ο μονος λογος που χωνομαι στα “περα απο την μουσικη” ειναι γιατι αισθανομαι πως διαβαζω αμερικανικα αστυνομικα μυθιστορηματα.
Τι μπαντα και οι mayhem, ολα τα 'δαν.
εδιτ/ εχουν συν απο μενα γιατι ειναι επηρεασμενοι απο venom και ο euronymous απο ελληνικη μυθολογια 8)

εχει δει κανεις το dvd

ONCE UPON A TIME IN NORWAY??

το βρηκα στο ιντερνετ

πολυ ενδιαφερον…