Europe - Secret Society "new cd"

Και εγω ενιωθα μια υγρασια … υπεθετα οτι ηταν απο το ντουζακι που ειχα κανει προηουμενως και δεν ειχα σκουπιστει με την πετσετα … αλλα ανακαλυψα οτι οι gay θα βγαλουν δισκο … απο τωρα εχω να δηλωσω οτι θα τον ψηφισω σαν το χειροτερο της χρονιας … γιατι κατι μου λεει οτι θα ειναι αλλη μια heavy metal πατατα τυπου τσακιρης κυματιστα …

Το secret society απο τωρα προβλεπω οτι θα ειναι gay οπως και οι Εurope αλλωστε …

Δεν ξανακάνω παρέα μαζί σου, γιατί βρίζεις τους gay sorry τους Europe ήθελα να πω…
Θα κάνω παρέα με τους οχτρούς σου, τσούχτρα

Δεν εχω οχτρους ρε … απλα σε μερικους τους εχω καθησει στο λαιμο προσπαθωντας να τους πνιξω…
Νταξ ρε Τελη δεν ειναι ολοι οι Εurope gay … απλα 4 στους 5 τον κολατσιζουν ετσι για να εχουν καποια γευση … μην ειναι και ανοστοι τελειως … :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Δεν εχω οχτρους ρε … απλα σε μερικους τους εχω καθησει στο λαιμο προσπαθωντας να τους πνιξω…
Νταξ ρε Τελη δεν ειναι ολοι οι Εurope gay … απλα 4 στους 5 τον κολατσιζουν ετσι για να εχουν καποια γευση … μην ειναι και ανοστοι τελειως … :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Κλάσε ρε και ετοιμάσου να προσκυνήσεις τους θεούς… Αφού κατά βάθος είσαι οπαδός γιατί μου την μπαίνεις μωρή μουχρίτσα…
(Μουχρίτσα, ωραίο αυτό… Ο Δάκος και η μουχρίτσα)

Ωγε οτ ονομ οεθ υοπ ωυετσιπ ιανιε οτ ινυομ , αλακ αθ σιενακ, αν σιενακ ιακ υσε οτ οιδι.

Παω να κλασω τωρα … :stuck_out_tongue:

Ωγε οτ ονομ οεθ υοπ ωυετσιπ ιανιε οτ ινυομ , αλακ αθ σιενακ, αν σιενακ ιακ υσε οτ οιδι.

Παω να κλασω τωρα … :P[/quote]

XAAXXAXAAXAXAXXAAX

Γι’ αυτό είμαστε φίλοι…

Έχουμε τον ίδιο θεό και κλάνουμε

Γιατί τέτοιο μίσος για τους Europe από τον Angel in black?
Μήπως είχε καμμιά τραυματική εμπειρία με Σουηδό/εζα?
Για λέγε ρε telisvas…

Όχι έχει τραυματική εμπειρία από εμένα… Δίπλα μου δεν σταυρώνει Σουηδέζα…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
[size=1]Μεταξύ μας ούτε καμία άλλη εθνικότητα…[/size]

Επί της ουσίας τους γουστάρει τρελά όσο γουστάρω κι εγώ τους Bon Jovi…

Απλά κάνουμε fake κόντρα, μήπως δεήσει ο Θεός της μουσικής και ξεστραβωθούν οι Έλληνες μεταλλάδες (μη χέσω) και καταλάβουν, ότι οι μπάντες αυτού του ύφους είναι πολύ σημαντικότερο κομμάτι της ιστορίας της μουσικής, σε σχέση με κάτι πίθηκους, που βάζουν τέρμα την παραμόρφωση για να κρύβουν την ασχετοσύνη τους…

Κοινωνικό έργο επιτελούμε… Αφαιρούμε μαρμελάδα από αυτιά

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Αν κι εσύ όπως σε κόβω δεν έχεις τέτοια…

Γιατι ρωτας τον Telisvas και δεν ρωτας εμενα ευθεως ??? Ντρεπεσαι ??? :twisted:

Γιατι ρωτας τον Telisvas και δεν ρωτας εμενα ευθεως ??? Ντρεπεσαι ??? :twisted:[/quote]
Οκ. Γιατί τέτοιο μίσος για τους Europe ρε Angel in black?
Μήπως είχες καμμιά τραυματική εμπειρία με Σουηδό/εζα?

Πρέπει να ακουστείς και εσύ… το σωστό να λέγεται…

Καλή είναι η μαρμελάδα. Είναι και θρεπτική…
Με τα σκατά που έχουν μερικοί στο μυαλό και ξεχειλίζουν από τα αφτιά τους, τι κάνουμε? Και υπάρχουν πολλοί ρε γαμώτο… Δεν τους προλαβαίνει ο “Αχόρταγος”… :lol: :lol: :lol: :lol:

Γιατι ρωτας τον Telisvas και δεν ρωτας εμενα ευθεως ??? Ντρεπεσαι ??? :twisted:[/quote]
Οκ. Γιατί τέτοιο μίσος για τους Europe ρε Angel in black?
Μήπως είχες καμμιά τραυματική εμπειρία με Σουηδό/εζα?

Πρέπει να ακουστείς και εσύ… το σωστό να λέγεται…[/quote]

Καταρχην σε ευχαριστω που μου δινεις το βημα για να απαντησω
Σοβαρα τωρα … προσωπικα θεωρω τους Εurope υπερεκτημιμενους κατα πολυ εδω μεσα . Δεν εννοω οτι δεν ειναι καλη μπαντα οκ … αλλα καναν μονο ενα δισκο το οποιο και στηριξαν την επιτυχια τους.
Ενταξει μερικες φορες γινομαι υπερβολικος για να δωσω πιο πολυ εμφαση στην διαμαχη μου με τον Τελη …( η οποια εχει ξεκινησει απο το 2004 αν θυμαμαι καλα :stuck_out_tongue: και μαλλον δεν θα τελειωσει ποτε :lol: :lol: :lol: ).
Και οχι δεν ειχα ουτε εχω ποτε καμμια τετοια τραυματικη εμπειρια με Σουηδους , βεβαια δεν μπορω να πω το ιδιο για τον φιλτατο Τελη … που ειναι τραυμα ο ιδιος απο μονος του … :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .

Mάλλον υποτιμημένοι απ’ έξω είναι…
Όντως είμαι τραύμα…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Υπερεκτιμημένους δε θα το έλεγα. Το ότι στήριξαν την επιτυχία τους σε ένα δίσκο δεν νομίζω ότι είναι ακριβές. Μάλλον την διεθνή αναγνώριση που προήλθε λόγο του final countdown, ok. Αλλά πόσα γκρουπ που ακούμε δεν είναι έτσι? Οι Whitesnake τι κάνουνε? Oύτε νέο άλμπουμ δεν βγαζουν. Οι Def Leppard το έκαναν με 2 δίσκους, οκ. Οι Aerosmith με το Pump. Οι Bon Jovi έγιναν με το Slippery … και στη συνέχεια πολύ έξυπνα το συντήρησαν με επιτυχημένα singles που σε κάθε δίσκο είναι και λιγότερα. Όχι ότι δεν είχαν επιτυχία πριν ή μετά… Το μπαμ όμως γίνεται μόνο μια φορά συνήθως.
Anyway θεωρώ πολύ μεγάλη μπάντα τους Europe όχι μόνο για τα τραγούδια τους αλλά και για τις live εμφανίσεις τους (το dvd είναι super και heavy) αλλά ομολογώ ότι και τα live των Βon Jovi εξαιρετικά.Και μόνο ότι και τα δύο γρουπ πάνω από 20 χρόνια κάνουν καριέρα και είναι αναγνωρίσιμα για ένα τραγούδι ή για όλα τα άλμπουμ τους είναι επιτυχία και δεν έχουμε και πολλά τέτοια στο χώρο μας.

Και για να το πω χοντρά οι Europe έχουν και πολύ καλύτερα album από το The final countdown και πολύ καλύτερα τραγούδια…
Όσο για τους Βοn Jovi έχουν πάρα πολύ καλύτερα τραγούδια από τα hitακια τους…
Dry county, Blood on Blood etc

na sas po,exete katantisei aidia(i aidoia!!!)… exo piksei stis metafraseis se athlia arthra ksenon dimosiografon, pliromenon gia tin akriveia apo to idio to sygkrotima gia na apotheosoun enan disko pou den exei kykloforisei akoma kai enas theos kserei an tha kykloforisei… kati se guns and roses mou thymizei i oli katastasi… telos panton, gia na sas svyso kai tous dyo… to mono pou exo na po einai ena onoma me ypsisti simasia, me katastrofikes idiotites stin prosopiki mou zoi, aperigrafptes nyxtes pathous kai an mi ti allo, exei simadepsei arketa tin mousiki, to rempetiko idiaitera…WHITESNAKE… kai akoma kai stin rodo, ekana tous dj na mou paizoun olokliri diskografia… as opsete pou eixa meson…( :lol: )…to akatamaxito xamogelo mou!

Αγάπη μου τον ακούσαμε τον κουράδα σου Live… Η Σωτηρία Μπέλλου από τον τάφο τραγουδάει καλύτερα…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Καλά πέρασες πουλάκι μου;

as tin eixa aftin tin kourada mesa mou ki as itan ki apo ton tafo… 8O 8O 8O …
perasa teleia…tin kyriaki elpizo na synantithoume, na sas kano parousiasi ki apo konta…an ola pane kala tin kyriaki na vgoume gia poto…eeee?

Θα είναι παρέα και ο φίλος μου ο John Leven… Να τον φέρω;
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Είδες πως ισορροπώ ανάμεσα στο on και το off topic;

Εδω έχει καταστραφεί ο ίδιος, και φωνητικά και προσωπικά, εσένα δεν θα κατέστρεφε? :lol: :lol: :lol: :lol: