Eurovision '07, Helsinki

Ok, είμαι άσχετη, πώς τζογάρει κανείς για τη Γιουροβίζιον στο Πάμε Στοίχημα (και άμα κερδίσουμε να μου τρυπήσεις τη μύτη);

Παίρνεις κουπόνι,κοιτάς αποδόσεις (όσο πιο outsider το κομμάτι τόσο πιο μεγάλη και η απόδοση,τουτέστιν κερδίζεις πιο πολλά λεφτά αναλογικά πάντα βέβαια με το πόσα θα παίξεις)…π.χ παίζω 10 ευρώ την Ισλανδία με 4,5 απόδοση θα κερδίσω 45 ευρώ αν είχε απόδοση 100 θα κέρδιζα 1000 ευρώ…και πάει λέγοντας…Καλά μέχρι εδώ?

:smiley:

Ok, “εφοδιάστηκα” με κουπόνι και αποδόσεις, μάλλον θα αλλάξουν αύριο, γιατί λέει ως σήμερα είναι αυτές με 1 προς 80 στην Ισλανδία κτλ., όμως πώς συμπληρώνουν τις στήλες καλέ; Βάζω τον επιθυμητό κωδικό; Και πώς “ποντάρω” ποσό; Σκέφτομαι σοβαρά να δοκιμάσω την τύχη μου αλλά σιγά μην κερδίσω. Τι καλά που ήταν κάαααααααποτε με το Λόττο που ήταν πιο εύκολο :lol:

http://www.pamestihima.gr/stihima/index_ppf.htm

γνωστος τζογαδορος ο Davidian ξερετε ποσα εχει χασει στον ιποδρομο??

Πόσα έχω κερδίσει θες να πεις μάλλον…

:lol: :lol:

Το τραγούδι της Σουηδίας είναι επίσης καλό! Glam rock από τους The Ark για όσους τους ξέρουν! Βέβαια προτιμώ Ισλανδία:wink:

Υπάρχει καμμιά σελίδα με ποσοστά στοιχήματος; :lol:

katw h kolo eurovision…aisxossss…makari na vogume teleutaioi re gamoto…

συμφωνώ για το τελευταίο

Είσαι gay και φλώρος!

Αντί να θες να καμαρώσεις τον τρισμέγιστο Ζαρντέλ, κάθεσαι και λες τέτοια λόγια!!!

Ου ρε!!! :lol: :stuck_out_tongue:

Ok, το παραδέχομαι! Κάποιοι άνθρωποι είναι εκνευριστικά ταλαντούχοι! Ναι, ο φθόνος και η ζήλια με οδήγησαν να κάνω αυτά τα κακεντρεχή σχόλια για τον απόλυτο Έλληνα σταρ!:-s

Αυτά είναι!!! :lol2: :lol: :lol3:

[SIZE=“1”]Λέμε και καμμιά μαλακία να περάσει η ώρα!!![/SIZE]:roll:

Αυτο ξανα πεσ’ το!!!:smiley: 8)

=D> :bow2: t: :respect: :thumbup: :bounce: :vibrate: :rockon:

Και να που πέρασε η ώρα … αύριο (Πέμπτη) ας ψηφίσουμε Ισλανδία ρε παιδιά, καλό κάνει κακό δεν κάνει. Άιντε μη βγει κάνα μπάζο και μετά το τρώμε στη μάπα στον αιώνα τον άπαντα. 8)

Μια φορα ψηφισα περυσι, αλλα οχι επειδη γουσταρα τους λορντι, απλα για την ολη φαση την οποια και καταχαρηκα… Δεν το εχω ακουσει της Ισλανδιας, αλλα θα το τσεκαρω…

Πρόβλεψή μου: Η Ισλανδία θα πάει πολύ καλά, αλλα δε βγαίνει πρώτη με την καμία!!! Δεν είναι τραγούδι για να βγει πρώτο στη eurovision…

Ακριβως!
Είναι πολύ ποιοτικό τραγούδι για το συγκεκριμένο “θεσμό” Θυμίζει εποχές όπου στην Εurovision πήγαιναν τραγούδια κάποιου επιπέδου (20 χρόνια πριν και βάλε δλδ)

καλη επιτυχια στο σαμπρελα…:stuck_out_tongue:

Και συμπληρώνω: …στο μεγάλο αυτό εθνικό ζήτημα!!! #-o :lol: :stuck_out_tongue: