Eurovision '07, Helsinki

ευχομαι ο σαμπρελας να μας κανει εθνικα περηφανους οπως εκαναν στο παρελθον ο κωλοκοτρωνης,ο καραισκακης,ο γκαλης,ο γιαννακης,ο πυρος δημας,ο ιωαννης μελισσανιδης,ο ζαγορακης κ.α.:stuck_out_tongue: :lol: :roll:

where is paparizou???:-k

α σορρυ ξεχασα να βαλω ηρωηδες του γυναικειου φυλου…εχουμε και λεμε ελενα παπαριζου,μαντω μαυρογενους,μπουμπουλινα,βουλα πατουλιδου πιστευω ειναι οι σημαντικοτερες…:stuck_out_tongue:

ΥΓ παντως χωρις πλακα η παπαριζου ειναι μουν… πολυ τη γουσταρω8)

:thumbdown: μπάζο!!! αλόγα!!!

:o

Προφανώς πλάκα κάνεις!

Τέτοιο κορμί και πρόσωπο δεν έχουν πολλές! :wink: 8)

Παπαριζου Rules ρε απιστοι!!!

Φίλε έχω internet, μπορώ να βρω τουλάχιστον 100.000 καλύτερες!!
Αλλά και να μην είχα, με τέτοιες ζέστες μια βόλτα από Ερμού όταν τα μαγαζιά είναι ανοιχτά και πάλι μπορώ να βρω καλύτερες!!

Paparizou sux!![-X
Tzoulia rulez!

Δε λέω ότι δε μπορείς να βρεις καλύτερη μια στο τόσο αλλά όχι και μπάζο!!! #-o

ΥΓ: Παρεμπιπτόντως σήμερα ήμουν στην Ερμού… :roll:

ok δεν είναι μπάζο, αλλά μου τη σπάει η μούρη της!!

ΥΓ: Lucky you!!

tzoulia εννοεις την αλεξανδρατου αυτην που τα χει με το ψινακη???

Δε ρωτάμε τ’ αυτονόητα!:stuck_out_tongue:

Πάντως η Αλεξανδράτου έχει εξωτική ομορφιά, δεν παίζεται! 8)

τελικα τα χει με το ψινακη???:lol: :lol: ειναι δυνατον τετοιο θεομουν… να τα χει με τον 8O 8O 8O :? :? :dunno: :dunno:

Λεφτα, λεφτα λεφτα, λεφτα, λεφτα

και showbizz. Αυτα!

To ίδιο έλεγε και ο Καβούρης όταν ο Καλαμάρης είχε γυρίσει στην προϊστορική εποχή! Μετά ο Πάτρικ (Πάταρ)κάρφωσε τον Καβούρη με ένα κομμάτι ξύλο, τον έβαλε στη φωτιά και τον έφαγε!8O

[quote="“Gigatron,post:45,topic:3137”]

:o

Προφανώς πλάκα κάνεις!

Τέτοιο κορμί και πρόσωπο δεν έχουν πολλές! :wink: 8)[/QUOTE]

thank god … [SIZE=“1”](έχω σιχαθεί να τοις βλέπω όλες με αυτό το χαζό κούρεμα που ποιάνουν την μπροστινή τούφα πάνω και μοιάζουν σαν να έχουν λοφίο…)[/SIZE]

Χαχαχα αυτά είναι …

http://usuarios.lycos.es/padrinosmagicos/bc.jpg

λιγα για την τζουλια παιδια…

Παιδια σημερα φανατικα Ισλανδια,ο δικος μας πρεπει να βγει!!!Να παρουμε κανα φραγκο εμεις που το παιξαμε…με 80 αποδοση παρακαλω!!!:smiley:

deite to videaki ths servias k peite mou an vlepw kala to blouzaki tou frikiou…ELEOS REEEEEEEEEEEEEE#-o #-o #-o