Eurovision '07, Helsinki

Λιγα για την γειτονισσα μου ε?:stuck_out_tongue:

μετα τον αποκλεισμο της μαρτυρικης κυπρου απο την eurovision και εις ενδειξη συμπαραστασης στην αγωνιστρια ευρυδικη προτεινω το forum να παραμεινει κλειστο για μια μερα…8O 8O :lol: θα ειναι μια καλη απαντηση στο ευρωπαικο κατεστημενο που θα στερησει στην τραγουδαρα κομσι κομσα:dance: να παρει μερος στον τελικο…:x :evil:

Μόνο για μια μέρα;;;
Εγώ θα έλεγα για κάνα χρόνο και μάλιστα αντί για άσπρο φόντο να βάλει το μαύρο του πένθους! #-o :lol: :stuck_out_tongue:

Τι ζωα που ειναι ρε, ωραιοτατο κομματι η Ισλανδια και αποκλειστηκε… Και την επαιξα και στο στοιχημα #-o

δεν έχω ψηφίσει ποτέ μου για eurovision και ούτε πρόκειται:wink:

Εννοειται αυτο αλλα να βγαζα κανα φραγκο απ την υποθεση δε θα με χαλαγε…

ΕΓΩ ΔΕΝ ΛΥΠΑΜΑΙ ΤΗΝ ΕΥΡΙΔΙΚΗ ΗΘΕΛΕΣΤΑ ΚΑΙ ΠΑΘΕΣΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΒΑΛΕ 45 ΧΡΟΝΩΝ ΦΟΡΑΔΑ ΤΑ ΣΤΡΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΑΜΕ ΚΕΙΝΟΝ ΤΟ ΜΕΓΑ ΡΟΚΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΥΨΙΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΗ ΤΟΝ ΚΟΡΓΙΑΛΑ ΛΥΠΑΜΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΥ ΣΕ ΕΝΔΕΙΞΗ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ ΛΕΩ ΝΑ ΒΑΨΩ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΚΟΚΚΙΝΑ…

ΤΕΣΠΑ ΨΗΦΙΣΑ ΚΥΠΡΟ ΓΙΑ ΣΤΑ ΦΩΝΗΤΙΚΑ ΗΤΑΝ Η ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΟΥ ΜΙΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΦΩΝΗ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΘΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΛΛΑ ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΑΝ ΟΥΤΕ Η ΤΣΕΧΙΑ ΟΥΤΕ Η ΙΣΛΑΝΔΙΑ ΤΟ ΑΞΙΖΑΝ…

δεν το λέω σαν μαγκιά και καλά,απλά το αναφέρω…το “ούτε πρόκειται” πάει για φέτος γιατί ποτέ μη λες ποτέ…

Κοπηκε η Κυπρος; Λογικο, τραγουδι ηταν αυτο…;#-o

Παρακολουθώ πολλά χρόνια και ανελλιπώς Γιουροβίζιον. Τέτοια απευκταία αποτελέσματα νομίζαμε ότι δε θα ξαναβλέπαμε. Χάλι μαύρο. Κόπηκαν ωραία τραγούδια, καθένα συγκριτικά με το είδος που εκπροσωπούσε, και πέρασαν ανούσια άλλα.

Αφιερωμένο εξαιρετικά το ακόλουθο ρεμίξ “Άι σιχτίρ σε-κερίμ”!

KORIFEO!!! …alla den perase distixos:( :frowning: [-X #-o

Ακόμα κι εδώ κουβάς;;; #-o :lol: :stuck_out_tongue:

Θα ριξεις ψηφο του χρονου που θα νε οι scorps!!!:wink:

ρε παιδια να κανω μια ερωτηση επειδη εχω την απορια…ο κοργιαλας ειναι ανθρωπος η εξωγηινος???:-k :-k :-k

Εδω και μονο εδω… Ρεφαρα με Detroit το βραδι…:smiley:

Οn topic, αφου δεν εχει ισλανδια δεν προκειται να παρακολουθησω καθολου…

Ακομα χειροτερα… Ειναι “goth-ας”! :lol: :lol:

o korgialas einai rockas me oli ti simasia tis leksis reeeeeee!!! :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :bleh:

Όπως και ο cult θεός Φλωρινιώτης

Μου ειχε πει ενας φιλος μου οτι ο Κοργιαλας νεοτερος ειχε βγαλει 2 albums electro gothic, cyber (πως τα λενε) αγγλοφωνα που φυσικα επιασαν πατο!:stuck_out_tongue: Το μονο που μ’ενοχλει πανω του ειναι οτι ειναι too much στην εμφανιση.Κατα τ’αλλα μια χαρα!

Μαλάκας, απλά!!! :lol2: :lol: :lol3:

Τον έχει πετύχει ένας γνωστός μου στο Dark Sun εδώ στο Περιστέρι!
Έλεος!!! #-o :lol: