Eurovision '07, Helsinki

+15000000000000000000000000000000000000000000000000

τράβα φάε τη γλώσσα σου εσύ!:lol:

Είμαι πολύ φλώρος που εκτός των άλλων μου αρέσει και η Λευκορωσία??:-k :-k

γαματο! 8O

Ο Σαρμπελης εριξε μερικα φαλτσα αλλα μ’αρεσε γενικα.:oops: :oops: :oops:

:ban: :please:
τουλάχιστον!

Φωτιά και λαύρα αν δε βγει η Ρωσία ( http://youtube.com/watch?v=QXk18RdxPZM )…

Η Ρωσια επρεπε να βγει οντως. Καλουλι pop-ακι ηταν. Αυτο που βγηκε ειναι αισχος.
Μ’αρεσει που η Ουκρανια με τα ασημοχαρτα στο κεφαλι πηρε 2η θεση, αθανατη Γιουροβιζιον.:lol:

Έκανα μία προσπάθεια να τη δω (στα αποτελέσματα) αλλά με πήρε ο ύπνος…

ΕΝ ΠΡΩΤΟΙΣ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΣΕΡΒΙΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΡΕ ΜΕ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΓΛΩΣΣΑ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΠΟΥ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣΕ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΗΧΟ ΤΗΣ ΑΛΛΩΣΤΕ ΤΟ ΧΡΩΣΤΟΥΣΕ Η ΓΙΟΥΒΙΖΙΟΝ ΣΤΗΝ ΣΕΡΒΙΑ ΑΠΟ ΤΟ 2004 ΕΠΙ ΖΕΛΙΚΟ

ΕΝ ΔΕΥΤΕΡΟΙΣ ΧΑΡΗΚΑ ΤΑ ΜΑΛΛΑ ΠΟΥ ΤΑ ΛΑΜΕ ΤΣΟΚΑΡΑ ΜΕ ΤΟ ΛΕΥΚΟ ΚΑΛΣΟΝ Ο ΦΛΩΡΟΣ Ο ΛΕΥΚΟΡΩΣΟΣ ΚΑΙ Ο ΤΟΙΟΥΤΟΣ Ο ΤΟΥΡΚΟΣ ΠΗΡΑΝ ΜΗΝ ΠΩ ΤΙ…

ΡΩΣΙΑ ΟΚ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΤΑΝ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΕΛΕΙΠΕ

ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΑΡΜΠΕΛ ΠΗΡΕ ΠΑΝΩ ΤΟΥ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΧΟΡΕΥΤΙΚΟ ΑΣΧΟΛΙΑΣΤΟ

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

Μου άρεσαν περισσότερο απ’όλα Ιρλανδία (που βγήκε τελευταία8O ) και Μολδαβία…

Οι Ρωσίδες κόλαση!!! Αλλά ρε γαμώτο γιατί δεν έβγαζαν περισσότερα!!! Ακόμα δεν μπορώ να αποφασίσω αν προτιμώ τη μεσάια ή την αριστερη (την ξανθιά)… Go Russia!!

ΠΩπω αυτες οι ρωσιδες…Βασικα δεν ακουσα το τραγουδι τους(εβλεπα βιντεο στο youtube και το ειχα mute)αλλα πιστευω πως αξιζαν την πρωτη θεση :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Εμενα η μεσαια μου αρεσε…

Ζίμπεν, ζίμπεν, άι λουλου, ζίμπεν, ζίμπεν, άιν, τσβάι :lol:

Μπράβο στη Σερβία που κέρδισε με κομμάτι στη γλώσσα της, αλλά προσωπικά μου φάνηκε ανέμπνευστο.
Όποιος βρει το εισαγωγικό βίντεο των Lordi να το στείλει αμέσως!

Μέχρι τότε οι νικήτριες στην καρδιά μας :hippy: …

Eμενα παλι μου αρεσε η…εκπροσωπος της Πολωνιας…Φωναρα!(εδω μπαινει emoticon με χειροπεδες,μια και ειναι ανηλικη απ οτι ειδα!!:stuck_out_tongue: )

Πάλι φαίνεται πόσο ψαγμένος είσαι!!:stuck_out_tongue: :lol: Όντως όταν είδα την Πολωνέζα έπαθα ένα μικρό σοκ!!! Keep diggin!! :lol: http://www.eurovision.tv/addons/mediaplayer/video/pol.html
Αλήθεια, πόσων χρονών είναι?

Εχω"ενοχο"παρελθον(και ελπιζω μελλον!:lol: ) με τη συγκεκριμενη χωρα και παντα την παρακολουθω με ενδιαφερον…:wink: :lol:
Νομιζω οτι ειναι 17…:-k …Ολα τα λεφτα το πιπινι!:roll:
Και συ βλεπω το ψαχνεις,οποτε…:respect: m8!:slight_smile:

:wink:

επισης Ουγγαρια θεικο τραγουδι! αλλα τις Βουλγαριας για μενα ηταν ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!

Αλήθεια της Ιρλανδίας το ψιλο-κέλτικο που βγήκε τελευταίο πως σας φάνηκε? Εμένα μου άρεσε αρκετα!

Ισλανδια, Φιλανδια, Σλοβενια, Βουλγαρια και Μολδαβια γ_μ_γ_νε!!!

καλα ρε οι μαλακες εκοψαν τους Apocalyptica για να δουμε διαφημισεις???Ελεος ναουμ