Eurovision 2007 Αρχισαν τα οργανα

Ξεκινησε λοιπον η προγιουροβιζιονικη περιοδος και ως συνηθως αρχισαν τα οργανα.Αυτη τη φορα οχι απο Τατιανολαμπιρηδες αλλα απο την ιδια την διοργανωτρια χωρα.Ιδου το κομματι που θα εκπροσωπησει τους φιλους μας τους Φιλανδους

εγω ψηφιζω ΤΑΜΤΑ! :wink:

SUCKZZZZZZZZZZZZZZ

Perisi lordi…Fetos marduk ?
:twisted: :twisted:

H Ellada exei thn katalili ekprosopo alla den to xerei akoma
thn Mpezetakou :lol: :lol:

οχι ρε. καλυτερα την εφη θώδη. αφού το μιλαει το αγγλικο πια… :lol: :lol: :lol:

οχι ρε. καλυτερα την εφη θώδη. αφού το μιλαει το αγγλικο πια… :lol: :lol: :lol:[/quote]

Isws exei mia skotzeziki profora pou eykola tha ginei antilipto :lol: :lol:

charbel και τα μυαλα στα καγκελα!!!:yahoo: :yahoo: :hippy: :hippy: \:D/ \:D/

το “yassu maria” είναι σαν φράση αναγνωρίσιμο λέει από τους ξένους…
και το “malaka mitso” είναι αναγνωρίσιμο επίσης…8)

έλα ρε! Με φώναξε κανείς?:-- :–

Για το αποτέλεσμα δεν ξέρω τι να πω… Η Τάμτα έπρεπε να πάει… Στην επόμενη συνέλευση θα κατεβάσω ψήφισμα διαμαρτυρίας…:thumbdown: :thumbdown:

Σαρμπέλης και ξερό ψωμί…:lol: :stuck_out_tongue:

… και τελικα στηλαμε το χειροτερο τραγουδι απο τα 3#-o , πρεπει να βγει νομος που να απαγορευει τη χρηση κινητων σε κοριτσακια κατα των 16 ετων.[-X

Την Μπακοδημου με T-shirt metallica την ειδατε?

Άστα, όταν το είδα φρίκαρα άσκημα … #-o #-o #-o #-o #-o

Αυτό που θέλω να μάθω είναι από που αντέγραψε το τραγούδι του ο Δάντης (γιατί δεν μπορεί αν δεν είναι από συγκρότημα late 80s θα φάω τα πτυχία μου …)

Wig Wam πήγε να αντιγράψει, αλλά δεν του “βγήκε”! Χαχα! :lol: :lol:
Θα τους έμαθε λόγω eurovision 2005, σιγά μην ξέρει και late '80s συγκροτήματα ο καραγκιοζάκος! 8)

Δεν είναι τόσο σκυλάς όσο νομίζετε.
Εγώ τον είχα πετύχει στους Toto για παράδειγμα και έχω ακούσει ότι ακούει πολύ aor

Ε, aor ακούει, όχι hard rock! :twisted: :metal: :lol:

Άσχετο: Εγω είχα πετύχει τον Λιανό στους Dream Theater…

σε ποιά συναυλία των Theater? (έτος)

Θα στειλουμε τον Σαμπρελ(α) τελικα…Ειναι για πολλες αλα Στηβεν Σηγκαλ φαπες το παλληκαρι…Οικτρο τραγουδι και παρουσια,στειλτε καμια Ειρηνη Μερκουρη ρε να παθουν βαβα ακομα τα Ρωσακια…:stuck_out_tongue: :smiley: :smiley:

=D> :lol: :lol: