Eurovision 2007 Αρχισαν τα οργανα

Όσο άθλια κι αν είναι η όλη φάση με την Ευρω-βύζιον, εγώ θα ψήφιζα Δάντη. :stuck_out_tongue: Την έριχνε καμιά τσιρίδα που και που, ήταν κάπως ξεσηκωτικό, είχε λίγη δύναμη βρε αδερφέ! Του Σαμπρέλ ήταν σαν ανάλατος πουρές πατάτας… Μπλιαχ δηλαδή. :smiley:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:

Οντως με μια μικρουλα αλλαγη στους στιχους θα γινοταν και γαμω…να ελεγε oh-oh ei-mai ma-lakas.:stuck_out_tongue:

mono kai mono pou kathomaste kai milame gia tin eurovision estw kai gia plaka tis dinoume aksia…

:lol:

Ο Δαντης γενικα ακουει ροκ, και ως με ελληνικο ροκ ξεκινησε την καριερα του.

Τον ειχα δει στους Deep Purple οταν εμπαινε στο χωρο με μπλουζακι Guns 'n Roses!!!:lol:

Κολπα της Didi ειναι για να διαφημισουν την συναυλια.

Κι εμένα αυτή η ιδέα μου μπήκε στο μυαλό…

Και κατέληξε στο μάγια-μαγια και το number one για να βγαλει κάνα
φράγκο…

και καλα εκανε, μαλακας ειναι?

Οχι βεβαια, εχει χεστει και στο ταλιρο! Οποτε μια χαρα τη βγαζει!

μαλακας δεν ειναι σιγουρα…Το αντίθετο πανέξυπνος ειναι…Αλλα δεν σημαινει ότι είναι καλό αυτό…

χαχα, γαμώ τις νοοτροπίες.

ΤΑΜΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! :cry:

ως προς τι διαφωνεις? εκει εχει κλιση, εκει την εκμεταλευεται.

μ@λ@κι@! μεγάλη… τους Rotting Christ έπρεπε να στείλουμε άλλα μια ζωή κάνουμε χαζομάρες! αφού είδαμε οτι τραβάει ο μεταλικός ήχος στην ευροβίζιον!:-k

την ξέρω πολύ καλά τη νοοτροπία, γιατί έχω φίλο που ορκιζόταν ότι “σκυλάς” δεν θα γίνει και όχι απλά έγινε, αλλά μόλις είδε τα λεφτά, έγινε κυριολεκτικά άλλος άνθρωπος.

Δεν συμφωνώ. Στη ζωή πρέπει να την παλεύεις και λίγο σε αυτό που θέλεις. Αλλά εδώ, κάτι τέτοιο έχεις δίκιο ακούγεται ουτοπικό.

Μπορείς να διαβάσεις τους στίχους του τραγουδιού Catch Without Arms των Dredg ή του Kingdom Of Loss από το Scarsick για να καταλάβεις περίπου τι εννοώ.

On topic, η όλη φάση της Eurovision είναι εμετική. Ποτέ δεν ψήθηκα να ασχοληθώ.

+1 με την προυποθεση ο Sakis να βελτιωσει την προφορα του :stuck_out_tongue:

Και θα ειχαν και τα κοριτσακια την ευκαιρια να φωναξουν για αλλη μια φορα Σααααακηηηηηηηηηηηηη!:lol:

Ναι ρε συ Oυtshined το θεμα ειναι ομως αν εχει πλεον ταλεντο για κατι αλλο. Μπορει οτι καλο ειχε να γραψει στην αρχη να το γραψε. Αν αυτη τη στιγμη εχει ενα οποιο “ταλεντο” στο να γραφει επιτυχιες γιατι να μην το εκμεταλλευτει? Δεν ειναι το στυλ του “γραφω μουσικη που βγαινει απο μεσα μου αλλα συμβιβαζομαι και κανω υποχωρησεις για να πουλησω” για να πεις οτι κακως κανει.

Οσο για τη γιουροβιζιον, ε να δουμε κατι στην τηλεοραση ετσι για να περασει η ωρα. Ουτε η ντροπη της μουσικης ειναι αλλα ουτε και τιποτα το αξιολογο. Ευτυχως παντως που δεν πηγε και φετος κανενα μεταλ συγροτημα για να αρχισουν να ακουγονται παλι τα “να χτυπησουμε τον διαγωνισμο απο μεσα” και τετοια :lol: