Eurovision 2010 (με POS και Keep Of Kalessin?)

Φαρσα θα ειναι! Αποκλειται να στειλουμε εμεις εκει ενα φρεσκο νιμου που δεν εχουμε σιχαθει να βλεπουμε στην τιβι.

Οτι και να γινει (δηλαδη 2 μηνες πριν να συμμετασχει τελικα η απολυτη ελληνιδα σταρ Αννα Βισση), εμεις στηριζουμε Κατερινακι!!! :D:D:D

Να πάει, να πάει!!

Αφού δε κατεβαίνουν οι H.E.A.T. δεν έχει νόημα αυτή η Eurovision.[-X

Aναμένουμε συμμετοχή Τσεχίας λοιπόν.

ΝΑΙ.ΒΕΒΑΙΑ

Φωνάρα!

Nice girl!

Τα κουσκουσαδικα την εχουνα να χωρευει.:stuck_out_tongue:

Δεν είναι κακιά… Ειδικά αν μιλάμε για συμμετοχή σε διαγωνισμό όπου το οπτικό παίζει μεγαλύτερο ρόλο από το μουσικό κομμάτι…

Στειλτε battleroar,ειδικα τωρα με τον παπαμεταλα θα σκισουν.:stuck_out_tongue:

:har::har::har:

Ξέρει κανείς τι συμβαίνει με το θέμα των Pain of Salvation σχετκά με την eurovision?Διάβασα πωσ το κομμάτι road salt απτο καινούριο άλμπουμ έχει επιλεχτεί γιά να εκπροσωπίσει την Σουηδία στόν διαγωνισμό,και πως ο Daniel,επιθυμεί να το τραγουδίσει!!!Αληθεύουν όλα αυτα???

εχω την εντυπωση πως ναι… :?
ελεος…

Και γαμώ τις φάσεις. Οι μεταλλάδες πρέπει να στηρίξουμε το μέταλ στην γιουροβίζιον. Αν τελικά έτσι γίνει.

Ξεπεσμός για τους POS. Αυτός ο Ντανιελ ντε σαν όλο βλακείες σκέφτεται ώρες ώρες, ευτυχώς δε πήγε. Αν τελικά δεν γίνει έτσι.

Και τώρα ΜΕΤΑΛ.

Μονο εγω δεν βλεπω τιποτα κακο σε αυτην την ειδηση?

ουτε εγω βρισκω κακο…αντιθετα ολοι οι μεταλαδες και hard rockades να ενωθουμε οπως το 2006 με το Hard Rock Hallelujah!!

Ούτε εγώ βλέπω, αν το πάρουν κιόλας θά’φελα να βλέπω τα απορημένα-θλιμένα μούτρα των γιουροβιζιολόγων του Σταρ:p:!:

Επιτρεπεται να πηγαινουν γνωστες μπαντες στη Eurovision?
Θελω να πω… δε θα ηταν λιγο αδικο ξερω γω αν πηγαιναν τιποτα Metallica ή Scorpions και τα σαρωναν ολα?
Τωρα ενταξει δεν ειναι το ιδιο οι PoS αλλα και παλι ειναι αρκετα γνωστη και δυνατη μπαντα :-k

και οι tatu είχαν πάει (τουλάχιστον τότε θεωρούνταν όνομα)…Απλά τα μεγάλα bands δεν το έχουν ανάγκη και πιο πολλά χρήματα θα βγάλουν κάνοντας ένα μόνο live εκείνη τη μέρα…

τώρα για τους PoS…:-k

¨Οτι να ναι…ποιο ξεφτιλέ διαγωνισμός δεν υπάρχει…Αν πάνε με κανα χαλαρό-μπαλαντοειδές οι POS άνετα το παίρνουν και όλοι οι μεταλάδες πάλι αυτό θα ψηφίσουν. Ας στείλουμε και εμείς τους Rotting Christ!!! :smiley:

Μήπως έχει κανένα περίεργο σχέδιο στο μυαλό του ο Gildenlow; Να κερδίσει με καμιά μπαλαντίτσα του κώλου και μετά να βγει να πει “αυτή τη μαλακία την έγραψα σε 3 λεπτά”. #-o

Σε διαφορετική περίπτωση έχει αρχίσει να το χάνει.