Eurovision 2010 (με POS και Keep Of Kalessin?)

διάβασε λίγο τους στίχους του disco queen και ίσως καταλάβεις ότι μιλάμε για μεγάλη κατάντια.

POtS genen afto?

βασικα ας βγαλουν καλο δισκο και ας πανε και στο x-factor

Δε θα πανε οι ιδιοι οι PoS.Απλα αυτο το τραγουδι τους(που αν βγει θα το πει καποιος αλλος Σουηδος καλλιτεχνης που θα επιλεγει για να εκπροσωπησει τη χωρα)ειναι μεσα στα υποψηφια κομματια για αυτο που θα στειλουν τελικα.

METAΛΛΑΔΕΣ, ΣΤΑΘΕΙΤΕ ΕΝΩΜΕΝΟΙ

Eγω απλα αυτη τη φορα θα παω να το παιξω Στοιχημα.Οχι οπως την αλλη φορα,που εδινε Lordi 11,ηταν σιγουραντζα κι ο μαλακας δε το παιξα ενω το σκεφτομουν#-o:lol:

εγώ θέλω τους Immortal.

Το οτι θα πανε δεν σημαινει οτι θα ξεπουληθουν στην βιομηχανια του θεαματος κιολας.

Αν και απ’οτι βλεπω κομματι θα στειλουν, δεν θα πανε καν, οποτε προς τι η φασαρια, ας ακουσει και κανας εκτος μεταλ λιγη σοβαρη μουσικη μια στο τοσο:)

Με τον ίδιο τρόπο που καταλαβαίνεις ότι είναι μεγάλη κατάντια που πουλάνε τους δίσκους τους και βάζουν χρηματικό αντίτιμο στις συναυλίες τους αν διαβάσεις τους στίχους του Kingdom Of Loss μ;

Λεει οτι υπαρχει μια πιθανοτητα απλα να γραψουν οι POS το τραγουδι κ να το ερμηνευσουν αλλοι…τι να πω… :-s

Από τα λίγα που διάβασα, κατάλαβα ότι οι PoS θα στείλουν τραγούδι τους ως υποψήφιο να διαγωνιστεί στη eurovision, αλλά ο Daniel θέλει να πάει ο ίδιος και να το τραγουδίσει. Είτε μόνος του, είτε με άλλους, είτε ως δεύτερα φωνητικά ο Daniel θέλει να συμμετάσχει στον θεσμό…

offtopic: Morgoth, ωραίο avatar :smiley:

Και οι abba δεν ειχαν παει?

Το ποστ πηγαινε στον αλουκαρντ

Αν οι metallica κερδιζαν στη eurovision θα ηταν οντως παρα πολυ αδικο μιας και ειναι αμερικανοι :stuck_out_tongue:

Εγω τους ειχα πληρωθει τους Lordi…:stuck_out_tongue:

Τους ΑΒΒΑ τους ανέδειξε η Γιουροβίζιον. Όταν πήγαν ήταν άγνωστοι.

κ εγω :stuck_out_tongue: καλα αν παμε οι pos δεν παιζει να μη βγουν πρωτοι… αλλα οι αλλοι δεν τους ξερουν και παιζει να εχει μεγαλη αποδοση στο στοιχ 8) :lol:

Εεεετς8)

Ετσι και πανε οι ιδιοι οι PoS,θα γινουν πλουσιοι οι μεταλαδες απο το στοιχημα.Διαβαζοντας την ειδηση αυτη,θυμηθηκα ενα κειμενο που ειχε γραψει ο Gildenlow στο myspace του και εδειξε οτι ασχολειται με την eurovision.Α,επισης λεει οτι δεν ειναι μονο οι δικοι μας βαρεμενοι που καθε χρονο μας βγαζουν πρωτους στα προγνωστικα,κι εκει τα ιδια κανουν…

Η τελευταια σειρα του κειμενου του εχει ενδιαφερον.[-X

ικανό τον έχω!

:!::!::!:

αληθεια…???

Τους ειχα παιξει πριν τον ημιτελικο με αποδοση καπου στο 15 με 3 ή 6 ευρα…
Πιο πολυ στο χαβαλε αλλα εκατσε…:stuck_out_tongue:
Και αν κατεβει ο τρελος ο Ντανιελ θα ριξω ολα μου τα φραγκα…:lol: