Eurovision 2010 (με POS και Keep Of Kalessin?)

αυτα ειναι…
ας παει και βαζω και εγω…
και ας μην κερδισει… ετσι για το γαμωτο

:slight_smile:

Ενταξει η ανοιχτομυαλια καλη ειναι και μενα μ’ αρεσει αλλα στη συγκεκριμενη περιπτωση το θεωρω ξεφτιλικι λιγο.Και αυτο γιατι η eurovision ειναι ενας ξεφτιλικι η οπως λενε τα μεσημεριανα τσιρκο διαγωνισμος για καλλιτεχνες επιπεδου Σαρμπελ και τριλεπτες μπαλαντουλες.Αν ηταν μια τετοιου ειδους μπαντα οι posδεν θα ελεγα τιποτα αλλα δεν ειναι.Οι lordi ηταν αλλη φαση.Δεν ηταν δα και καμια ιδιαιτερα σοβαρη μπαντα.(ηταν και φινλανδοι:p)…
Δεν θα βγω και στους δρομους να διαδηλωσω εναντιον αλλα η κινηση σαν κινηση δεν μου αρεσει.Εστω και αν απλα γραψαν κομματι για τον διαγωνισμο.Χειροτερα αν παει ο ιδιος ο daniel.Παρολαυτα θα ακολουθησω την κινηση του pumpkin περι στοιχηματος αν γινει.:slight_smile:

Εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα με το παλικάρι… Αφού το γούσταρε καλά έκανε… Εξάλλου δεν είναι ότι χρησιμοποιεί το όνομα της μπάντας, απλά θα αναγράφεται σαν συνθέτης ή ερμηνευτής, σιγά…

Πάντως αν πάει όλος ο κόσμος και βάλει λεφτά στο κομμάτι, να ξέρετε ότι η απόδοση θα μειωθεί… Καλύτερα ενα στοίχημα με μεγάλο ποσό, παρά 1000 μικρά… :wink:

Nαι αλλα αν εισαι απο τους πρωτους που θα βαλουν η αποδοση θα ειναι μια χαρα.:slight_smile:

Και ναι! Επιβεβαιώθηκε… Απο wikipedia:

In December 2009, it was confirmed that the title track of the new album, “Road Salt,” would be an entry in the 2010 edition of Melodifestivalen, Sweden’s national final for the 2010 Eurovision Song Contest. The band will perform during the second semi-final.

http://www.esctoday.com/news/read/14555

Mε τρελαινουν οι POS αλλα με ξενερωνει απιστευτα το γεγονος της υποψηφιοτητας τους.Τετοια συγκροτηματα δεν μου αρεσει να γινονται τοσο εμπορικα γιατι προσωπικα το θεωρω εμπορικο να κατεβει σε ενα τετοιο πανυγηρι,συγκροτημα σαν τους POS.

Συμφωνω…αλλα ο Ντανιελ ειναι ΒΛΑΜΜΕΝΟΣ, με την καλη εννοια. Προσπαθω να καταλαβω γιατι το κανει (το εμπορικο αρνουμαι να το πιστεψω, ειμαι ρομαντικος).

Εμένα δε με νοιάζει ότι θα πάνε στη γιουροβίζιον όσο χάλι κι αν είναι ο διαγωνισμός!
με νοιάζει που θα τους ακούσω live, μιας και ποτέ δεν έχω μπορέσει…

Ναι αλλα στην γιουροβιζιον?Εκει που θα πανε για να κερδισουν ποντους και οχι για να δωσουν ενα απο τα live που οι ιδιοι ξερουν…?Εγω το θεωρω ασχημο…Ο καθενας ομως εχει την αποψη του…

Θα είναι απίστευτο λάηβ!

Απο την στιγμη που δεν θα εχουν ως σκοπο να παιξουν για την καυλα τους πως το λενε δεν το θεωρω καλο ποσο μαλλον απιστευτο…

Γιατί τους αναγκάζει κανείς να παίξουν στη γιουροτέτοια? Εννοείται πως για την ΓΚΑΒΛΑ τους θα παίξουν :smiley:

Οταν πας στην γιουροβιζιον θες και να κερδισεις.Αν για παραδειγμα πηγαιναν οι acdc στην γιουροβιζιον θα μιλαγαμε διαφορετικα:wink:Anyway ο καθενας εχει την δικη του οπτικη γωνια…

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Γιατί το βλέπεις οπαδικά? Γιατί θα μιλούσαμε διαφορετικά αν πήγαιναν οι acdc. Επειδή γουστάρεις acdc ρε acdcάκια? :slight_smile:

:lol:Οχι ρε συ…Απλα θα μιλαγαμε για ενα '‘μεγαλυτερο’'συγκροτημα…Οπως ειπα εγω το βλεπω αλλιως εσυ αλλιως…:slight_smile:

Τέλος πάντων. Το θέμα είναι πως πλέον οι POS μας δίνουν ένα σοβαρό κίνητρο να δούμε γιουροβίζιον! (:*

Σωστα…Εγω προσωπικα θα τους ψιφησω…:wink:

Ελλάδα και Κύπρος πιστεύω να δώσουμε το 10άρι!

Απο το rocking παντως υπαρχει μεγαλο support…:stuck_out_tongue: