Η Σάννυ Μπαλτζή στην eurovision (?)

Κάπου έβλεπα ειδήσεις (μάλλον σταρ) και άκουσα ότι η Sunny είναι υποψήφια για την eurovision.

Ξέρει κανένας κάτι παραπάνω?

μάλιστα ήταν και ψιλοάθλιο το ρεπορτάζ καθώς είχε από κάτω έναν τίτλο για την υποψηφιότητα της Sunny (και άλλων) ο οποίος έλεγε “δεν τους ξέρει ούτε η μάνα τους”. Δλδ επειδή η Sunny δεν είναι σούργελο των μεσημεριανών εκπομπών δεν την ξέρει ούτε η μάνα της. Ήμαρτον, τί άλλο θα ακούσουμε. Εγώ πάντως θα γούσταρα να πήγαινε η Sunny σε έναν διαγωνισμό σαν την eurovision όχι για κανέναν ιδιαίτερο λόγο, απλώς γιατί όλο και κάποιος έλληνας θα ενδιαφερθεί και μπορεί να ακούσει εκείνο το εξαιρετικό πρώτο άλμπουμ της του 1995 με τους Santa Fila.

http://www.anexartisi.gr/santafila/santafila.htm

(περιμένω ποστ karvou να την κράζει :p:p )

Εχει γραψει κατα καιρους ωραιους εως εξαιρετικους στιχους.

Αλλα που παει με τετοια φαλτσαδουρα.#-o

STAR; Είμεθα και κουτσομπόλιδες, α; :stuck_out_tongue:

Καλό πρώτο βήμα. Δείχνει πως η Eurovision δεν είναι πλέον υψίστης σημασίας για τη νέα κυβέρνηση!

Με εσένα είχα διαφωνήσει ρε Παναγιώτη; Θυμάμαι όταν την έκραζα σκεπτόμουν από μέσα μου “βλακεία ποστ, ούτε ένας δε θα βρεθεί να την υποστηρίξει και να γίνει λίγο τζέρτζελο”! :lol:

:lol::lol:
Κορυφαίο!

Kαλά σας χώνει η Sunny ωρέεεεεεεεεεεεε

ειναι καλο ΄΄κομματι΄΄ αυτη?

Καλή είναι μουσικά η Μπαλτζή αλλά αν οι φιλοδοξίες της είναι αυτές τι να το κάνεις…

Δεν έχεις άδικο, εξάλλου είναι γνωστό ότι μετά την διάλυση των Santa Fila (μετά τον θάνατο του κιθαρίστα τους δλδ) η Μπαλτζή ακολούθησε πιο εμπορικά μονοπάτια. Αλλά το θετικό ε΄ναι ότι βγάζει ακόμα ωραία μουσική.

εγω ρωτησα για τα εμφανισιακα της , οχι τη μουσικη της:p

ασύφταε, κρίνε μόνος σου και πες μας

[SPOILER]

[/SPOILER]

καλη ειναι αλλα θα θαφτει στην euroβυζιon:(

αποτι βλεπω ειναι ωραιο μωρο αυτη η μπαλτζη αλλα και αυτη που θα μας εκπροσωπησει τελικα δεν παει πισω!

επειδη δεν το έχω παρακολουθήσει και δεν ξέρω τελικά αν επιλεχτηκε κάποιος, όπου κατά τα λεγόμενα σου δεν είναι η Σάννη Μπαλτζή, τότε ας κλεισει το συγκεκριμένο θρεντ.

Η φωτό δεν είναι αντιπροσωπευτική. Στον Θέμο ήταν σαν γαμώ το σόι της. Πάρντον μάι φρεντς.

Πότε πήγε η Σάννυ στον Θέμο;

Πριν 2-3 εβδομάδες…
Εγώ πάντως φίλε narcoleptic μια χαρά τη βρήκα…
Θυμάμαι όταν την είχα πρωτοδεί με τους santa fila είχα πάθει τρελό έρωτα…
Είχε εκείνο το grunge στυλάκι με τα μίνι και τις αρβύλες που τρελενόμουν… :oops: :oops:

:thumbup::thumbup:

η σαννυ θα παει eurovision με τους σεκοντ σκιν δικη της μπαντα ειναι νομίζω και δεν θα τραγουδάει αυτη αλλα μια πιτσιρικά που τυχαίνει να την ξερώ(ειναι καβαλιωτισα) δεν την εχω ακουση ομως να τραγουδάει… εεε αυτα ξερω εγω πάντως…

Κουρίτσι είμαι.
'Οσο για την Σάννυ γούστα είναι αυτά.
Θα περάσει από τελικό ε?