Evergrey

Γύρνα το σε Michael Jackson ή και σε Τρύπες :lol: δεν θα σε λένε και κολλημένο οι mp3 collectors που το παίζουν και κάποιοι :lol:

εχει κι αυτος myspace.στειλτου pm να τον βρισεις ρε,ειναι πιο τρου απο κει.

Αυριο θα ειμαστε στο γηπεδο της Ριζουπολης για 5χ5 στις 22:30.Προσωπικα θα σε περιμενω.Αν δεν ερθεις εισαι μεγαλη αδερφη.Αυτα :slight_smile:

Αν θες να φας και άλλες Παναγίες συνέχισε να ειρωνεύεσαι εσύ μόνο αυτό σου λέω.

Tolki απέναντι σου μένω so watch your back.Απλά τα πράγματα.Για να μη σε κάνω να χορεύεις σε ρυθμούς Michael Jackson :lol: το νου σου.

Το ξερω οτι μενεις απεναντι μου μην ανησυχεις :wink:

Σιγα ρε αντρα (εδω γελαμε), κατουρα και λιγο

Βριζω απο το νετ, ειμαι μαγκας και χαιρομαι

Κοψε τα πρωιναδικα, και τη μαλακια που σε δερνει και τα ξαναλεμε

εμφανίζεσαι σε κάποιο στέκι?κάποια μουσική σκηνή?που μπορούμε να σε απολαύσουμε?

Σε πάρτι του Scorpions Greek fan club συχνάζω ακούω το Holiday και το Doctor Doctor από Ufo και ειρωνεύομαι τους πάντες νιώθοντας O ROKEΡ όπως εσύ…ε μαλακισμένο?Άντε να κατεβάσεις κάνα mp3 από κάνα group να μάθεις.

@Freedomofrock είμαι άντρας ναι.Κακό είναι?Και από κάτι τσουτσέκια σαν εσε΄να που ξεφτιλίζουν το αντρικό είδος βρίζοντας μπαναρισμένους user πολύ πιο άντρας τι να κάνουμε.

Οκ αντρακλα μου εσυ :slight_smile:

κατεβάζω MSG τώρα:)

Οπως επισης και να βριζεις πισω απο ενα πισι ξεφτυλιζεις το αντρικο ειδος ε
Λοιπον αφου εισαι και γειτονας θα ειχα μεγαλη χαρα να σε δω απο κοντα.Ή μονο απο το νετ ξερεις να λες αυτα που λες?

ελα μια μερα απο ενα scorpions παρτι α.
α,ακυρο,θα σε πλακωσουν οι κοπελες μας,πφ

Στα λέω και από κοντά αλλά ευτυχώς που υπάρχεις και εσύ και δεν φέρεσαι σαν παιδάκι που ψάχνεις τσαμπουκάδες για ξύλο για μουσική γείτονα αλλά οκ αν θες να γελάει όλη η Αμφιάλη μαζί σου και μιας και το τμήμα είναι ένα στενό πιο κάτω γιατί εκεί θα καταλήξεις κουτρουβαλόντας από τα μπουκέτα που θα φας δεν τίθεται θέμα θα τα πούμε καραφλό-χοντρε.Πρόσεξε μόνο μη με τυφλώσει η φαλάκρα σου αν και δεν την βλέπω να μένει για πολύ στη θέση της.\

Και το group σου με τις φλωρο-γκομενίτσες τι θα απογίνει?Ποιος θα μας κάνει να γελάμε βρε καραφλοκόρακα?:lol:

Βασικά έλα αύριο πλατεία, φέρε μεκανάκια, θα φέρω Τόλη. Τα γίνει της πουτάνας.
Και λίγα με το φρίντομ.

Μπα δεν πάω σε πάρτυ νυν σκυλάδων πρώην ροκάδων σόρι ε.

Ομορφα αυριο θα τα πουμε απο κοντα δηλαδη :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Moνος του τα λεει, μονος του γελαει…

Ελπιζω να μην ξαναφας μπαν, εμεις πως θα γελαμε με τις πιπες που λες?

έχει και νταβατζ’η ο freedom που τον υπερασπίζεται?:lol:

Παίζεις και εσύ στο πανάγνωστο group του freedom?:lol:

Ξύλο με τη σέσουλα λέμε (τριβω τα χέρια ήδη)

Μα αν βρεθούμε από κοντά δεν θα γελάσεις για πολύ καιρό τα σακατεμένα ζυγωματικά σου δεν θα στο επιτρεπουν άλλωστε.

Θα μείνει και ορφανή η ροκ μουσική από το πανάγνωστο γκρουπάκι σου :lol:

Εγω τουλαχιστον παιζω μουσικη σε ενα παναγνωστο γκρουπ, δεν παιζω το πουλι μου:wink: