Evergrey

δικια σου ζωη δεν εχεις να ασχοληθεις?
λεω εγω τωρα…

Ναι είμαι ο νταβατζής του φρίντομ, εσύ την τσατσά παριστάνεις;

Χαχα το παιδί είναι γνωστός καρριερίστας στα φορουμς ρε. Lonesome Guitarist, Joey Allen, Whitecross. :lol:
Η μαλακία είναι οτι πολλοί νευριάζουν με του λόγου του.

λες να εχει κι αλλο νικ?λιγα ειναι αυτα…

Θα τον παρατησε καμια γκομενα φαινεται και θελει να βγαλει εδω το αχτι του…

εγώ θα παίξω με τα μαγουλά σου και τη μάπα σου να στην ισιωσω κιόλας.Δωρεάν πλαστική και δώρο ξύλο με τη σέσουλα στο φλωρο-Zafrock.:slight_smile:

Κατσε παιξε το πουλι σου γιατι ειναι το μονο που κανεις καλα απ’οτι φαινεται…

Βασικά έχεις 2 λόγους για να σκάσεις.

  1. Θα μας κλάσεις τ’ αρχίδια.

  2. Βαριέμαι.

Γι αυτό βούλωνε.

έχεις παίξει τον κακό στο home alone1&2?
:-k

το εχετε γαμησει λιγο το thread των evergrey η μου φαινεται? :-s

ε οχι ρεεε
ποτε προλαβε μπηκε και εφαγε μπαν???
δυο ωρες καθησα να κανω μια κωλομεταφραση και εχασα το comeback του υπερτατου καραγκιοζη whitecross. #-o
γαμωτο!!!

whitecross μπορει να φαγες μπαν,αλλα λογικα θα συνεχισεις να διαβαζεις τα ποστς στο φορουμ. οπωτε
dedicated :

[SIZE=“5”]εισαι μεγαλη κομπλεξικαρα!!![/SIZE]

Και τα πάντα θα ήταν τόσο πιο όμορφα αν δεν είχατε απαντήσει όλοι, αλλά περιμένατε να αναλάβουμε εμείς δράση όταν θα βλέπαμε τα reported posts όταν θα μπαίναμε στο ίντερνετ…

Δεν πειράζει, δικαιολογείστε. Ο πειρασμός ήταν μεγάλος και λέγεται Whitecross :lol: Please, λυπηθείτε το φόρουμ όταν θα μπει ξανά στο φόρουμ κάποιος μελλοντικός πρώην χρήστης.

Whitecross, καλή χρονιά σου εύχομαι…

ε,καταλαβαίνεις,αρχή βδομάδας είναι…βαρεμάρα…

είναι διαφορετικό αν έμπαινε και έβριζε ένας οποιοσδήποτε και διαφορετικό από δαύτον.:wink:

ελα ελα,ολο σπαμ ειστε

BUMP

Επειδη καποια στιγμη συντομα αναμενεται ο νεος δισκος, ξεθαβω για το γμτ της υποθεσης. Και για ν απαντησω εδω:

Το DVD ειναι οντως απιστευτο, και οχι μονο λογω του live. Σε λιγα documentaries εως τωρα βρηκα ενδιαφερον, και μου αρεσε πολυ το ολο σκεπτικο (που βαλαν δηλ ενα ‘‘τμημα’’ για καθε δισκο τους)… ευτυχως που τους ειχε κοψει απο νωρις να καταγραφουν σκηνικα & ηχογραφησεις…

Οσον αφορα το live μερος: http://www.youtube.com/watch?v=lVAogwUX0y8&feature=related

:bow:

ναι ρε

ειδα και γω το dvd πριν 2 βδομαδες

ΑΨΟΓΟ

το live ειναι τελειο
μερος,κοσμος,παρουσια,ηχος,εκτελεσεις
η γυναικα του τυπα ειναι πανεμορφη
και οι δυο βασικα τελειο ζευγαρι

τα μπονους απο τα καλυτερα που χω δει σε dvd
ετσι πρεπει να ναι βασικα

ευγε
ευγε

αντε να βγει και ο νεος δισκος
μπας και τους ξαναδουμε
headliners να μας παρουν τα μυαλα

i’ll be the light you seek, in your darkest hour…!!!
τι κομματαρα!!το μονο μου παραπονο απο το setlist του dvd
εχει και ωραιο σημειο η γυναικα του endlund!!

Εχουμε νεα:

Swedish dark, melodic metal act EVERGREY has inked a deal with Steamhammer/SPV

The agreement covers not only the group’s brand-new studio album, “Torn”, which will arrive at the stores at the beginning of September, but also EVERGREY’s complete back catalogue.

EVERGREY mastermind Tom S. Englund is looking forward to a productive cooperation with Steamhammer, explaining: “After long and intense negotiations, we feel that we have arrived at optimum conditions for everybody involved. We are confident that EVERGREY will continue to grow artistically under the terms of this contract, that SPV will enjoy our cooperation and ? this is definitely the most important aspect ? that our fans will thoroughly benefit from the new deal.”

The first stage of this ambitious target will see the release of EVERGREY’s new studio album, “Torn”, featuring eleven compositions, described by Englund as a “modern mix of ‘In Search Of Truth’ and ‘Recreation Day’.” “The tracks are all guitar-oriented and very atmospheric,” he says. “They have exactly the sound that our fans expect from us.” According to Englund, the slightly more experimental direction of EVERGREY’s previous release, “Monday Morning Apocalypse”, has given way again to old strengths and virtues. “Two years ago we needed an album with a slightly different approach and an expensive producer, just to find out how that sort of thing works,” he explains. “It was the right album at the time, but now we have returned to our typical trademarks.” This is one of the reasons why the tracks on “Torn” were self-produced by Englund together with drummer Jonas Ekdahl. In addition, the band has a new bassist, Fredrik Larsson having been replaced by former STRATOVARIUS musician Jari Kainulainen.

Since the band arrived on the scene in 1998, EVERGREY has brought out six studio albums and one live release. All of them made the Top 20 in the group’s native Sweden and the last two cracked the Top 10 (No. 6 and 3, respectively). On top of that, EVERGREY’s DVD was No. 1 for four weeks and was nominated for the Swedish Grammy equivalent.

Regarding the upcoming reissues of the band’s complete back catalogue, Englund said, "There is so much additional material for each album that we could theoretically re-release it on an extra DVD. Whatever we manage to do ? premium reissues are certainly a possibility."

Θα βγουν πολλα κρυμμενα διαμάντια στην επιφάνεια…το μόνο σίγουρο…

ωραια νεα

μπολικο υλικο

επιστροφη σε πιο γνωριμους ηχους

βλεπω οτι στην παραγωγη συμμετεχει ο ντραμμερ
εχει δεσει για τα καλα απο τι φαινεται

εχουμε και τον νεο μπασιστα

αντε αντε

αγωνια μεχρι σεπτεμβρη

και ελπιδες για ευρωπαικη χεντλαιν περιοδια

Μου ειχε κανει τρομερη εντυπωση το The Inner Circle και απο τοτε εχουν φτασει να ειναι απο τα αγαπημενα μου συγκροτηματα γενικα. Απο δισκους ξεχωριζω τον προηγουμενο και προσκυνω :bow2: “Solitude, dominance, tragedy”

μεγαλη μπαντα με πολλα και καλα αλμπουμ . αγαπημενο in search of truth με μεγαλη διαφορα απο τα άλλα , αλλά και τα Solitude Dominance Tragedy - The Dark Discovery - Recreation Day πολυ μεγαλοι δισκοι .

μεγαλη απογοητευση για μενα το Monday Morning Apocalypse . :frowning: