Ζητούνται μέλη για extreme μπάντα

Ειναι καπως αχταρμάς η φαση.

Υπαρχουν πολλες επιρροες:

new wave?
ministry?

marylin manson?

Ισως ομως προκυψει κατι εντελως διαφορετικο διοτι απο την θεωρια στην πραξη αλλαζουν πολλα.

zombie? (Rob - White) electro - industrial? or what?

Χμμ…επισης φανταστειτε ενα γκρουπ με αντρικα μελη πχ τους new york dolls
αλλά με εντελως πιο γυναικεια χαρακτηριστικα (η και το αντιθετο αν προκεται για κοπελες) να παιζουν παλιους placebo, sonic youth, sencer, elastica, ισως και ελληνικο στιχο κατα περισταση (όλα είναι συζητίσημα). «Αρρωστημενα» πραγματα!

Υπαρχουν μερικες πραγματικα καινοτόμες ιδεες.

Παιζουν ολες οι ηλικιες. Απο πιτσιρίκια μεχρι καπή.

Ατομα με προκαταληψεις και διαχωρισμους δεν ειναι ευπροσδεκτα.

Επικοινωνια: μεσω pm ή στο mpaΠΑΠΑΚΙmailτελειαCOM ή sms στο 694.9106.555

Καποιος μου ειπε να γινω πιο συγκεκριμενος. Νομιζω πως ειμαι πολυ σαφης στην αγγελια.

παρακολουθω τα ποστ σου.συμφωνω με τα πιο πολλα σε αυτα που γραφεις
γιατι δεν κανεις ενα γκρουπ με αγορια k κοριτσια; να ντυνονται τα αγορια κοριτσια k το αντιθετο.σκεψου το!

Freakhood η mary σε παρακολουθεί συνέχεια… Το’πε και σ’άλλο θρέντ!

Το νου σου… :-s

Δεν είναι άσχημη ιδέα. Το καλύτερο θα ήταν να μην ξεχωρίζουν τι είναι…

Θα το φας το κεφάλι σου

εχεις σκεφτει ονομα; σου χω ενα φοβερο !

Για πες.

ερμαφροδιτο ονοματακι. κολλαει σουπερ. σου στελνω πμ. οχι εδω. θα το κλεψουν. ειναι καλοοοοο

Σε ευχαριστώ πολύ. Είναι πολύ καλό. Και τόσο απλό… Απορώ πως δεν το σκέφτηκα.

βασικα μου αρεσε k αλλο το girls vs boys αλλα υπαρχει ρε γαμωτο

Αυτό που πρότεινες μιά χαρά είναι.
[U]
Το θέμα είναι ότι [B]ΞΕΝΕΡΩΝΩ[/B][/U] με κάποια από τα άτομα που επικοινωνούν μαζί μου.

Μια τύπισα συγκεκριμένα μου είπε πως ενώ γουστάρει την φάση και
[B]δεν την ενδιαφέρει αν θα φάμε ντομάτες[/B] κλπ παρόλα
αυτά κολλάει με το όνομα της μπάντας γιατί λέει θα [B]έχουν πρόβλημα οι γονείς της[/B]. Και είναι 19. Φαντάσου.

Η πλάκα είναι πως ο βενιαμίν του γκρουπ είναι 16αρης και δεν έχει κανενα απολύτως πρόβλημα με αυτά!

συγνωμη αλλα το εφτιαξες κιολας το γκρουπ; ποσα ατομα ειναι στην μπαντα;
αγορια κοριτσια;
k ηλικiες 16 19; γιατι ελεγες κατι και για καπη

Βασικά είμαι λίγο μπερδεμένος.
Ενδιαφέρεται πολύς λαός αλλά πολλά δήθεν άτομα. Τρέντυ εντελώς μιλάμε.
Αυθεντικότητα μηδέν.
Κοίτα, πέντε άτομα βολοδέρνουμε αυτή την στιγμή αλλά προβλέπω σύντομη αλλαγή στο Line up.

Ακουγεται αρκετα ενδιαφερον όλο αυτο που πας να κανεις και σιγουρα κατι πρωτοτυπο για τα “μιζερα” ελληνικα δεδομενα οπου η μουσικη παιδεια του σκληρου ηχου ειναι κατα βαση metal και κολλημενη εκει.
Οχι οτι ειναι κακο το μεταλ για να μην παρεξηγηθω, αλλα στην Ελλαδα υπαρχουν χιλιαδες μεταλ μπαντες το 90% των οποιων δεν εχει να πει απολυτως τιποτα.
Θα εχει ενδιαφερον λοιπον να δουμε μια μπαντα οπως την περιγραφεις η οποια να προερχεται απο την πατριδα μας και σου ευχομαι καλη επιτυχια.

Σημείωσα αυτά στα οποία συμφωνώ 100% μαζί σου. Σχεδόν σε όλα εδώ που τα λέμε φίλε μου.

Η πλάκα είναι πως αν διαβάσεις το αρχικό post στο thread μου αυτό, ίσως θα έχεις καταλάβει πόσο ετερόκλητα μεταξύ τους άτομα με έχουν πάρει τηλέφωνο.

Από μια γκοθού που είναι τρελλαμένη με παλιούς [B]SISTERS OF MERCY[/B] μέχρι έναν[B] black metal[/B] guy που γουστάρει [B]CRADDLE OF FILTH[/B].

Α, και να μην ξεχάσω την μπασίστρια που πεθαίνει για [B]SEX PISTOLS[/B] και [B]BLACK FLAG[/B] ενω την εμπνέουν συνθέσεις του [B]BRIAN MOLCO[/B] και της[B] PJ HARVEY[/B].

Άντε προσπάθησε να κολλήσεις όλα αυτά τα άτομα μαζί. Την έκατσα!!! Κι όμως…υπάρχει κοινή συνιστώσα. Που θα πάει…θα βρεθεί !!!

βασικα πιστευω οτι η προθεση σου δεν αρκει
στην ελλαδα ειμαστε κολλημενοι σε πολλα
ποσα ατομα ενδιαφερθηκαν;
και τελικα εισατε δυο αγορια τρια κοριτσια;
ηλικιες 16 19; τα καπη που λες πως κολλανε τοτε;
μπορω να ερθω σε προβα

Μαιρούλα το έχω καταλάβει εδώ και χρόνια πως [B]στην Ελλάδα είμαστε κολλημένοι[/B] σε πολλά. Δεν πτοούμαι ωστόσο.

Ενδιαφέρθηκαν μπόλικα άτομα.

Ναι, είμαστε [B]2 αρσενικά 3 θηλυκά[/B].

Το line up όμως βλέπω να αλλάζει γιατί η [B]βαμπιρέλα[/B] (η [B]γκοθού[/B] που λέγαμε…) δεν κολλάει τόσο όσο νομίζαμε…

[B]Οι ηλικίες του γκρουπ[/B] είναι όπως σου τις περιέγραψα.

[B]Από πιπίνια μέχρι καπή[/B], δηλαδή: 16 19 27 35 43 ετών.

Μπορείς να έρθεις σε πρόβα αν θες. Παίζεις κάποιο όργανο?

οχι αλλα χορευω σε αυτο το στυλ www.youtube.com/watch?v=xK-_hlgLkmM

Η [B]βαμπιρέλα[/B] τέθηκε εκτός γκρουπ. Πάει εξωτερικό. Καλύτερα όμως διότι δεν ταίριαζε στην όλη φάση. Υποτίθεται πως είμαστε συνειδητοποιημένοι (σσ δειτε το πρώτο post μου εδώ και θα καταλάβετε τι εννοώ).

Άρα [B][U]είμαστε σε αναζήτηση νέου μέλους[/U][/B].

Τα στοιχεία μου (email, κινητό) τα έχω γράψει στην αρχή του thread. Καλοδεχούμενες όποιες προτάσεις αλλά και μέλη.

[B]Μαρία[/B] σου απαντώ και εδώ. Θα ρωτήσω τα παιδιά και θα σου πω.