Ζητούνται μέλη για extreme μπάντα

που κανετε προβα; πειραζει που ρωταω;

Κέντρο Αθήνας κυρίως γιατί τα άτομα είναι από όλα τα σημεία του ορίζοντα.
[B]Μαρούσι, Ζωγράφου, Περιστέρι, Καλλιθέα[/B]. Σε κούφανα?

Εγώ που μετακομίζω σχεδόν συνεχώς, τώρα μένω [B]Ηλιούπολη[/B].
Πιο πριν έμενα [B]Κερατσίνι[/B] ([B]Πειραιά[/B]) και πιο πριν
στα [B]Λιόσια[/B].

Δυστυχώς όμως [B][U]στα νότια προάστια διαπιστώνω συνεχώς συνηθισμένα άτομα[/U][/B] και καταστάσεις. Και είναι κρίμα ρε γαμώτο γιατί περίμενα να βρω ανοιχτόμυαλα τυπάκια. Σκατά.

Λίγοι από εκεί ενδιαφέρθηκαν για την μπάντα όπως η [B]βαμπιρέλα από Αργυρούπολη[/B] και κάποια άτομα απο [B]Μπραχάμι[/B] [B]Καλαμάκι[/B] [B]Άλιμο[/B] και [B]Γλυφάδα[/B]. Χέσε μέσα δηλαδή.

Όπως ξέρεις εξάλλου και από το άλλο topic δεν κολλάμε σε περιοχές.

ρωτας; ναι με κουφανες. εχεις ζηλο βρε πουστ μ!
επρεπε ναμασταν σ αλλη χωρα. αγγλια αμερικα
εδω χανουμε τα χρονια μας

Έχω βρεθεί και Αγγλία και Αμερική Μαίρη. Δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα. Σίγουρα όμως είναι καλύτερα από δω. Παρεπιπτόντως ψάχνουμε χώρο για πρόβες.
Επικοινωνια: μεσω pm ή στο mpaΠΑΠΑΚΙmailτελειαCOM ή sms στο 694.9106.555.

βρηκες αντικαταστατρια για τη βαμπιρελα

Αυτό ήταν ερώτηση να υποθέσω? Δεν με απασχολεί να βρω αντικαταστάτη για οποιονδήποτε. Ακόμα και δύο να είναι στο σχήμα αν το λέει η καρδιά τους δεν χρειάζεται κανένας άλλος αντικαταστάτης if you know what i mean.

Προς το παρόν βέβαια.

Και δεν κολλάω με περιοχές όπως κι εσύ.

Είμαι [B]Ηλιούπολη[/B] αλλά υπάρχει μια πιθανότητα ανεπιβεβαίωτη προς το τέλος του χρόνου να μένω [B]Κηφισιά[/B]. Το ίδιο μου κάνει εμένα. Το έχω συζητήσει με τα παιδιά και δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα σε περίπτωση που μετακομίσω.
Εξάλλου είμαστε από όλη την Αθήνα.
Ξέρεις ποιό είναι το κόλλημα μου εμένα Mary? Τα συνηθισμένα άτομα. Μπούχτησα.

δεν εισαι ο μονος που μπουχτησε

Ναι αλλά που είναι οι υπόλοιποι που μπούχτησαν;

τελικα τι παιζετε
μεριλιν μανσον
μινιστρι
πλασιμπο
η σουμα και ξεφυγατε

πραγματικα ειμαι περιεργος να δω αν και τι θα βγει απο αυτο ! οι διαλογοι σας ειναι απιστευτοι παντως ! :slight_smile: πλαναται μια whatthefuckιλα στον αερα του τοπικ…

[SPOILER]να σου γνωρισω εναν Ιρλανδο πρωην Καθολικο Παστορα, νυν πρεζακια λιμενεργατη που παιζει απιστευτο banjo ??[/SPOILER]

[SPOILER][U]οχι σοβαρα τωρα, καλη τυχη[/U][/SPOILER]

Αν δεν έρθεις σε πρόβα, λίγο δύσκολο να το καταλάβεις. Αχταρμάς ένα πράγμα…

ωραια τα αστειακια αλλα φως δεν υπαρχει στο τουνελ

Τόση μαυρίλα…
Για αυτό μερικές πρόβες μας θυμίζουν μέριλιν μάνσον!

κανε απλοουντ κατι δικο σας ν ακουσω

[U]Στο mozilla firefox ή στο opera[/U]

http://protected.host4.myspacefilehosting.com/5109f22eb7e971485468c29b500ebe2b/4ed40942/lncdr/ck2e0c5ad5c87PK0nNK9EtqSxItVJILE3JzNfPLUhNBwA$/2.mp3

http://protected.host4.myspacefilehosting.com/eb70fcc57dc9d813868cdb766947dfd4/4ed409f9/lncds/co2e0c5ad5c87PK0nNK9EtqSxItVJILE3JzNev0M0t1i3PTQQA/Audio.wma

http://protected.host4.myspacefilehosting.com/10e4f9700fe1de78afc3e355dd4ca813/4ed40a92/lncdt/co2e0c5ad5c87PK0nNK9EtqSxItVJILE3JzNev0M0t1i3PTQQA/Audio_0002.wma

προσπαθω να τ ανοιξω.δεν μου βγαζει τιποτα

Σοβαρά μιλάς; Μαλακίζονται εκεί στο myspacefilehosting.

Anyway, τα έχωσα εδώ: http://www.megaupload.com/?d=S8ZGGDC4

Είναι τρια κομμάτια. Το κάθε δείγμα από αυτά, είναι μικρό σε διάρκεια (μιλάμε για δευτερόλεπτα). Ελπίζω να μη μου τα πετσοκόψανε κιολας διότι μετά δεν θα ακούγεται τίποτα.

[B]Μπραχάμι;[/B]Χμμμ…να υποθέσω πως όποιος/οια ενδιαφέρθηκε και ήρθε σ’ επαφή με σας έχει sXe HxC grind επιρροές;
Διότι στη περιοχή έχει μπαράκι που παίζει τέτοιες μουσικές, υπαίθρια γήπεδα μπάσκετ με ταγκς/γκράφιτι της “φάσης” (ούτε Ν.Υ. να’μασταν :lol:)

π.χ. εγώ παλιά με μπραχαμιώτες (+ σεντρο-αθηναίους) είχαμε στήσει φανζίν πανκ/χ.κ.
Έπαιζα σε γκρουπάκι ([I]κάνοντας brutal φωνητικά[/I]) [B]grind/noise/something[/B]-

Tέσπα, αν ζητάς τυπάδες αυθεντικούς και…μπρούταλ, στο Μπραχάμι θα βρείς!:wink:

Μάλλον αστειεύεσαι όταν λες πως στο Μπραχάμι έχει τέτοιο μέρος και μάλλον δεν έπιασα εγώ το αστείο!
Κοίτα, δεν παίζουν ρόλο οι περιοχές. Προχθές ήμουν Υμηττό και χάζευα μια μπάντα που παίζει goth-μεταλ με συμπαθητικές μελωδίες, μόνο που υπάρχουν εδώ και πολλά χρόνια τέτοια σχήματα. Ωστόσο καλά κάνουν τα παιδιά και παίζουν αυτό που γουστάρουν.
Άτομα χωρίς παρωπίδες υπάρχουν? Και πρόσεξε γιατί αυτή η φράση κρύβει πολλά. Μην μένεις μόνο στην θεωρία. Γιατί από λέξεις έχω ακούσει πολλές…

τα ακουσα.ειστε λιγο απ ολα