Ζητούνται μέλη για extreme μπάντα

Το θέμα είναι αν σου αρέσει αυτό που άκουσες…

μου αρεσαν.η φωνη σου ειναι αυτη

.
Ναι.

φρικ ειστε πολυ καλοι.γιατι δεν παιζετε πουθενα

κι εμενα μου αρεσε ο ηχος τους!!!

Δεν αρκει μονο αυτο ομως. [B]Πρεπει να κολλανε και τα μυαλα.[/B] Διαβασε την αγγελια μου στην αρχη αρχη και θα καταλαβεις,

Διοτι η [B]ψευτοψαγμενη γκοθου[/B] ειχε μια ακρη (τον πρωην γκομενο που δουλευε εκει) με την πιο γνωστη κυριλο-λαικη πιστα που βρισκεται προς το τελος [B]της Συγγρου[/B] (δεν λεω το ονομα για να[B] μην ξερασω[/B]) και ηθελε να παμε να παιξουμε σαπορτ στους “ονειρο” (το γραφω ετσι με υπονοουμενα για να καταλαβετε σε ποιους αναφερομαι) καθε Παρασκευη και Σαββατο. Περα απο το οτι δεν ειμαστε ετοιμοι για live, δεν υπηρχε περιπτωση εγω να παω να παιξω εκει. Μαντεψε τωρα για ποιον ανοιγουν οι “ονειρο” εκει. Για τον Αντωνακη, τον σαλονικιο [B]ποδοσφαιροφιλο[/B] και
ποιοτικο (μπλιαχ εις τη νιοστη) τραγουδοποιο…
Το πανηγυρι εχει και συνεχεια ομως.
Ποιος βγαινει μετα; [B]O τολης της αντζελας!!! [/B]

Με λιγα λογια [B]το μαλακιστηρι ηθελε να παιξουμε σαπορτ στους γελοιους για 300 ευρω. [/B]
Περιμενε! εχει και συνεχεια.
Δεν ειναι για τα λεφτα ειπε. Ειναι για να μας μαθει ο κοσμος.
Και ηθελε και [B]να βγουμε στην τατιανα σαν οι μεριλιν μανσον της ελλαδας![/B]
Το δυστυχες της υποθεσης ειναι πως ο αλλος ο σοβαρος της μπαντας συμφωνησε μαζι της! Επεσαν κατι ξεγυρισμενα γαμοσταυριδια μιλαμε…
Αν θελουν να συνεχισουν μονοι τους, τους ευχομαι καλη σταδιοδρομια σε κανα μουσικο ριαλιτυ.
Απορω πως καθησα κ ασχοληθηκα με αυτους…
Υπαρχουν υπερψωνια που δεν παει το μυαλο σου. Εγω συγκριτικα ειμαι παρα πολυ low profile τελικα.

κλαιω φρικ :lol::lol::lol::lol::lol:

ε ρε ιστοριες για αγριους στο ελλαντα

Χεσε μεσα.

γιατι κολλας να τα πεις με το ονομα τους. οναρ ρεμος βοσκοπουλος διογενης παλας

λεμε να μην ξεστομιζουμε τετοιες βρισιες χωρις λογο :stuck_out_tongue:

Άστα να πάνε φίλε…

διαλυθηκατε μηπως

Ναι. Έχει. Ή μάλλον έχει…μέχρι νεοτέρας ([I]πάει για κλείσιμο το μπαράκι ελεω κρίσης.[/I]…) :? :frowning:

Κοίτα, δεν παίζουν ρόλο οι περιοχές. Προχθές ήμουν Υμηττό και χάζευα μια μπάντα που παίζει goth-μεταλ με συμπαθητικές μελωδίες, μόνο που υπάρχουν εδώ και πολλά χρόνια τέτοια σχήματα. Ωστόσο καλά κάνουν τα παιδιά και παίζουν αυτό που γουστάρουν.
Άτομα χωρίς παρωπίδες υπάρχουν? Και πρόσεξε γιατί αυτή η φράση κρύβει πολλά. Μην μένεις μόνο στην θεωρία. Γιατί από λέξεις έχω ακούσει πολλές…

[B]Σωστό…[/B]Έχω τα γούστα μου βέβαια και πορώνομαι με συγκεκριμένα,αλλά δεν μ’ αρέσουν οι παρωπίδες…:smiley:

Στο Μπραχάμι? Που?

Πλησίον πλατ. Ασύρματου (δεν θυμάμαι οδό). Μια τρύπα το μαγαζί…
Παίζει να’χει κλείσει πλέον.

Μπορείς να το διαπιστώσεις αν έχει κλείσει και να μου πεις? Ίσως βρω εκεί κανένα ανοιχτόμυαλο άτομο για την μπάντα.

γιατι δεν βαζεις παλι αγγελια
δεν εχει ανοιχτα μυαλα εδω
μονο κοτες σαν τη βαμπιρελα

εε? :-s μηπως υπερβάλλεις;

Και στη Νεα Σμύρνη ([I]κοντά δεν είναι?) [/I]και στη Δάφνη [I](σχετικά κοντά)[/I] και σ άλλους δήμους έχει ορίτζιναλ metalheads/ extreme-ράδες…:wink:

Τουλάχιστον, τέτοια παρέα που έχω πλέον, από τέτοιες περιοχές είναι…

Παντως με αυτο το επικο τοπικ μου εχει δημιουργηθει τεραστια περιεργεια να ακουσω υλικο.

Αν ψαχουλεψεις προσεκτικα το topic θα δεις πως εχω παραθεσει υλικο.