Ζητούνται μέλη για extreme μπάντα

20 δεύτερα δεν είναι τίποτα.

εγω παλι πιστευω οτι αυτο το τοπικ θα υπαρχει κ μετα απο 30 χρονια…!

Φίλε [B]made in hell[/B], δεν είναι 20 δεύτερα αν τα άκουσες. Αλλά ακόμα και έτσι, οι άλλοι πως μπόρεσαν να εκφράσουν άποψη? Άρα παίρνεις μια γεύση.

Τα ειχα ακουσει ρε μαν οταν τα ειχες βαλει, αν στο μεταξυ εβαλες επιπλεον υλικο δεν το ξερω… Μικρης διαρκειας ηταν οντως. Οι αλλοι τωρα το πως και γιατι εξεφρασαν αποψη, προβλημα τους. Καντε καμια live ηχογραφηση και χωσε πραμα.

Κατσε να ξαναφτιαχτει η μπαντα γιατι με βλεπω να φευγω για Manchester μεσα στο Μαρτιο…

πηγαινε κει να βρεις την υγεια σου με το γκρουπ.εδω με τους βλακες δεν βγαινει ακρη

Φιλε μηπως εννοιεις οτι ψαχνεις ατομα για μπαντα : J-Rock???
Ετσι οπως το εξηγεις αυτο καταλαβα … αν κανω λαθος τοτε οκ …
Αλλα αν ψαχνεις (Ακομα) ατομα για band οπως π.χ Gazette
Τοτε να ξερεις οτι ειμαστε 4 ατομα Θεσσαλονικη (Νεαπολη) ηλικιας 17 ετων
3κιθαρες 1 μπασο και ψάχνουμε και εμεις για τετιο ειδος :):slight_smile:

Δεν έχει να κάνει με την απόσταση. Ανεβαίνω [B]Σαλόνικα[/B] συχνά. Έχω κάνει πρόβες σε ένα σωρό στούντιο εκεί, από το [B]rover [/B]μέχρι εκείνο το υπόγειο στου [B]Χαριλάου[/B] και βάλε…
Tο αν παίζουμε κάτι σε στυλ
[B]Japanese rock[/B] ή[B] marilyn manson[/B] style δεν έχει νόημα πλέον.
Όπως κατάλαβες (αν κατάλαβες) είμαι ο μεγάλος της παρέας. Ο σαραντάρης. Δεν έχει να κάνει με την ηλικία ωστόσο. Η πείρα, μου έχει δείξει πως δεν παίζει τόσο ρόλο αυτό. Ίσως κάποιον μικρό μα άλλα είναι που παίζουν ρόλο περισσότερο.
Ωστόσο επειδή τελικά πετάω για [B]Manchester[/B] μέσα στο μήνα, δεν ξέρω τι θα γίνει. Υποτίθεται πως πάω για ένα μήνα. Αν βρω καμιά δουλειά όμως, θα κάτσω εκεί (όχι απαραίτητα στο Manchester…μπορεί να κατηφορίσω προς Λονδίνο ή κι εγώ δεν ξέρω προς τα που…θα δείξει…διότι έχουν αλλάξει τα πράγματα από την τελευταία φορά που είχα βρεθεί στο [B]Λονδίνο[/B]…πάνε μπόλικα χρονάκια).

Anyway, όποιος διαβάζει αυτό το post και γνωρίζει κάποιον στην
[B]Αγγλία[/B], ας μου στείλει κάποιο email να ρωτήσω πως είναι η κατάσταση εκεί και μου δώσει κάνα δυο συμβουλές για το πως να κινηθώ στο θέμα εργασίας και διαβίωσης…

ειχα ξαδερφο κ θειο στην αγγλια
ειναι εδω τωρα
σορυ

never mind

γιατι δεν βαζεις αγγελια απο τωρα
μαλακα μου σιγουρα θα κανεις πραγματα εκει
δεν ειναι ελλαδα
ζηλευω

εσυ μαιρη παιζεις τιποτα?

εχω γραψει τι κανω
διαβασε το θρεντ

Το εχω κανει ηδη. Πεταω στις 24 για Μαντσεστερ. Αντιο Ελλαδα.

πως πηγε η πτηση

'Ολα πολύ καλά. Είμαι Αγγλία πλέον. Αν εσύ ή κάποιο από τα παιδιά που διαβάζουν το post αυτό, ξέρετε κάποιον που βρίσκεται εδώ, κάντε μου κονέ. Ποτέ δεν ξέρει κανείς…

κατα λαθος…

χοντρό bump, εδώ έχουν γραφτεί διαμάντια