Faith No More

αυτο βασικα :lol:

και με γκλεν φωτο στο προφιλ!!

θα βγάλω κουμπούρι, μαζευτείτε!

οπλαρχηγε, εχει γκλεν στο προφιλ και coc αβαταρι…αλλαζουν τα πραματα

Θα σας δέσουν…

Ούτε το λύκειο δεν έχει βγάλει.

ουτε εγω:wink::roll:

γουατ δε φακ?

They are just men! = The gentle art of making enemies!

Χα χα χα! Τι παλικάρια είστε σεις!

lol! mikeeeeeeeeeeeeeeee!

isws i pio dimiourgiki banta ston planiti!!! patton ine o theos sti gi (kai o anselmo ine o gios tou)

apo faith no more tha vaza prwto asyzititi to Angel Dust (Midlife Crisis :oops:)
kai poly konta KFAD
kai ta alla theiika

tous ida twra prosfata milano kai o patton apla xserei pws na se steilei stin entatiki!!!

real thing
λιγο καθυστερημενα αλλα επικαιρα λογω συναυλίας…
απλα δεν μπορω να βρω αδυνατα σημεια
ηταν το πρωτο μου
απο αυτους
και τα real thing kai zombie eaters ειναι επικα!!!
καλα σπασιματα στην συναυλία!!! :trumpet:

King for a day και για μένα.

όλα σείουν την οικουμένη, αλλά ρήαλ θινγκ λατρεία.

My point exactly.

My Point Too.

Δεν μπορούσα να αποφασίσω με τίποτα …

Στο αμπεμπαμπλόμ βγήκε το Real Thing. Αφού έβγαλα αυτό, ας προσθέσω και ότι ίσως είναι το σημαντικότερο album τους από ιστορική άποψη, αφού με αυτό έκαναν το μπαμ και έδωσαν τα φώτα σε αρκετές μπάντες που πρωταγωνίστησαν τη δεκαετία του 90.

Δύσκολο να διαλέξεις ανάμεσα στις 3 δισκάρες…θα έλεγα real thing, αλλά τελικά θα ψηφίσω το King for a day γιατί δεν έχει ουτε δευτερόλεπτο που να ναι filler μέσα!!! (αν και γενικά filler και faith no more είναι λέξεις που δεν πάνε μαζί :p)

Λέτε να περιμένουμε και κανένα νέο άλμπουμ κάποια στιγμή?.. Τώρα επανενώθηκαν για tour, μετά… ποιός ξέρει.

Δε ξέρω αν θα το ήθελα βασικά…

edit. Ουπς, είχα πει οτι θα σκεφτώ τι να ψηφίσω και δεν ψήφισα τελικά (εδώ και καιρό!). Λοιπόν, η ψήφος πάει στο Real Thing! Αγαπάμε τρελά και τα επόμενα δύο άλμπουμ…

…αλλά το Real Thing ήταν η πρώτη φορά που με πέταξε άλμπουμ τους στον τοίχο απέναντι. Και η πρώτη φορά μένει περισσότερο απ’ όλες. :wink:

angel dust.: giati tragoudares san to midlife crisis vgenoun mia fora ton aiwna
angel dust: giati balantes san to RV dn vgenoun pote xsana
angel dust: giati exei tin kalyteri diaskevi tragoudiou (an exseraisoume no quarter apo tool) to easy!!!
angel dust: giati ine to angel dust kai exei kai martin mesa

the real thing.γαμει και δερνει.:smiley: