Faith No More

We care a lot
From out of nowhere
Epic
Woodpecker from Mars
Be agressive
Midlife crisis
Richochet
Digging the grave
Just a Man

:wink: 8)

Επισης…

The Gentle Art Of Making Enemies
What A Day
Last Cup Of Sorrow
Zombie Eaters
Land Of Sunshine
Ashes To Ashes

:lol: :lol: :lol:

Προφανώς, διαθέτεις πολλές για να φτάσεις στο σημείο να χαρίζεις μια… :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ΤΑ ΣΠΑΣΕΣ ΟΛΑ !!!

Σου προτείνω όλα τα κομμάτια του Angel Dust :smiley: :smiley: :smiley:

Thx guys! :smiley: 8)

τεραστιο γκρουπ. το αγαπημενο μου μαλλον ειναι το The Real Thing. απο αυτο το ομωνυμο με στοιχειωνει κανονικα! :twisted:

και το Easy απο το angeldust ειναι ανετα κομματι που θα επαιζε στο γαμο μου:p :lol:

Χμου; Ποιος εισαι συ ρε;
Επίσης, έχουμε τόπικ για μείντενς και δεν ξέρω τι στην πρώτη σελίδα, και δαύτοι είναι χωμένοι.
Mouth to mouth καλύτερο κομμάτι έβερ κλπ.

Μεγάλη μπάντα.Μπαντάρα θα 'λεγα.
Ντάξει ο Πάττον είναι καταπληκτικός performer / συνθέτης / τραγουδοποιός κτλ.
Επίσης alternative είναι οι nada surf όχι οι faith no more.
Και σαφώς οι tea party είναι hard rock και όχι μόνο οι bon jovi και όλα αυτά.

Ρε παιδιά τι ψάχνετε με ταμπέλες? hard rock, alternative κλπ?

Ένα μετράει. Ότι είναι θεοί!

Το Caffeine είναι έπος!!!

Εγώ να φανταστείτε τους έχω στο folder: Τhrash and stuff!!

Χαχαχαχα!

Fovero kai protoporiako sygrotima stin epoxi toys!

:respect: FNM & Patton 8)

Και τωρα πρωτοποριακοι ειναι…

ΘΕΟΙ!!Προσκυναμε απλα.διευρυνανε μουσικους οριζοντες.(πως θα ηχουσαν μπαντες τυπου dillinger σημερα αν δεν υπηρχαν Οι Faith no more???).Ο Patton ειναι απλα κορυφη!ασυναγωνιστος!ακουστε απλα τα “γυναικεια” φωνητικα που κανει στο evidence!και φυσικα την καταπληκτικη διασκευη στο I Started A Joke (το συγκεκριμενο κομματι ειχε και ενα καταπληκτικο βιντεο κλιπ!!).αποκλειεται να τραγουδαει αυτος.Δεν υπαρχει το ατομο!!

και λιγο οφ τοπικ
να μην μιλησουμε φυσικα για mr bungle.οπου ακουσα τα ντεμο τους.και απλα ητανε μια δεκαετια μπροστα!οπως επισης να μην πουμε για τις μασκες που φορουσανε…τη συνεργασια τους με την σουπερ ψυχαρα john zorn.κλπ κλπ

Ένα από τα μεγαλύτερα συγκροτήματα της χρυσής δεκαετίας του '90. Ειδικά το King for a day, fool for a lifetime είναι έπος…

Θυμάμαι όταν είχα ακούσει την (κλασσική πλέον) διασκευή στο War Pigs από live εκτέλεση… “Τι μαλάκες είναι αυτοί?”, ήταν η αντίδραση μου κατά την πρώτη επαφή με το γκρουπ. Ε ρε και να ξέρα!!

Και εγώ τα ίδια έλεγα…Μετά μου ήρθε η κεραμίδα κατακέφαλα…

:lol:

Τρομερή μπάντα,με τραγούδια,πρωσοπκότητες,τρέλα,στύλ,έξυπνους στοίχους και επιδραστικότητα.Τι άλλο να ζητήσεις?

Ξεχασες να πεις οτι εχουν τον καλυτερο φροντμαν εβερ.

Μονο το King For A Day… εχω,το οποιο τα σπαει τρελα.Οι κραυγες του Patton στο Cuckoo For Caca ειδικα ειναι θεικες.