Fates Warning in Greece 26 & 27 Μαρτιου 2010

Παιδες συμφωνα παντα με το metal hammer οι Fates Warning θα εμφανιστουν στην Ελλαδα για 2 συναυλιες το μαρτιο 26 Παρασκευη στο block33 Θεσσαλονικη και στην Αθηνα στις 27 Σαββατο στο Fuzz. Αυτο που ειναι ακομα πιο εκπληκτικο ειναι οτι το line up θα ειναι αυτο του PARALLELS.

εδω

http://www.metalhammer.gr/magazine/news.html

Μπορεί να φαντάζει ως όνειρο, είναι όμως αλήθεια: οι Fates Warning, το πιο progressive των progressive σχημάτων, θα εμφανιστούν τον Μάρτιο στην Ελλάδα για 2 συναυλίες με το line-up του ?Parallels? album, σε ένα set που θα περιλαμβάνει τόσο ολόκληρο το ?Parallels?, όσο και κομμάτια εκείνης της περιόδου των Fates. Οι Jim Matheos, Ray Alder, Mark Zonder, Frank Aresti και Joe DiBiase θα βρεθούν στο Block 33 της Θεσσαλονίκης την Παρασκευή 26 Μαρτίου και στο Fuzz της Αθήνας το Σάββατο 27 Μαρτίου για 2 από τις 5 εμφανίσεις που θα πραγματοποιήσει το συγκεκριμένο line-up των Fates Warning σε όλον τον κόσμο. Περισσότερες πληροφορίες θα γίνουν γνωστές σύντομα.

:D:D:D:D:D
NAIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!

Ας ελπίσω μη γίνει κάτι και δεν μπορέσω. Fingers crossed.

Και παιζουν ολοκληρο το Parallels!!!

δεν ακούω γενικά fates warning, αλλά το parallels το λατρεύω! θα ακούσω μοαρ fates warning για να μην νιώθω μαλάκας

ΘΕΕ Κ ΚΥΡΙΕ!!! Τ ΝΕΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ!!! ΟΛΟ ΤΟ PARALLELS??? ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ…ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΑΣ ΒΓΕΙ ΣΕ ΚΑΛΟ…

:yahoo::yahoo::yahoo:

Τελειο απλα…8)

Εγώ πάντως θέλω να παίξουν αυτό.

'Νταξ, παω να αλλαξω βρακακι και τα ξαναλεμε.

Τη τελευταια φορα νομιζω ειχαν κλεισει με αυτο :slight_smile:
+1 στο λερωμενο βρακι :lol:

Ντάξει αν ακούσω the road goes on forever live…δεν ξέρω απλά…

Παιδια, ειναι ξεκαθαρο λεμε

ΟΛΟ ΤΟ PARALLELS (με ο,τι αυτο συνεπαγεται)

  • κομματια της περιοδου εκεινης ,δηλ εκεινου του Line up (με ο,τι αυτο συνεπαγεται και παλι…)

ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΠΑΓΕΤΑΙ… PARALLELS ΓΑΜΩΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!

και γιατί δεν παίζουν τους τρεις δίσκους αυτού του lineup να τελειώνουμε; (σε βρακάκια, σλιπάκια, στριγκάκια κτλ.) :stuck_out_tongue:

Αυτά είναι!Γαμάτα θα περάσουμε!
Υ,Γ,Θα είμαι ο μόνος που αν δεν παίξουν κομμάτια από το APSOG,θα μου λείψουν?:oops:

[SIZE=“5”]OXI!!![/SIZE]

χμμμμ…γιαυτο εχουν αλλαξει τις τελευταιες μερες κ το background στο site τους?? ελπιζω μονο να μην ειναι καποια goodbye tour ή κατι παρομοιο (αν κ το parallels εχει αυτη τη χροια).τουλαχιστον θα εχει zonder (καλος κ ο jarzombek αλλα: 1ον δε ξερω πως γραφεται κ 2ον δεν ειναι zonder)

ενταξει θα ειναι κ γαμω τα live…αλλα δεν το βλεπω να ειμαι εκει…γαμω το στρατο μου!!!

άλλο ένα λάηβ-αρπαχτή του σωρού.

Εdit : ναι ναι τα γράφει όλα στο πρώτο post…γαμώ