Fates Warning in Greece 26 & 27 Μαρτιου 2010

MMMΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΛΛΛΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Aν δεν παίξουν και τώρα το ivory gate of dreams καλύτερα να μην έρθουν…:!:

[SIZE=“6”]FATES ΡΕΕΕΕΕΕΕ[/SIZE]

ASDFASDFASADSDF

:!:

ΕΠΟΠΟΙΙΑ.

εννοείται ότι θα μας πάρουν τα ζουμιά.
αλλά
μήπως λίγο έχει κουράσει το concept “τελευταίος δίσκος” - “τελευταία περιοδεία” - “τελευταία ευκαιρία”;
ας έχει, οι Fates αξίζουν πολλά, αλλά…

FATES :bow2::bow2:

Θα προτιμούσα να ακούσω ολόκληρο το Inside Out ή το Perfect Symmetry αλλά και το Parallels δεν με χαλάει 8)

μήπως λίγο έχει κουράσει το concept “τελευταίος δίσκος” - “τελευταία περιοδεία” - “τελευταία ευκαιρία”;

Έχουν κάνει πολλές τέτοιες περιοδείες οι Fates???

την τελευταία φορά που ήρθαν [2007] αυτό άφηναν να εννοηθεί ως πολύ πιθανό σενάριο.

Οι Jim Matheos, Ray Alder, Mark Zonder, Frank Aresti και Joe DiBiase θα βρεθούν στο Block 33 της Θεσσαλονίκης την Παρασκευή 26 Μαρτίου και στο Fuzz της Αθήνας το Σάββατο 27 Μαρτίου για 2 από τις 5 εμφανίσεις που θα πραγματοποιήσει το συγκεκριμένο line-up των Fates Warning σε όλον τον κόσμο.

ετσι ρε… αυτα ειναι!!! δεν βλεπω την ωρα… :yahoo::yahoo::yahoo:

ναι έχουν πλουτίσει οι Fates απο κατι τέτοια live και γενικά στην καριέρα τους:?

Πείτε μου ότι είναι αλήθεια, πείτε μου ότι είναι αλήθεια, πείτε μου ότι είναι αλήθεια, πείτε μου ότι είναι αλήθεια, πείτε μου ότι είναι αλήθεια…

Πείτε μου ότι είναι αλήθεια…δεν είμαι σε θέση…βφσκφστφρσσσσ…χχοδσφξεφε…

[SIZE=“4”]ΝΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙ [/SIZE]

Σας παρακαλώ, πείτε μου ότι είναι αλήθεια…πείτε μου…

Λολ,το 2010 ειναι ηδη καλυτερο συναυλιακα απο το 9.

Αυτά είναι νέα!!!

Και μόνο το “Parallels” να παίξουν ολόκληρο και να φύγουν, θα είμαι ευτυχισμένος :slight_smile:
Αλλα και το αδερφάκι του το “Inside Out” δεν με χαλάει καθόλου :wink:

Δεν το πιστεύω. Δεν περίμενα να τους ξαναδώ, αν και μέχρι την επίσημη ανακοίνωση είμαι πολύ επιφυλακτικός. Και τίποτα να μην παίξουν, απλά να βγουν στη σκηνή, εμένα μου φτάνει…

[SIZE=“6”]FATES ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ[/SIZE]

broken humor detector alert :stuck_out_tongue:

Εντάξει, όλη τους η καριέρα και συναυλιακά και δισκογραφικά είναι μία αρπαχτή. :stuck_out_tongue:

10 χρονια μετα, στον ιδιο χωρο (τοτε υδρογειος, τωρα block 33), για ενα απο τα πιο υποτιμημενα συγκροτηματα της ιστοριας (dream theater my ass).

δεν χανεται με τιποτα.

we only say goodbye my friends.

:wink:

ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ! Καλα ενταξει…σε κουτι ψυγειου σε κανα υποπτο στενο με βλεπω στο τελος με αυτα που γινονται φετος(συναυλιες και αλμπουμς). Εννοειται οτι δε χανεται, τους ειχα δει και το 07 και ειχαν γαμησει!

i’m in of course :yahoo:

[SIZE=“3”]ΝΑΙ ΡΕ. FATEEES ΓΑΜΩΤΟ [/SIZE]. Μεγαλη συγκινηση οταν το εμαθα ε… Εννοειται πως ειναι απο τα αχαστα.

θεσσαλονικη μονο 20 γιουρα (μεχρι 24/2)

respect

Μια χαρα…Μακαρι να ειναι και εδω τοσο φθηνο το εισητηριο.:slight_smile: