Fates Warning

Καλά, ας βγει το Matheos/Arch να πορωθούμε, κι ας βγει όποτε θέλει και το Fates. 8) Τι 7, τι 8, τι 9 χρόνια άλλωστε.

Beautifuuuuuul… Ηδη πολυ μεγαλη αναμονη, πρεπει να βγει κατι εστω και το '12.

Εγώ δε θέλω μεθαδόνες. Θέλω αγνούς καθαρούς Fates… Πειράζει;

Καθόλου δεν πειράζει, συμφωνώ απόλυτα.

Ποιοι είναι οι αγνοί και καθαροί Fates;;; :-k

Έλα ντε…:lol::lol::lol:

Btw, είναι αυτοί με τον Ray, αυτοί του X και του Disconnected. Τώρα, είναι αυτοί. Πριν ήταν άλλοι. Εννοείται ότι δεν έχω τπτ με τον Arch…

Συμφωνώ μαζί σου, θα προσθέσω όμως και το APSOG. Δυστυχώς λείπει πολύ ο Zonder, κρίνοντας από το DVD Live in Athens τουλάχιστον - δε λέω, καλός ο D’ Virgilio αλλά για τους Spock’s Beard, στους FW απλοποίησε πολύ τα μέρη του Zonder με αποτέλεσμα να χάνεται ένα μέρος της μαγείας.

Δυστυχώς έχουν πέσει κι αυτοί στην αβεβαιότητα, οπότε δεν ξέρω τι μπορεί να προσφέρει ο Jarzombek.

Για τον Arch θα συμφωνήσω, ποτέ δεν ήμουν οπαδός της περιόδου που ήταν μέλος των FW…

Είμαι στην κατηγορία αυτών που του αρέσουν [B]όλα ανεξαιρέτως [/B]τα άλμπουμ των θεών για διαφορετικούς λόγους το καθένα. Δεν έβαλα το APSOG γιατί αυτό είναι κορυφαία δημιουργία γενικώς…
Και ο Arch είναι φωνάρα…

με έκανες να γράψω λιγότερους χαρακτήρες

Οντως,ο D’Virgilio τα απλοποιησε πολυ τα μερη του Zonder,αλλα τους ειχα δει με Jarzombek οταν ειχαν ερθει και τα ειχε βγαλει ακριβως.Δεν μπορεις βεβαια να περιμενεις κατι λιγοτερο απο τον Jarzombek.

[B]Jim Matheos: [/B]“We’re looking forward to playing in Europe again this summer, particularly Headbangers Open Air in Germany and, of course, returning to Greece for shows in Athens and [B]Larissa[/B]. These will most likely be our last shows before beginning work on a [B]new FATES WARNING [album] for 2012[/B], so we hope to see a lot of you there.”

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=159803

λαρισα + νέο άλμπουμ.!!

σβήνω.!!

Aντε ρε θεοι και ειναι πολλα τα 8 χρονια.

Χαχαχα!Ρε Crimson,εχει ανακοινωθει εδω και κανα 20ημερο!1η Αυγουστου στο Αλκαζαρ!:smiley:

P.S.:Θελω να ακουσω απαραιτητως το One!!!

το ξέρω…απλά άλλο να το λέει ενα site και άλλο να λέει ο Matheos την λεξη λαρισα.! :smiley:

[B]ΣΩΣΤΟΣ Ο ΠΑΙΧΤΗΣ!!![/B] Και καποιος να του πει οτι ειναι Λαρσα και οχι Λαρισα! :smiley:

Φέιτς Γόρνινγ ζουντανά στ Λάρσα στου παλιό γήπδο τς Αελάρας τ Αλκαζάρ. Η Μήτσος η Μαθιός μ όλ τ επιτελείο τ, σας παρουσιάζν όλες τς μιγάλες τ ηπιτυχίες: [I]Όλου καληνύχτα μ λες[/I], [I]Ματ μι ματ[/I], [I]Μη μ ακλουθάς[/I],[I]Απά έξω κοιτάει σα μέσα[/I], [I]Κουμμάτια θκαμ[/I]. [I]Μια αρπαξιά αμφιβολιές[/I].

:lol3::lol3::lol3::bow2:

μαλάκα έβγαλα το τοστ που έτρωγα…

[B][I]Απά έξω κοιτάει σα μέσα,
Όλου καληνύχτα μ λες[/I][/B]

:lol::lol::lol::lol:

*μητσος.!! αχαχαχα
**ο άλλος έχει βάλει και λινκ.! προσκύνησα.!

:lol3::lol3::respect:

[B][SIZE=“4”]ΚΛΑΙΩ!!![/SIZE][/B]
Εβλεπα Game Of Thrones,το εκοψα,ειδα το ποστ και δε μπορουσα να συγκεντρωθω απο τα γελια!!!

Deckard μπραβο ρε!Post Of The Century! ΧΙ ΧΑ(Οποιος ειναι απο Λαρσα καταλαβαινει!!)

P.S.:Προσθετω -->Ιενας(ή μουναχοστ)

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
κόντεψα να πέσω από την καρέκλα…
:lol3::lol3::lol3:

__:lol3::bow::respect::bow::lol3:

__“Ματ μι ματ” 8O :lol: :lol: ΕΠΟΣ ΟΛΟ! ΚΑΙ ΟΛΑ ΜΕ link! :lol: 8)