Fates Warning

Μπααααα! Δικο σου ειναι μου φαινεται…!

Aντε να ξαναπαρει ο Matheos τον Αresti, να μπουν στο στουντιο με Alder, Vera και εναν καλο ντραμμερ και να μας δωσουν αλλη μια αλμπουμαρα σαν το Χ!:papas:

Καταχλωμο,δυστυχώς…

Πολύ καλοί αλλά ώρες, ώρες… :sleep: :blink:

Πολύ αγαπημένοι και πολύ ιδιαίτεροι για μένα :slight_smile:
Αλλά το μέλλον τους το βλέπω αβέβαιο κι εγώ… :-s
Αγαπημένος δίσκος: FWX. Έχω δεθεί απίστευτα μαζί του και είναι πολύ ιδιαίτερος για μένα. Ακολουθούν τα APSOG (ειδικά το dvd με το video είναι όλα τα λεφτά), Parallels (πιο mainstream απ’ το προηγούμενο που ανέφερα, σίγουρα) και Perfect Symmetry φυσικά.
Ήμουν και στην τελευταία τους συναυλία, μετά τους γνώρισα κιόλας, όμορφες στιγμές :slight_smile:

[I]Perfect Symmetry Special Edition Release!

Metal Blade will be releasing a special edition of Perfect Symmetry in June. The package will include:

Remastered Audio
A bonus disc of Perfect Symmetry demos
DVD with over 90 minutes of live footage
Stay tuned for more information, including a possible video preview, as it becomes available…
[/I]

Απο το επισημο σαϊτ τους.:slight_smile:

Eχει αγοραστεί αυτό ηδη…:smiley:

Επιτελους θα παρω το αιμα μου πισω απο το παιδι που μου το εχασε!:twisted:

Ιδου και το προμο βιντεακι: http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.channel&ChannelID=25936488

Parallels.

Και μετα Awaken The Guardian.

Με σειρά προτίμησης:

A Pleasant Shade Of Grey
Perfect Symmetry
No Exit
Inside Out
Disconnected
X
Awaken The Guardian
Parallels
Spectre Within
Night On Brocken

Πώς στο καλό γίνεται το Perfect Symmetry να είναι τόσο χαμηλά? 8O

Έλα μου ντε.

Έχω ακούσει μόνο ‘‘No exit’’, ‘‘Parallels’’, ‘‘A pleasant shade of grey’’ και λίγα πράγματα από τα υπόλοιπα albums, αλλά ψήφισα ‘‘A pleasant shade of grey’’, γιατί είναι ένα από τα πιο συγκλονιστικά albums συνολικά, δε νομίζω να ξαναβγεί κάτι τόσο προσωπικό όσο αυτό.

Awaken The Guardian φυσικά…

Μισώ το power metal!

Ωραία να ακούσεις το A pleasant shade of grey τότε. Πολύ μπλαστμπητ και σκατοψυχιά

Δεν ανέφερες και τα σκιστά Grindcore φωνητικά(κάτι σαν Brutal Truth ας πούμε).

Καλα θα εκανες τοτε να πληροφορηθεις οτι δεν μιλαμε για power metal…

Ρε παιδια το disconnected δεν ειναι και πολυ δισκαρα…?Και τα 5 κομματια ειναι τελειως κομματαρες…Ειδικα στο pieces of me μεχρι και να χορεψω μου ερχεται…Θα θελα να ημουν απο μια μερια οταν βργηκε να δω τι ελεγαν οι κριτικες…:roll:

Κατα τα αλλα και γω Αλντερ εποχη προτιμω με το pararells να ειναι το αγαπημενο μου αλλα κανενα να μην υστερει.

Κάνενα, μακάρι να μην υπήρχει ποτε αυτή η μπαντα και τα παροιμοιά της. Φλώρικες μπάντες, ρε παίξτε Napalm Death !!