Favourite Tekken char

RAVEN :D:rockon:

Yosimitsu!!! Aπιστευτος τυπας! Επισης Jin και φυσικα Nina… (αν και κατα τη γνωμη μου το soul calibour ειναι καλυτερο… Anyway!!!) 8)

YOSIMITSU!!!:bow2: μαγεια ο τυπος και κολπαρες.Δευτερος σε προτιμιση gun jack.

στο τρια παντα επαιζα τον yosimitsu ολα τα λεφτα το ρεψιμο κ το πεταγμα:!::!::!:
Τωρα στο tekken DARK RESURRECTION παιζω μια ξανθουλα κοπελα (δεν θυμαμαι πως την λενε) αλλα μαμαει γιατι κανει ενα συνδυασμο τυπου tigger κ δεν σταματαει μεχρι να ξοφλησει τον αντιπαλο:wink:

Paul , Jin και Jun
Μακραν το καλυετρο tekken ηταν το tag tourmament απο εκει και περα χαλασαν τα tekken :frowning:
Μιλαμε για καφριλα οταν επαιρνε ο αδερφος μ king δεν προλαβαινα να κουνη8ω δεν σταματαγε τα πιασιματα…

Γιοσιμιτσου…εκανα τοσες φορες εκεινο που αυτοκαρφωνεται και εχανα μονος μ…

Κλινικη περιπτωση.

γιατι???μακαρι αντι για ρεψιμο να ειχε καμια κλανια…

tekken ρε ναι επικο παιχνιδι.και εμενα το αγαπημενο μου ειναι το 3.ακομα δεν ειχα παει δημοτικο και το ελιωνα καθε μερα.οταν ημουν μικρος κιολας τρομαζα με τη σκατοφατσα του heihachi στο βιντεο στην αρχη.αγαπημενος εντι γκορντον και πολ.γαματο ηταν και το tag team tournament που ξεκλειδωνες μεχρι και τουρνουα μποουλινγκ.θυμαται κανεις αυτο τον παλαιστη σουμο τον ganryuη καπως ετσι?

εγω θυμαμαι οταν πρωτοειχα παρει το ps1 ημουν περιπου 5-6 χρονων…και εφευγα απτο νηπειαγωγειο καθε μερα για να παιζω τεκκεν 3…

Το 3 είχα λιώσει βασικά. Αγαπημένος χαρακτήρας αναμφισβήτητα ο Γιοσιμίτσου. Το κόλπο με το ελικοπτεράκι αξεπέραστο. Έπαιζα τόσο βίαια που έβγαζα κάλους στα χέρια.

Ναι ρε φίλε.

ωχ…θυμησε μου λιγο ρε πως το κανεις…

Δε θυμάμαι καν πως είναι, δοκίμασε: πάνω και δεξιά (ξέρεις και τα 2 πατημένα, διαγώνια) + τρίγωνο +τετράγωνο + κάτω. Αυτό βρήκα στο net, δε ξέρω αν είναι σωστό.

οκ…θενξ

γιατι πολυ απλα…(εκτος του μακριου μαλλιου…)

respect

Eddy,Gun Jack.

Marshall Law


Απορω πως δεν αναφερθηκε .
Ο χαρακτηρας που σας την σπαει πιο πολυ (ειτε επειδη δεν σας αρεσει η μαπα του , το στιλ του ειτε επειδη καθε φορα που τον συναντουσατε βγαζατε κάλους στα χερια και φτηνατε αιμα για να τον βγαλεται K.O ) ποιος ειναι ?

King και Xiaoyu.Και οι 2 οταν τους χειριζονταν παιδια που ξερανε καλο Tekken.Και βασικα με τη Xiaoyu ζοριζομουν καμια φορα και οταν επαιζα στο arcade λογω ταχυτητας…

(α την ετρωγα αρκετες φορες κι απ τον bro που επαιρνε Lei)

Εμενα μου την σπαει το Panda και εκεινος με το εξξαλο το μαλλι (ξανθο μαλλον) Paul πρεπει να τον λενε .
:(:razz::blow: για λογους δυσκολιας φυσικα .
Α και εκεινη η γκομενα Anna η μαλλον

Ψηφίζω Παυλο και εγώ