Είναι γραφικός ο fiνlandos;

Είναι γραφικός ο Φινλανδός;

Εννοείται πως είναι… Τρώει πολύ νέο τυρί FIΝLANDIA της ΦΑΓΕ!!!

GRAFIKOTATOS SAN TIS AGAPIMENES TOY MPANTES .

STRATOVARIUS

SONATA ARCTICA

NIGHTWISH

ASE POY AGAPAEI AYTO TON KAIRO THA TON KRAXO THN KYRIAKI STO TRENO

Απ’ το κράξιμο θα έχει παραισθήσεις πάλι και θα τραγουδάει SPIRIT OF THE UNDERDOG!!

Μόνο τότε γίνεται φυσιολογικός!!!

Δεν ειναι εσεις ολοι ειστε που του την λετε … καθηκια … :lol:

Γραφικός και να το γράφει στην ούγια!!!
Υπόσχομαι μόλις γυρίσω από Europe να δημοσιεύσω απόρρητο υλικό της γραφικότητάς του. Όσοι ταξιδέψουν αύριο μαζί μας θα δούν μικρό δείγμα…
Δε λέω τίποτα άλλο…

…Spirit of the Underdog…

  1. Είστε όλοι λούστροι αν πιστεύετε πως είμαι γραφικός . Κάνω μεγάλη δήλωση: Αγγλία το τρίο χλαπάτσα (βλέπε Τέλης, Δημήτρης (Japan) & Πέτρος) δεν πρόκειται να πάνε! Πως και γιατί στα δελτία ειδήσεων

Kαι μόνο που είπαν ΟΧΙ ο ίδιος ο ΓΡΑΦΙΚΟΣ και ο ΓΡΑΦΙΚΟΣ Νo 2, φτάνει και περισσεύει… Στο τρένο, στο τρένο…

Στη συγκεκριμένη φωτό είναι ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΣ!!! Δηλαδή γιαλαντζί ΦΙΝΛΑΝΔΟΣ!!!

<-----------------------------

Ου ρε Thomas ου ρε !!! ου να χαθεις … μπλουζακι Εurope ρε … τι να πω … εχω μεινει με στομα ορθανοιχτο … και σοκαρισμενος … εισαι γραφικος τελικα …!!!

Ρίξε και καμιά ψήφο τότε…

re sy i mployza pou foraei o filandos ti einai ?filandoi ?

ANTE BRE SOY PIRA KAI MIA ARMY OF LOVERS POY SOY ARESOYN

Άντε Ανδρέα σειρά σου να φορέσεις μπλουζάκι EUROPE… Δεν πάει να είσαι ο μόνος γραφικός εδώ μέσα… Μέχρι κι ο FILANDOS έστρωσε…

Άντε Ανδρέα σειρά σου να φορέσεις μπλουζάκι EUROPE… Δεν πάει να είσαι ο μόνος γραφικός εδώ μέσα… Μέχρι κι ο FILANDOS έστρωσε…[/quote]

Εγω δεν υποκυπτω … !!!

Άντε Ανδρέα σειρά σου να φορέσεις μπλουζάκι EUROPE… Δεν πάει να είσαι ο μόνος γραφικός εδώ μέσα… Μέχρι κι ο FILANDOS έστρωσε…[/quote]

Εγω δεν υποκυπτω … !!![/quote]

Kαλά τότε, το επόμενο (poll) σου ανήκει δικαιωματικά!!!

  1. Αντρέα η φωτογραφία είναι προϊόν μοντάζ… Απάτη του Τέλη

Ευτυχώς που δεν έχω σβήσει ακόμα την φωτογραφία απο το memory stick της μηχανής μου. Άσε που έχω και καμμιά δεκαριά μάρτυρες!!! Μη μιλάς επιβαρύνεις τη θέση σου. Έχω κι άλλες επίμαχες photo!!!

Τέλης Σταλόνε;

Ευτυχώς που δεν έχω σβήσει ακόμα την φωτογραφία απο το memory stick της μηχανής μου. Άσε που έχω και καμμιά δεκαριά μάρτυρες!!! Μη μιλάς επιβαρύνεις τη θέση σου. Έχω κι άλλες επίμαχες photo!!![/quote]

Aν είναι αυτοί που νομίζω , sorry αλλά δεν τους εμπιστεύομαι , πρέπει να το δω με τα μάτια μου .

Ευτυχώς που δεν έχω σβήσει ακόμα την φωτογραφία απο το memory stick της μηχανής μου. Άσε που έχω και καμμιά δεκαριά μάρτυρες!!! Μη μιλάς επιβαρύνεις τη θέση σου. Έχω κι άλλες επίμαχες photo!!![/quote]

Aν είναι αυτοί που νομίζω , sorry αλλά δεν τους εμπιστεύομαι , πρέπει να το δω με τα μάτια μου .[/quote]

Ήταν αρκετοί απ’ αυτούς που εμπιστεύεσαι…

Ποιοί ?