Είναι γραφικός ο fiνlandos;

Apo to avatar toy telis_vas mallon edeixne na tou aresei h mplouza ton Europe.
Exoun Europe stin Filandia?

H Φιλανδία ανήκει στη EUROPE και βέβαια ακούει όλη EUROPE!!! Δηλαδή αυτούς αντιγράφουν… Αυτό ακριβώς παραδέχτηκε ο Φιλανδός και φόρεσε την μπλούζα των EUROPE!!! Kοινώς προσκύνησε!!!

  1. Δεν παραδέχομαι τίποτα. Τη μπούζα τη φόρεσα για να μην προσβάλω τον Τέλη που μου την έφερε από τη Gayland. Η χώρα γράφεται Φινλανδία και όχι Φιλανδία Τέλη !!!. Για το αν θα έρθουν οι ακατανόμαστοι στην Ελλάδα, αυτό είναι αδύνατο. Αν θέλετε να μάθετε περισσότερα ρωτήστε τον SirJim. Styx & Kansas στο Sweden Rock Festival ?

Επειδή η χώρα λέγεται Φινλανδία όπως λες, εσύ θα έπρεπε να λέγεσαι Φινλανδός, δηλαδή Φιλανδός με υπογεγραμμένη… Άρα ΓΡΑΦΙΚΟΣ και με τη βούλα…
Απο εκεί και πέρα επειδή λες διάφορα, αύριο θα έχω avatar το PLAYLIST που δημοσίευσες στο τελευταίο ROCK ON!!!

Και εσύ είσαι Σουηνδός ρε :lol:

Kι εσύ διάλεξε τι είσαι:

OFFN TNOPIC ή ANΣΧΕΤΟΣ;

Kι εσύ διάλεξε τι είσαι:

OFFN TNOPIC ή ANΣΧΕΤΟΣ;[/quote]

Είμαι, ήμουν και θα είμαι παντα ΟΝ ΤΟPIC :!: :!: :!: :!: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: :lol: :wink:

Kι εσύ διάλεξε τι είσαι:

OFFN TNOPIC ή ANΣΧΕΤΟΣ;[/quote]

Είμαι, ήμουν και θα είμαι παντα ΟΝ ΤΟPIC :!: :!: :!: :!: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: :lol: :wink:[/quote]

Μπορείς να γίνεις και Angeln inn Bnlanck…

ego psifisa oxi…den nomizo oti einai grafikos…ligo mperdemeno einai to palikari aplos! isos akoma kai na pistevei oti oi europe ine apo tin finlandia…pote den ksereis ti ginete! ante na aniksoume ke topic gia to poios ine ke sklavos tou aidiou…

KANEIΣ!!!

Θα πρέπει να φτοιαχεί ένα καινούργιο topic με τίτλο: Είναι πιο γραφικός ο Τέλης;

Όχι. Σε εκλιπαρώ.

Τι έγινε λοιπόν? Βγάλαμε αποτέλεσμα ότι είναι γραφικός ο Φιλανδός και τελειώσαμε?
Για γράφτε τίποτα…Χαθήκαμε…

Δεν ειναι το παιδι γραφικο ρε … ολοι οι αλλοι εισαστε και το κρυβετε :lol:

Το αποτέλεσμα τα λέει όλα…
Και οι 4 ψήφοι που πήρε ήταν η δική του αδερφού του Ηλία, του Ανδρέα επειδή ήθελε κάτι βίντεοκλιπ Nightwish και της γνωστής φίλης του… ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ

Τι λες ρε ? τα video clips ετσι και αλλοιως ρα ειχα ολα …

Τι λες ρε ? τα video clips ετσι και αλλοιως ρα ειχα ολα …[/quote]

Εγώ στα έφερα τη Δευτέρα ψεύτη…
ΑΣΧΕΤΟ Ενδιαφέρομαι για το LAST AUTUMN DREAM II και JOHN NORUM - OPTIMUS (νέο), όποιος τα βρει στο net ας μου δώσει διεύθυνση…

Ναι αλλα οπως μου ειπες ο Thomas τα ειχε φερει για μενα …τεσπα … το Last Autumn Dream θα στο φερω την Δευτερα στο Τexas … Θα σου φερω και κατι αλλα πολυ καλα σε mp3 … θελεις ακομα και το Βοx Set του Mike Tramp ?

Ψηφίζω πως ο Φιλανδός είναι γραφικός!
δεν τον ξέρω τον κύριο, αλλά μ? αρέσει που έχει το κογιότ
και εν πάση περιπτώσει είμαι καινούργια εδώ και κάπως πρέπει
να μπω στη φάση

Όχι έτσι. Σε ικετεύω :frowning: