Είναι γραφικός ο fiνlandos;

Ναι Οκ ίσως έχεις δίκιο!
Απλά όπως σου είπα είμαι άσχετη από τέτοιες φάσεις!
Nice try πάντως νομίζω

ΧΑΧΑΧΑ πλάκα κάνω, χαλάρωσε :stuck_out_tongue:

:wink: Έλα τη Δευτέρα στο Texas να δεις ποιος είναι ο γραφικός… Μάλλον δεν έχεις γνωρίσει τον Τέλη (telisvas). Το σωστό είναι Φινλανδός και όχι Φιλανδός. Σχολείο δεν πηγαίναμε μόνο για τις εκδρομές αλλά και για να μάθουμε κάτι. Καλωσόρισες στο forum και “στο δικό μου” topic. Τέλη φτοιάξε ένα topic και για τον φίλο σου το Πέτρο που πήγε Αγγλία. Τα έμαθες τα χάλια του…για την Αγγλία λέω!

:wink: Έλα τη Δευτέρα στο Texas να δεις ποιος είναι ο γραφικός… Μάλλον δεν έχεις γνωρίσει τον Τέλη (telisvas). Το σωστό είναι Φινλανδός και όχι Φιλανδός. Σχολείο δεν πηγαίναμε μόνο για τις εκδρομές αλλά και για να μάθουμε κάτι. Καλωσόρισες στο forum και “στο δικό μου” topic. Τέλη φτοιάξε ένα topic και για τον φίλο σου το Πέτρο που πήγε Αγγλία. Τα έμαθες τα χάλια του…για την Αγγλία λέω![/quote]

Thomas ασε το καμακι ρε … αμαν … δεν σου φτανουνε αυτες οι δυο ? θελεις και αλλες ? Οσο για τον Τελη μην του δινεις σημασια ρε … αφου ειναι Σουηνδός οπως ειπαμε … οποτε αυτο τα λεει ολα :lol:

S U O M I :wink:

Ευχαριστώ πολύ! :slight_smile:

UnHoLy είμαι ψαράκι, μην με ψαρώνεις! :oops:

[quote=“azza”]

Ευχαριστώ πολύ! :slight_smile:

UnHoLy είμαι ψαράκι, μην με ψαρώνεις! :oops:[/quote]

azza μην ψαρώνεις… Και οι τρείς σου κάνουν καμάκι Finlandos, Unholy, Angel in Black, αλλά πίστεψε με δεν αξίζει κανείς τους… :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ΑΠΑΠΑΠΑ μακριά τους… Ειδικά αυτό το ρεμάλι ο Finlandos είναι μεγάλη απάτη!!!

hey egw to ksekinhsa to kamaki stin azza prwtos…ksekolate e!

egw omws teli aksizw e?den eimai oute remali oute tpt…

Αν εισαι φιλος του Τελη , δεν εισαι ρεμαλι , αλλα Σουηνδος μπαμπαλουέτας

:lol: :lol: :lol: :lol:

Αν εισαι φιλος του Τελη , δεν εισαι ρεμαλι , αλλα Σουηνδος μπαμπαλουέτας

:lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Εγώ είμαι σκέτος Σουηνδός!!!

Μπαμπαλουέτας είναι άλλος και τον γνωρίζουμε όλοι… ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Πωπω!Δηλαδή σφάζονται παλικάρια στα πόδια μου και δεν το ξέρω;
Άντε βρε, όποιος κάνει το καλύτερο καμάκι στο τέλος θα κερδίσει ένα λουκουμάκι… :wink:

ΣΤΟ ΠΕΟΣ ΜΑΣ ΟΜΩΣ;!

UnHoLy μου μην γίνεσαι χυδαίος

[quote=“azza”]

Πωπω!Δηλαδή σφάζονται παλικάρια στα πόδια μου και δεν το ξέρω;
Άντε βρε, όποιος κάνει το καλύτερο καμάκι στο τέλος θα κερδίσει ένα λουκουμάκι… :wink:[/quote]

loipon sas prokalw oloys osous pate na xalasete ta sxedia mou me tin azza se monomaxia mexri thanatou…o kalyteros pernei…loukoumaki!!!

Εγώ κράτησα τη “σημαία” ψηλά ρε κακομοίρη.
Σου εύχομαι ολόψυχα να έχεις σύντομα τα χάλια μου.

Στο Sweden Rock θα προσκυνήσεις και εσύ το Σουηδό…

Εγώ κράτησα τη “σημαία” ψηλά ρε κακομοίρη.
Σου εύχομαι ολόψυχα να έχεις σύντομα τα χάλια μου.

Στο Sweden Rock θα προσκυνήσεις και εσύ το Σουηδό…[/quote]

Και τους Dream Theater κωλόφαρδοι… ΟΥΣΤΤΤΤΤΤΤ

  1. Άσχετο, άλλα έπος το καινούργιο Thunder. Τέλη τη Δευτέρα θα έχεις πάλι ρεπό από τη γυναίκα σου;

Όντως πολύ καλό ΓΡΑΦΙΚΕ… Αρχίζεις και στρώνεις βλέπω… Εγώ κάθε Δευτέρα είμαι εκεί, άλλοι έχετε απουσίες…

Εγώ κράτησα τη “σημαία” ψηλά ρε κακομοίρη.
Σου εύχομαι ολόψυχα να έχεις σύντομα τα χάλια μου.
Στο Sweden Rock θα προσκυνήσεις και εσύ το Σουηδό…[/quote]

Και τους Dream Theater κωλόφαρδοι… ΟΥΣΤΤΤΤΤΤΤ[/quote]

Τι να σου πω. Φοβερή κολοφαρδία…???
Πάντως κατα τη διάρκεια δύωρου σετ τους που θα περιλαμβάνει μια εισαγωγή και ένα medley από 3 κομμάτια τους (που να φτάσουν 2 ώρες για 3 κομμάτια) ένα υπνάκο θα τον ρίξω άνετα… Η πλάκα είναι ότι δήλωσαν σαν επιρροές τους τους Kansas, Yes, Rush, κλπ και ξέχασαν τη μεγαλύτερη επιρροή που είναι και συμπατριώτης μας. Μάλιστα κύριοι, ξέχασαν τον πασίγνωστο για τις ταινίες καταιγιστικής δράσης, κο Αγγελόπουλο.

Άσε ρε Τέλη, είχε πέρυσι Europe, TNT, Judas Priest, Scorpions, Heart, Pink Cream 69, Danger Danger, DAD, Y&T (άμα τα πω όλα θα νυχτώσουμε) και μου λές ότι θα δούμε τους Dream Theater που έχουν καταντίσει γραφικοί με τις 2πλές και 3πλες ταυτόχρονες κυκλοφορίες τους. Κυκλοφορούν cd, dvd, live, και πάλι από τη αρχή, πιο συχνά και από τα cd του Fame Story Live…Γραφικοί, αν και μου αρέσουν τα 2-3 πρώτα μόλις πήραν τον LaBrie (Winter Rose πύραυλος!!!)
Θα σε κράξω live το βράδυ…

Έτσι ξεκινάει πάντα. Κάτι οι Thunder, κάτι το ποτό. κάτι οι ψιλοτάκουνες οι γόβες θα γυρίσεις από το Λονδίνο και θα σε φωνάζουμε Ρούλη, Ντίντι, Σούλα…
Να προσέχεις τις τσούχτρες…

Έτσι ξεκινάει πάντα. Κάτι οι Thunder, κάτι το ποτό. κάτι οι ψιλοτάκουνες οι γόβες θα γυρίσεις από το Λονδίνο και θα σε φωνάζουμε Ρούλη, Ντίντι, Σούλα…
Να προσέχεις τις τσούχτρες…[/quote]

xaxaxaxaxaxaxaxaxa xaxaxaxa