Είναι γραφικός ο fiνlandos;

Έτσι ξεκινάει πάντα. Κάτι οι Thunder, κάτι το ποτό. κάτι οι ψιλοτάκουνες οι γόβες θα γυρίσεις από το Λονδίνο και θα σε φωνάζουμε Ρούλη, Ντίντι, Σούλα…
Να προσέχεις τις τσούχτρες…[/quote]

Σε έστειλε για τσάι στη Λαπωνία γραφικέ… ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Έτσι ξεκινάει πάντα. Κάτι οι Thunder, κάτι το ποτό. κάτι οι ψιλοτάκουνες οι γόβες θα γυρίσεις από το Λονδίνο και θα σε φωνάζουμε Ρούλη, Ντίντι, Σούλα…
Να προσέχεις τις τσούχτρες…[/quote]

Ο καλύτερος πελάτης της EasyJet έχει γίνει ο petros_kar τελευταία. Γιατί άραγε; Ελπίζω να μην εξαφανιστεί την άλλη βδομάδα. Το ξέρω η οικοδομή είναι δύσκολη…
Καλύτερα νεκρός πάρα να δω τον ακατονόμαστο στη Σουηδία. Θα πάω να δω το Jazz Festival στο Helsinki τον Ιούνιο. Είσαι μέσα Angel_In_Black; Τέλη θα το φας το κεφάλι σου, πρόσεχε… Υπάρχει και ο Japan!!!

Έτσι ξεκινάει πάντα. Κάτι οι Thunder, κάτι το ποτό. κάτι οι ψιλοτάκουνες οι γόβες θα γυρίσεις από το Λονδίνο και θα σε φωνάζουμε Ρούλη, Ντίντι, Σούλα…
Να προσέχεις τις τσούχτρες…[/quote]

Ο καλύτερος πελάτης της EasyJet έχει γίνει ο petros_kar τελευταία. Γιατί άραγε; Ελπίζω να μην εξαφανιστεί την άλλη βδομάδα. Το ξέρω η οικοδομή είναι δύσκολη…
Καλύτερα νεκρός πάρα να δω τον ακατονόμαστο στη Σουηδία. Θα πάω να δω το Jazz Festival στο Helsinki τον Ιούνιο. Είσαι μέσα Angel_In_Black; Τέλη θα το φας το κεφάλι σου, πρόσεχε… Υπάρχει και ο Japan!!![/quote]

Η δουλειά κάνει τον άντρα, το πυλοφόρι, το μυστρί…
Λεβεντόπαιδο Αρίστο, μπες στο μαγαζί και κλείστο. Το πρωί μπατανόβουρτσα και το βράδι μπουζούκι στην εξοχική ταβέρνα “Τα 7 αδέλφια”.
ΓΡΑΦΙΚΟΣ!!!

Σιγά που δεν θα έρθεις Σουηδία. Αφού έχουμε κανονίσει και με τι παρέα θα κοιμηθείς…σε έχω προσέξει ιδιαιτέρως. Ο Angel in Black έχει κάνει τάμα από τώρα για του χρόνου να ξαναπάει στον Αγιο Βασίλη γιατί του έχει τάξει ο Άγιος βόλτα με το έλκυθρο. Βέβαια δεν του είπε ότι θα κάνει τον τάρανδο…χαχαχα.
Χαιρετισμούς Αντρέα. Πάρε κανά τηλ…

XAXAXAXAXAXA XAXAXAXAXA XAXAXAX οκ ρε Πετράν … :wink:

  1. Πέτρο αφού δεν πρόκειται να έρθει και το ξέρεις… Καλύτερα να πάω να βάλω μαλλιά στα LaserLine παρά να πάω Σουηδία να δω τον ΓΡΑΦΙΚΟ! Τέλη τη Δευτέρα πήγα Texas, εσύ οργίασες πάλι!!! Μέλι έχεις;