Firefox ή Internet Explorer?

Ίσως λίγο γελοία ερώτηση ,αλλά τι προτιμάτε?

Και τα δύο έχουν και τα καλά τους και τα κακά τους… Εγώ βασικά χρησιμοποιώ και τα δύο! Τo Firefox πιστεύω ότι είναι πιο ασφαλές όσο αφορα τους ιούς, ενώ ο ΙΕ θα έλεγα πώς παρέχει περισσότερη “άνεση”. Εννοώ ότι κάποια προγράμματα (π.χ Download Accelerator, διάφορα toolbars) δεν συνεργάζονται με το Firefox.

MOZILAAAAAAAAAAAA! :stuck_out_tongue:

FIREFOX με κλειστά μάτια!!!
Από τότε που ton έβαλα δεν ξαναάγκιξα το IE :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ααααα και eagle μπορείς να πας στο site του FF και να κατευάσεις ό,τι add-on θες!!!

Ποια η διαφορα? 8-[ :-s

Μπες κατέβασε το και δες… !!!

Ε…μαλλον firefox…
αν και αυτή τη στιγμή εχω Explorer :oops:

Εχω και τα 2,αλλα χρησιμοποιω μονο Firefox.Ο καινουριος IE εχει και καρτελες,πραγμα που αντεγραψαν απο τον Firefox…Ρομπες.

O IE 7 είναι και τίγκα στο bug… δεν θα σου πρότεινα να τον χρησιμοποιείς.

Firefox ασυζητητί. :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: 8) 8) 8)

Οpera !!!

+1 :smiley:

Θάνατος στα γαμημένα windows.

firefox fysika !

ειδικα τωρα που βγηκε και η δευτερη εκδοση (σε BETA ακομη…)

τα Tabs και η γρηγοραδα του κανουν την διαφορα!

Ετσι απλα Firefox…

Ι Ε sucks…

Opera!

Firefox

Παράξενο, νόμιζα ότι είχα απαντήσει εδώ…
Internet Explorer φυσικά, το άλλο μου σπάει πολλές φορές τα φρύδια…
(Η μία από τις 2 ψήφους στο poll είναι δική μου πάντως…)

Firefox, γιατί, κάνεις τα πάντα δίχως το ποντίκι!!!

Ένα bug έχει μόνο, που με εκνευρίζει στο forum. όταν βάλεις emoticon ή κάποια από τις υπόλοιπες “εντολές” που σου προσφέρονται για τα ποστ, πάει και τα βάζει στο τέλος του ποστ και όχι εκεί που έχεις τον κέρσορα :frowning: .

Μικρό κακό θα πείτε (ένα copy paste) θα πείτε λογικά σκεπτόμενοι, έλα όμως που εξαιτίας του προγραμματισμού, έχω μάθει όποτε γράφω κάτι σε παρένθεση, ασυναίσθητα πρώτα πατάω τις 2 παρενθέσεις, πάω με το βελάκι μέσα τους και γράφω το κειμενάκι. Όποτε πατάω emoticon, πάει και το βάζει εκτός παρένθεσης. Μετά την 100η φορά καταντά εκνευριστικό.

(Δεν παίζει να αλλάξω συνήθεια, το δικό μου είναι το σωστό γιατί είναι πιο γρήγορο γράψιμο - δε βάζω το emoticon που χαμογελάω, για τους λόγους που προανέφερα-)

καλε κι εγώ νόμιζα πως συμβαίνει αυτό επειδή έχω mac και με τιμωρεί ο Bill Gates… :lol: