Firewind 14-1-2012 @ Fuzz Club, Athens

ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ
Προπώληση: 18 Ευρώ στο www.ticketarena.gr και (από 14/11) στο Tickethouse και τα Public.
Την ημέρα της συναυλίας, θα πωλούνται μόνο από το ταμείο του Fuzz προς 20 Ευρώ.

Οι πόρτες ανοίγουν στις 20.00

Ευκαιρία να τους δούμε όπως πρέπει, σε κλειστό χώρο και headline show. Η τιμή δεν είναι άσχημη, ειδικά αν μπει και κανένα συμπαθητικό support.

Συμπληρώστε και το live των Ιωαννίνων. Έχω ξεκινήσει ήδη για το Fuzz μιλάμε!! Τους έχω δει 2 φορές κάγκελο στην Αθήνα αλλά ως support (Scorpions, Judas Priest) επιτέλους και μία headliners!! Τέλεια τιμή και σαν καμένος φαν των Firewind πάω από πρώτη μέρα για εισητήριο!! Εε, ρε τι έχει να γίνει, επιτέλους!! Το καλύετρο δώρο για τη σημερινή γιορτή μου αυτή η ανακοίνωση!

Ανακοινώθηκαν και τα άλλα 2 συγκροτήματα.

SCAR OF THE SUN
BARE INFINITY

Με πρόλαβες :stuck_out_tongue:

Αποφάσισα να τιμήσω. :slight_smile:

Θα τους τιμήσουμε για 4η φορά (1 το 2009 headliners, 2 support Scorpions και Judas Priest). :smiley:

θα τιμηθουν και αυτοι για 4η φορα… καλο ειναι και το καινουργιο, ωραια τα σαππορτ προβλεπεται καλο λαιβ… Ωρες που βγαινουν τα συγκροτηματα ξερουμε ? ?

20:00 ανοίγουν οι πόρτες

Ξέρει κανένας περίπου πότε βγαίνουν οι Firewind και γενικά το κάθε συγκρότημα;

Τι έγινε; Κανείς μας δεν ήταν χθες στο Φουζζ;;;

Ήμουν απλά δεν είμαι ακόμα σε κατάσταση να περιγράψω αυτά που ζήσαμε!! Με 19 κομμάτια (μαζι με Guitar Solo και Keyboard solo) δεν νομίζω ότι άφησαν κανέναν παραπονεμένο!! Καγκελο Gus G εγώ και τα μυαλά στα κάγκελα!! Απίστευτοι!! Θα μπούμε και στο βιντεοκλιπ…Τι άλλο θέλουμε;

Σετλιστ απο την χτεσινή συναυλία στο Fuzz Club: http://www.setlist.fm/setlist/firewind/2012/fuzz-club-athens-greece-13d161b9.html

Χα χα χα. Κι εγώ ήμουν, αλλά ήθελα να δω ποιος άλλος ήντονε…

Μια χαρά συναυλιάρα. Με τα όλα της…

κ εγω ημουν… δεν ειμαι φαν του power metal ουτε κ των firewind αλλα μια χαρα περασα… τελικα εχουν πολλες κομματαρες…:stuck_out_tongue:
κ τα σαπορτ μια χαρα…

Κ εγώ πήγα! Τελικά είχε κόσμο!!! :slight_smile:
Πολύ ωραία συναυλία!! Χαμός γινότανε!!!

εγω παντως ημουν… 4η και φαρμακερη : ) ωραια τα σαππορτ, αγαπαμε τραγουδιστρια απο το πρωτο, και οι Firewind απεδειξαν οτι ειναι το καλυτερο ελληνικο συγκροτημα live.

Επισης… DESTINATION FOREVER !!!

πείτε τουλάχιστον και για ποιους λέτε αν δεν είναι κανα μυστικό ξέρω γω…

Από τα support για 'μένα άξιζαν οι Bare Infinity, οι Scar Of The Sun αδιάφοροι για 'μένα. Στο τέλος έβγαλα και φωτογραφία με την τύπισσα!! Πολλή γαμάτη όμως :smiley: :smiley: !!

Μετα θα πρεπει να σε σκοτωσουν,το ξερεις αυτο :stuck_out_tongue: