Firewind Live In Athens!

Εγώ δεν νομίζω να έρθω… [-X

Δεν έχω ασχοληθεί και ιδιαίτερα με Firewind… :-k

Πολύ metal μου φαίνονται αυτοί, γρήγορα drums, riffs, solos, δεν ξέρω, δεν τα μπορώ αυτά… :?
Δεν είμαι εγώ για τέτοια! [-X

Άσε που έχει και eurovision και δεν θέλω να τη χάσω… :-s

:metal: :twisted: [SIZE=“4”]Firewind ρεεεεε!!![/SIZE] :twisted: :metal:

Είπα κι εγώ… :lol:

Εγώ έχω αγχωθεί τώρα, γιατί έχω βάλει στοίχημα με ένα παιδί για τη Eurovision! :lol:
Μήπως να μην έρθω και να κάτσω να την δω; Χεχεχεχ! :stuck_out_tongue:

Και εγώ το ίδιο δίλημμα είχα… :stuck_out_tongue: :lol: :lol:

Εγω θα είμαι ειλικρινής!!
Θα κάτσω να δώ Eurovision :smiley: :stuck_out_tongue: :smiley: :stuck_out_tongue:
Ετσι και αλλιώς θα τους δώ στο metal healing , εχω ηδη αγοράσει εισιτήριο.

Αυτοι απο εδω είναι θα ξανατύχει ν α τους δούμε άλλα δεν μπορούμε να δούμε!!

Εγώ δεν θα μπορέσω να δω τίποτα από τα δύο :frowning:
Τουλάχιστον να βγει η Βουλγαρία να κερδίσω το στοίχημα…:-s

καλα νεα!

πηγα χτες therapy. ηταν σε ανοικτο χωρο, και αν ήσουν στην κυρίως ‘αρένα’ ειχε αρκετα καλη ακουστικη. απο θεμα ζεστης δεν υπήρχε επομένως θέμα, και οι μπυρες φευγαν αφθονες λόγω της οικονομικης τιμης.

ειχαν κατι κουτακια 4.40 ml 3 ευρω. για συναυλία ειναι πολυ καλα.

έτσι λεπον, λογικα πιστευω στον ιδιο χωρο θα γινει. τεχνοπολις :wink: α, για οσους δε ξερουν για τον χωρο:

εκει που θα προχωράτε πειραιώς, προσπερνατε την ιερα οδο και συνεχίζετε ευθεία. ειναι αρκετά κοντα μετά την ιερα οδο. καπου 5 λεπτα περπατημα.:slight_smile:

Και με ηλεκτρικο μπορεις να πας…

Σταθμος Θησειο…

πάντως αυτό με τα 5 Ε ισχύει εε?

[SIZE=“1”](γιατί κάτι πήρε το μάτι μου να γράφει κάπου 20 Ε σε κάποια αφίσα…)[/SIZE]

Το 20αρι ηταν για χθες, στους Therapy…

molis girisa apo Firewind ki exw na pw oti htan APISTEYTA.poli kalos hxos kai to setlist me ikanopoihse
apolita.mpravo sta palikaria pou mas porosane!!!

Απλα τρελαααααααα!!!Μ αρεσαν παρα πλ κ το setlist κ τα παντα…Βσκ το μονο που δν μου αρεσε ηταν ο λιγος κοσμος…:frowning: STAY METAAAAALLL!!!:respect: :respect: :metal:

Τους Firewind τους ειχα ξαναδει και μου αρεσαν και σημερα…αλλα βασικα πηγα για τους nightstalker οι οποιοι ηταν πολυ καλοι και το σετ τους και ο ηχος με αφησαν απολυτα ικανοποιημενο…παντως περιμενα περισσοτερο κοσμο καλο ειναι να υποστηριζουμε αυτες τισ κινησεις…!!!

Paidia eilikrina NTROPH an pigane ligotera apo 500 atoma. Ti na pw tote, mas aksizoun ta skoupidia pou mas prosferoun.

Ήταν όντως λίγος κόσμος… :? Δε μπορώ να υπολογίσω νούμερο, αλλά μάλλον τρίχες…[-X

Ε οχι ρε μονο 500 ατομα. Παραπανω ηταν σιγουρα.
Οι Firewind γαματοι, οι Nightstalker γαματοι, Infidel δεν ειδα πολυ.

Egw katebhka gia nightstalker alla den tous prolaba.Etsi eida mono firewind, oi opoioi fanhkan demenoi, me kalo hxo kai kefi.Bebaia h mousikh pou paizoun gia mena einai adiaforh,opote den.To pazari epishs htan psilomalakia (klassika oi times htan sto 8eo,liga pragmata htan se ok epipeda kai ayta kapoia cds) kai eixan mono aparadektes mpyres Bavaria apo to lidl pou tis xrewnan 3 euro.

μια χαρα ηταν αλλα και’γω περιμενα περισσοτερο κοσμο. Infidel δεν τους προσεξα πολυ αλλα οι Nightstalker και οι Firewind μ’αρεσαν πολυ, ειδικα οι πρωτοι.